• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    N_I
    N_I --- ---
    v karline jinak neni kam jit..tak redefinujeme dal!!!

    diky pelikan...diky ano...diky andrej....diky....!!!!

    Brána Karlínských kasáren se tento pátek otevře veřejnosti. Pro místní i přespolní, pro malé i velké, tu bude k dispozici největší pražské náměstí bez aut, dobré pití a jídlo, místo pro práci, sport a odpočinek. Díky spolupráci radnice v MČ Praha 8, Ministerstvo spravedlnosti České republiky, Roberta Pelikána a Matěje Velka.
    V pondělí kasárna navštívili členové a členky komise pro místní agendu 21 Prahy 8, zástupci spolků a aktivních občanů z osmičky. Díky všem za příjemnou spolupráci a milý podvečer.





    N_I
    N_I --- ---
    repost z gastro klubiki..:)))


    no a kam chodite pro chleba v okoli Vinohrad/Zizkova? S timhle tu bojuju porad....obcas beru z Ceskyho Gruntu, to ujde, kdyz pro sebe tak zitnej z Country Lifu, co neco ze Sklizena? No brala bych nejakej tip...Ted me zaujal chleba z ty novy Coffee Corner Bakery na Perunce,!!!!! to je prej chleba z Berlina, kterej tam ale rozpejkaj...!!!!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ZUULLUU: nebude to tak lehký, jsou nekonflitkní a bezproblémový, potřeboval bych nějákej pořádnej důvod proč je nemít rád :D
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ZUULLUU: dík za starost, až budu potřebovat poradit vystřelim třikrát do vzduchu ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    porád jsem si říkal, že se mi to jenom zdá, ale včera se mi to potvrdilo.

    mám na pavlači hipstery :/

    Nejdřív mi bylo podivný to možství kol typu favorit s růžovými blikničkami a světýlky, pak jsem tam dvakrát potkal podivně vypadající slečny a včera plná palba, plnovous, kulich (víme všichni kolik bylo včera stupňů) kožená bunda, upnutý kraťasy a růžový podkolenky s medvídkama. Bral si zrovna toho svýho draka kterej vyhrál železnýho muže 1980 a asi se chystal něco redefinovat. Zajímalo by mě kolik se jich do toho bytu vejde a od jakýho množství se to hlásí na nějákou nejbližší hygienickou stanici a od jakýho množství to může člověk řešit osobně :/

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NOIK: no a nebo az ve 40+ pochopis, co to je delat si prdel sam ze sebe... ;0)
    NOIK
    NOIK --- ---
    ZUULLUU: já jsem si teda téměř jistej že budu nesnesitelnej dědek co bude frflat skoro na všechno ale doufám že to nebude už ve 40+ jako jsou například Foo a Vyhulenej ufon:)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    XINDLX: me to potesilo. kdyz tohle nechcipne hlady, tak se o sebe taky bat nemusim :)
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    MATT:
    :D :D
    To si děláš prdel.
    Pevně doufám že ty první kretény někdy napadne dát si na záda barvy a hned u první pumpy potkají velmi špatně naladěný chlapce třeba z Big Red Machine anebo Satudarah.


    KEPASO:
    Ale,
    koukám že brutální punker z Ladronky kterýho si museli rodiče vyzvedávat na policii (!!!!)
    tady nejspíš dohaduje nějakou príma letní show na Náplavce.
    To Coming Out triko je na něj dost málo In,
    chtělo by to něco tak neotřelýho a autentickýho jako je třeba přeškrtlej Zeman
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    V745 není žádnej hipster - to je metalista, grafiťák, architekt a raper.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    INK_FLO: taky se těšim až budu ráno otravovat v mhd a vyhazovat vřeštící školáky z mnou vybraných míst k sezení
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    INK_FLO: jojo za nás to byly aspoň pozéři s velkým P... ti se toho nebáli, ne jak ti dnešní sráči....
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    ZUULLUU: Vidis a vetsina polozek vyprodana, pry :D
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    já už se jen těším, až budu mít k těmto žlučovitým řečem ještě důchodcovskou berli, a k nenávisti k mladým a všeobjímajícímu "za nás to bylo lepší a opravdovější" přibude nadávání na nemoci, doktory a politiky. Budu sedět na zastávkách, sprostě nadávat kolemjdoucím a hrozit na ně tou hůlkou....nějak snad už těch 30 - 40 let doklepu, než se dočkám
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUULLUU: a jeste ma svuj webik se shopikem

    amco22shop
    https://www.amco22shop.com/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUULLUU: strasna sracka
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: co to kurva je za buzni?
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    MATT: nechci žít na týhle planetě
    MATT
    MATT --- ---
    a pro odvážná očka tu mam ještě dvě ulitmátní bandičky mileniánů...

    Skerera³ - 24/7 feat. DRW³ (HolubVideo)
    https://www.youtube.com/watch?v=tg7X10sYiPE


    CALIN - PLAY TIME
    https://www.youtube.com/watch?v=6d34WcYgXQ0
    MATT
    MATT --- ---
    vyguglete si tohodle typka, vizazi hipstr jak poleno, ale jeho produkci opravdu nedoporucuju.. ;)

    Čáslavský raper a producent AMCO
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam