• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    FARFELOO: tak já předpokládám, že když na to vybrali třičtvrtě mega na hithitu, tak to myslej s velkoprodukcí alespoň trochu vážně a v tom případě by to mělo dodržovat nějaký základní ekonomický rámce, jestli nechtěj skončit průserem.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    OMNIHASH: Snad nepočítáš do nákladů jenom suroviny?

    Já doma ze srandy vyrábím jednu věc, která mě vyjde v surovinách na 6 korun. Je to relativně neobvyklý na naše zeměpisný délky a všem to hrozně chutná. Takže jsem si samozřejmě taky zahrával s myšlenkou, že do toho půjdu. Spočítal jsem si, že by musela ta věc stát nejmíň 50-60 korun, abych to mohl svépomocí nějak rozjet.

    Problém totiž je v tom, že buď se tomu budeš fakt věnovat a musí ti to vydělat na nájem, pojištění a školku, nebo ta věc nebude existovat vůbec. Ekonomicky to odpovídá. Tvoji odměnou za to, že jdeš prodávat věc, kterou většina populace nepotřebuje je to, že to minimum lidí, který to "potřebuje" je ochotný zaplatit vysoký částky. Tohle platí dvakrát tolik v odvětví, kde se věci kazí.

    Mnohem horší než prodávat nemléko draze mi přijde na každej novej produkt dělat hithit a vytvářet tady ten hype, kterej parazituje na nemocech a neznalosti.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    SUCZKER: Spravni bio-eko pozeri vi, ze ani ten kelimek neni z papiru.

    Mimochodem, me stale hlave nebere ty nepadnouci a neladici odevy. Jasne, o tom to mozna(?) je, ale proste .. ?? proc.
    MUZA
    MUZA --- ---
    SUCZKER: nezapominej na šlupku z avokada :D
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    KUTNY: ty super modni redefinice papirovyho kelimku s plastovym vickem ! Jak moc vic eko to jeste muze bejt ?
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    VON_GILOTINE: Nebud cita.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KUTNY: neser se do sira Paula.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    Vy nuly!

    KUTNY
    KUTNY --- ---
    Hygge - kdekoli muzes.

    KUTNY
    KUTNY --- ---
    Tu kdysi probehl dokument o particce na statku - prace se drevem, ze?

    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    KUTNY: too mainstream...
    MUZA
    MUZA --- ---
    KUTNY: neeeeeeee! Auauauuuuuu
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    Tak co, seka drivi?

    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    takovej bures naucil lidi zrat parky s kostma, v kterych kosti byt nemaji. a jak jim smakuje. lide jsou moc chytre.
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    FOO: neni to spis tak ze v obchodech je to co obchody chtej prodat,ne to co chce clovek kupovat,maj na to dost šikovny postupy naucit zakaznika kupovat i to pro co vubec nesel do obchodu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam