• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    Jídelna Košíře-místo pro "nevypucované" hipstry :)
    Hipsterská nabídka od kuchařek bez domova | starty
    http://starty.cz/clanky/projekty/kucharek-bez-domova/#.WWNDujDjfe0.facebook
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NICOLE: objednas z ciny za par kacek
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    VYHULENY_UFO: a já jsem ji vyhodila! ale pravda, já jsem stejně neměla gucci
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //nevim jestli to sem patri, ale jsem rad, ze uz zase prijde ma ledvinka do mody a nebudu vypadat jako dyler.

    Hit 90. let se vrací. Ledvinky mají úspěch, prodávají se jako luxusní zboží | Móda | Lidovky.cz
    http://relax.lidovky.cz/...h-prodavaji-se-jako-luxusni-zbozi-1mt-/moda.aspx?c=A170709_190221_moda_dv
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    drzte hubu, je to protest proste a komu se to nelibi je regulerni nacionalistickej nok!
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    MATEEJ: Jediný co na tom vnímám pozitivně je, že si člověk fakt uvědomí, jak jsou ty stěny toho bunkru kurevsky tlustý.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    MATEEJ: ono by se to cely vyjimalo kdyby to redefinoval trosku rovne, ale ted z toho udela protest zase proti necemu jinymu takze to tim padem bude nakrivo schvalne a takhle dokolecka dokola.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Btw včera jsem naprostou náhodou projížděl kolem uříznutého bunkru a aktuální stav je takový, že ty tři plochy jsou vybarvené jako svisle visící česká vlajka (nevyfotil jsem, pro představu přikládám foto z internetů). Za mě dobrý, i když v této variantě (která asi nepochází od původních tvůrců) by se to mnohem líp vyjímalo, kdyby to byl jeden z bunkrů, které stojí dál od silnice v poli, a ne takovej, kterej je hned u silnice a v zatáčce.

    JDA6b0f23_bunkr
    NOIK
    NOIK --- ---
    NAGASAWA: každopádně jestli k tomu nepřidá aspoň 157 hysterických hashtagů tak veškerá iniciativa stejně přijde vniveč:(
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NOIK: treba si akorat rika, jestli je to umelecka instalace, anebo nahodna redefinice verejneho prostoru...
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    No jo. Prd tomu rozumim.
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    KUTNY: ona to retro takhle prave redefinuje ;)
    MATT
    MATT --- ---
    KUTNY: to neni retro, ale vintage :)
    FOO
    FOO --- ---
    INK_FLO: no jasně, že to ty kikoti tahaj coby módní doplněk. Máš pocit, že někdo z nich ví něco vo cloně či expozičním čase? Já takle někdy loni potkal tři exempláře a každej měl na krku flexaretu. Za dvě hodiny, co jsme ty zoufalce měli na očích, na ně nikdo z nich nic nefotil, na to měly ajfouny.
    TOMBRIDER: boží. Zase na druhou stranu, znáš jinou sbírku blbů. kterejm lze 10. ledna na farmářským trhu prodávat čerstvě utržený biorajčata?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Dost řečí - pojďme tam v pondělí napochodovat a vypít jim všechen ten koňák!
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    jsem na tom jejich webu četl místo "pánská vintáž" pánská vyndáš
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Jinak trošku mě děsí že s mistrem motýlkářem mám 16 společných známých na fb. A to ne takových těch facebookových notoriků, ale běžných lidí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam