• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    je s podivem, ze apple neprodava iPalety:)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    FARFELOO: Zadarmo? Tak to kamaráde ani náhodou! http://www.postel-palety.cz/ Za tři a půl litru, v akci o litr míň :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FARFELOO: me je to jasny, nam obcas na paletach dovezou zbozi a nikdo z kolegu si z nich nabytek nestavi. maximalne si je berou na zahrady jako podlozky pod nadrze na vodu.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    VYHULENY_UFO: Je to úplně celý postavený na hlavu. Palety začali používat lidi, co neměli ani korunu navíc, protože to bylo zadarmo. Proč bych si to proboha kupoval??

    Když jsem byl po operaci zad, tak mi rodina posbírala palety od papíru z tiskárny za domem a dali mi na ně postel, abych měl takový to vysoký pooperační lůžko. Bože to byl mor. Toho prachu co pod tím bylo. Zadarmo drahý, fakt.
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Cywe teď jsem si přečetl článek o aplikaci na houby, která rozezná co jste právě našli. Teď si představuju hromadný nájezdy do lesů, kde bude chodit banda xy velice zvláštních lidí ve skupinách a naprosto to budou plenit...doufám v nějaký záměny, otravy a hashtagy hospital.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FRK_R23: to je husty... :D hipstersky dementi :D

    Jestliže jste fanoušky paletového nábytku nebo paletových bytových doplňků, jistě uvítáte naší širokou nabídku palet. Z palet lze tvořit například venkovní nebo vnitřní posezení, stoly, postele atd. fantazii se meze nekladou. Palety nabízíme v barvách bílá, antracit, hnědá, pinie, šedá a světle hnědá.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    VYHULENY_UFO: Enjoy

    "paleta" Výsledky vyhledávání u HORNBACHU
    http://www.hornbach.cz/shop/vyhledavani/sortiment/paleta
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    CDR: Pokud jsou to pánské uzavřené, tak tam většinou nějaké ty ponožky jsou, jen nejsou moc vidět. Naboso se v tom fakt chodit nedá, to zvládají jen ženský :-)
    CDR
    CDR --- ---
    hele, jsou zlaté boty naboso hipsteřina, metrosexuálství, nebo jen holý čuráctví? :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DYSTOPIK: prosim prosim link :D
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    teď mi ukazoval kolega obrázek z fb, že v hornbachu prodávají palety z hoblovanýho dřeva, kus za 670,-
    Je tam přímo uvedeno, že jsou k výrobě nábytku. Nevim, jakej maji rozměr, ale jestli jako eurovky, tak to taková hipsterská postel vyjde vcelku draho
    JAYME
    JAYME --- ---
    GANDHI: ona i ta babicka samotna je vlastne upcyklat, vemes pouzitou a nepotrebnou zenskou, a nechas ji pict a hlidat deti!
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    MUTHA: marketingovy oddeleni Garagista by bylo bez hipstru uplne v pyci
    Garagista - The Hipster Hijacking
    https://www.youtube.com/watch?v=16OeMWC5-AI
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Tohle je teď grafický vzor otce pro 2017?

    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Dneska to bude v kavárnách velký! :))

    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUULLUU: nejses, protoze ty jen pouze recyklujes. Az o tom budeas mlit navoneny hovna a mit o tom blogisek, tak vbudes hipster.

    Tohle je stejne prca, kdyz to dela mamina a napise o tom na mimac, je to bydlenka hodna vysmechu. Kdyz to dela mlada koc z Nyxu a hazi to do DIY auditka je to cool DIY.... a kdyz o tom napise traktat a nazve to dalsim podivnym redefinovanym slovem, tak je mega cool hipster :))))
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    MHO: To uz delsi dobu.
    To je neco jako genderove vyvazeny marketing s Asiaty, cernochy a belochy.
    MHO
    MHO --- ---
    Hipsteri se mocne vkradaji do reklamy.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam