• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    FOO: nevim jak tam, ale u nas v 50tis. meste otevrela podobna prodejna taky a nektery produkty jsou levnejsi nez v obchode. odebiraji produkty od lokalnich vyrobcu lustenin (zadni hipsteri, proste obycejni zemedelci, ktery bures jeste neznicil), suseny ovoce.

    edit: no tak divam se na ceny prazske prodejny a jsou vyssi. zpravidla orechy jsou v techto prodejnach vyssi, protoze nejsou schopny odebirat v obrovskych objemech.

    PALEONTOLOG: co to je za dementni argument, nejaka citace nebo z tve hlavy?
    N_I
    N_I --- ---
    PALEONTOLOG: byl si v recku - dobří!:)

    Vubec nevim proc by nemelo byt autenticke to zkusit narvat prave do lidi kery maj velky nutkani s obaly jebat o 106, to me prijde udernejsi nez u chudych kde dle tvych slov nemaj penize na to obalama zasrat pulku svyho okoli a more...:)
    Smej se cemu chces a ja te jakoby o nicem nepresvedcuju, pisu to uz radeji jako koment pro ink_floa - jen si te radim do kolonky . "smeju se nejak tak zhruba vsemu do hipsteru" - kde diky svymu pepikovstvi nevidim presah.
    uz sem smirenej.
    mozna se i dovime ze trideni odpadu je hipterina nebo uz pouha jizda na kole po meste :)

    Rozdil proti Vnitrobloku vidim porad markantni..:)



    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    N_I: když jsem v řecku navštívil potraviny v chudé malé vesničce pod vojenskou základnou s radarem, měli tam na zemi pytle s moukou, cukrem, fazolemi, solí a ví bůh s čím ještě. vedle váha se závažím a vem si co chceš. bylo to autentické, protože to bylo v jedné z nejchudších vesnic, které jsem viděl. když se to stejný objeví v nejbohatší středoevropské metropoli, musím se tomu prostě smát.
    (jestli tě sere, že mě do sebe zaivnutý artovní věci nepumpujou a nejsi sto mi vysvětlit, že musím sdílet tvůj názor, nebo mě o něm přesvědčit, tak to řekni rovnou.)
    jinak to jako nápad vítám, ale ví bůh proč jsme pokrokový stát (ne řecko) a můžeme si dovolit hygienická balení v obalech.
    praha 6 je laboratoř nesmyslů, kde bohatí lidi kamuflujou chudobu. se s tím smiř.
    N_I
    N_I --- ---
    FOO: no musim to jit omrknout. mas tendence vsechno tak 3x zvelicit mozna i tu cenu...
    to ze na kazdou picovinu mas tri pytliky a par lidi na to upozorni neni hipster, je to jen moderne pouzita nadavka...
    FOO
    FOO --- ---
    N_I: hipsteřina je to v tom smyslu, že vzhledem k cenový hladině takovejch obchodů to naprosto nic neřeší, neb 90 % populace si prostě zrtrojnásobení nákladů na potraviny nemůže dovolit.
    N_I
    N_I --- ---
    INK_FLO: ...prijde mi ze ta osoba ma vubec nejaky zkresleny predstavy o tom co je a neni hipster, asi jede na ty vlne zovat hipsterinou cokoli na co mu hlava nestaci..:)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    to fungovalo v Olomouci už před x-lety jakožto "potravinová banka" pod hnutím Duha, super věc...nechápu teda, co je na tom hipsterskýho
    FOO
    FOO --- ---
    PALEONTOLOG: škoda, že každá ta věc bez obalu stojí jako tři s obalem.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    praha 6
    Vlastní nádoby s sebou. V Praze je první bezobalová samoobsluha | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...tni-nadoby-s-sebou-v-praze-je-prvni-bezobalova-samoobsluha_1709191210_jra
    FOO
    FOO --- ---
    NOFNAK: nojo, ale spojoval je dva dny!
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    NOFNAK: Ne vsichni na to maji koule. Ja take ne.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    KUTNY: Prozíravě jsem klikl rovnou na konec videa a ten magor prostě jen spojil čtyři bedýnky... Asi se neumím řádně vcítit do emočních potřeb paleťáka.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: tak je jasny, ze hipsteri budou tvrdit, ze kuntera neni hipster. ale redefinovani odpadu je hipsterina.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    N_I: ty asi nevis ze rodice s detma vlezou vsude kam muzou, pokud je to zadarmo.
    N_I: jestlize clovek musi souhlasit, je to spatne.
    dalsi problem je kdyz sklenicky na zemi lidi obchazi coby instalaci. kdyz tam zustane lezet pochcanej kardiak - budou ho taky obchazet ?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SALAMAN: evidentne budes velky odbornik nejenom na graffiti ale i na hip hop :D
    N_I
    N_I --- ---
    OT
    Po navsteve Kintery hlasim pomer hipsteru v pomeru 1OO normalu na 2 hipstery, vystava zabavna, hrava, dumava, kurva pracna na zhotoveni, material k vysvetleni dila jak pro tupyho, decka si tam blbnou- proste kdo napise ze tohle je nejakej hala bala odpad ze kteryho se dela husty hipsta umeni je bud Zeman nebo Pepík.
    vsichni jdete!!!
    track 68 v public jukeboxu rulezz!
    https://www.facebook.com/jaroslav.bican.3/videos/1498368593550111/
    konec OT
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO: překvapivě se teď na rapu docela dost poguje :D https://www.instagram.com/p/BZHJT-ZFSiX/
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    a ja bych cekal, ze bude mit wermachtackou patrontasku
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    KEPASO: WHY?
    u toho názvu měli zůstat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam