• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    VYHULENY_UFO: Ne. Mel ho v náprsní kapse svyho bombera.
    FOO: Pustila jsem si Mayhem na plný pecky. Stejne jako hipici, hipstri nesnáší metal.
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    VYHULENY_UFO": U nás přes les v noci jel Kintera asi z vernisáže... instalace v lese
    DAHY
    DAHY --- ---
    JONY: Bohuzel. Slysel jsem sice cosi o tom, ze se budou vyrábět kondomy z nanocelulozy, at uz to znamena cokoliv, nicmene prozatím se hipsteri budou muset spokojit s reclaimed kondomy vylovenymi z Vltavy u Stromovky.
    FOO
    FOO --- ---
    KUTNY: přesně.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    FOO: Jo taklec. Zaber na hneteni berlinskeho chleba cerstve dovezeneho do Prahy?
    JONY
    JONY --- ---
    DAHY: četl jsem kondomy z palet...
    FOO
    FOO --- ---
    KUTNY: a neni tam přenos z nějaký webkamery z Berlína?
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    FARFELOO: To je redefinice TV na staticky obrazek.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    KUTNY: Má televizi. To je wannabe.
    DAHY
    DAHY --- ---
    MATT: To se obavam, ze nikdy. Ani když ty koldomy budou z palet a reclaimed tramu.
    MATT
    MATT --- ---
    za jak dlouho se z hipsteru stanou bolsevici? ;) v londyne pro ne prej uz stavej koldomy..
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    VYHULENY_UFO: hreben a obcanku woe:D
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    FOO
    FOO --- ---
    ONITSUKATIGER: měl ses hačít dloubat v nose a uších!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ONITSUKATIGER: a mel ten hreben v zadni kapse tesilek? cekam, kdy se vrati doba, kdy muzni muzi meli v zadni kapse na prdeli vzdy pripraven hreben.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Ugh, včera si nějakej hipster vedle mě v autobusu cesal fousy takovým tim malym umastenym hrebinkem :-( Ten obličej co u toho dělal ve mě vzbuzoval pocit, že ho nutne musím kopnout do ty jeho redefinovany drzky. Mne připadá uz dost hrozny když se lidi v MHD cesou nebo se pindy malujou, mažou nebo se voní a ted si ještě budou hipstri česat ty svy ksichto-chrouny...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Sloupek Martina Malého: Nový koncept, který mě jakoby baví | Hospodářské noviny (IHNED.cz)
    http://nazory.ihned.cz/c1-65885880-sloupek-martina-maleho-novy-koncept-ktery-me-jakoby-bavi
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: ja vim, raj si dobre pomatuju.
    FOO
    FOO --- ---
    VYHULENY_UFO: Kaťák je, podobně jako třeba Cmunda po kaplicku a další sračky z pekla, výmyslem komunistickýho RaJ. Bylo potřeba vymyslet receprty, který by se daly uklohnit z těch několika málo zoufaljech ingrediencí, co u nich byla jistota, že budou vždy k dostání, a celé to bylo vkusně zabaleno do "krajového" pláštíku.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KEPASO: příčina leží v požadavcích na trvanlivost a zdravotní nezávadnost. tedy je systémová. tvoje víra v bioplasty (PEF) v lékařství mě dojímá, že ale velcí hráči na trhu stojí o užití PEF a podílí se na jeho vývoji by mohla dojmout tebe. nevím proč je rakousko na předních příčkách nákládání s odpady a vykazují max 10% skládkování plastů z celkového objemu, zatímco pro čr je to cca 50%. asi proto že jsme dementní česká republika řešící systémové problémy pojebanou hipsterskou alternativou. tvoje představa recyklace je omezená jen na formu, v plastech je spousta energie kterou jde zpětně využít spálením. tady žádný katalyzátor nemá smysl. obalové materiály nehrajou roli jen v občanské spotřebě, ale taky v průmyslové spotřebě, tam těžko někoho přinutíš, aby si tahal flašku s sebou. celé je mi to k smíchu.
    ha-ha.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam