• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    NOIK
    NOIK --- ---
    SUCZKER: no náš roztomilý koblížek ovšem ve svý hysterii pomíjí jednu docela podstatnou věc a to že proměnu karlínskýho dělnickýho genia loci nastartovala výstavba office center na Rohanským ostrově a následný plánování bytových domů u Vltavy ..a pajzly nahradily především Potrefený husy a podobný podniky aby stovky místních kancelářských krys měly kam chodit na obídky ..zrovna v případě Karlína za to trendy hipsta bistra nemůžou natož nízkonákladová galerie zaměřená na architekturu...
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    INK_FLO: aby meli pocit, ze se jim bude chtit zvracet... sekacka za 245, to je s platkem tepanyho zlata, nebo servírovaný na nahý hipsterce ? Tenhle FOOův komentář ohledně tý hry na hospodu to krásně vystihnul:

    [ FOO @ Věci Veřejné - Okamurův domeček ]
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    FRK_R23: lidová sekačka s brkaší za 245. asi zustanu u sekany svickovy v jidelne pro lopaty za 65 s kedlíkem(akorát mi nějak z tý prahy kurva mizej)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    každopádně to aktuální je epický

    Bistrot 104
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=EoQ85Yh7eGM
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    FRK_R23: pamatuju si to jejich video, vzhledem k tomu, že se tam motají na Těšnově mě napadlo, jestli to není projekt nějakýho bývalýho writera

    MANIFEST04
    https://www.youtube.com/watch?v=GNq8P3ZlPEw
    JONY
    JONY --- ---
    už se těším na redefinovanou nádražkovou čtyřku "co mne baví"
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Dam to i sem :)

    http://www.bistrot.cz/

    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    asi sem:

    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    Audi je moc mainstream.. to bude nějakej zmatkář..
    TSOH
    TSOH --- ---
    FRK_R23: no je fakt, že tou ,,investicí,, ušetří spoustu času.. bud má možnost:
    A> mít stále stažené okýnko a na všechny kolem křičet ,,jsem debil,,
    B> pořídit si nějakou extra SPZ a v konečném výsledku to vyjde nastejno jako s bodem A
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    TSOH: 10 000 Kč dobře utracenejch :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    množí se to... je nějaké > konečné řešení hipsterské otázky ?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    kauza techno posilovna. chapatete to? ja ne.

    KEPASO
    KEPASO --- ---
    INK_FLO: pochybuju, ze cibetkovy kafe chutna v unimobunce stejne dobre jako v luxusnim byte.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    MATEEJ: "Kvalitní zástavba a s ní související kvalita života"

    jakože ve starých činžácích se žijí nekvalitní životy?....mě se třeba žilo zadarmo v unimobuňce celkem kvalitně, protože jsem nemusel podstatnou část dne trávit vyděláváním peněz na drahej nájem luxusního bytu v kvalitní zástavbě
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    KUTNY: tak to nerozporuju :D
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KEPASO: Vizualne nevypada spatne, ne?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    XINDLX: tak i delnik ze ctyrky si muze precist Vergilia v originale ;)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    zas je tam ta bloncka, boze!
    FOO
    FOO --- ---
    Když slyším od pražského hipstera slovo "sousedský", předem lituju norského daňového poplatníka, co zase bude muset chudák zacálovat za zhovadilost, no samozřejmě i všechny lidi, kteří jsou tam opravdu sousedé.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam