• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    N_I
    N_I --- ---
    LOPIK: v tom Vnitrobloku se mi ale nelibilo a z Cobry nas vyhodili....takze fakt jen mozna..:)))


    ENGUMAZ: maj fousy? :)
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    N_I: trika Sunn O))) vídám občas na lidech, co vypadaj jako hipstři :)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    N_I: Mám pro tebe možná jednu smutnou zprávu :-)
    EZOP
    EZOP --- ---
    Tohle me pobavilo, navíc se tam najde jeden česky unikat :-)

    10 Of The Most Hipster Cars You Can Buy | eBay
    http://www.ebay.com/...ou-Can-Buy-/10000000178451917/g.html?roken2=ta.p3hwzkq71.bsports-cars-we-love
    N_I
    N_I --- ---
    FOO: resime to uz dobrou hodinu ,takze ne kecas.....a je mi divne ze to zase sklouzlo do tematu - Praha a Cernosice teda Cernolice jsou jediny normalni mista v CR protoze tam bydli FOO nebo se tam pohybuje :)

    Kurva hipsterovatim.. libil se mi Kintera....taky si obcas na nakup vemu platenou tasku a nemam sunt co se hned rozjebal....150kc za ni me prislo v distru Sunn:))) dobra cena...ani v taskach Shotgunu nevidim hipstera...

    Obed mi v Jam a co taky chutnal...ikdyz stal 160kc a byl to kvetak...

    O o kafi uz vubec nemluvim pac mam udelatko na Cold brew a v kdejakem hnusu kavovaru uz kafe nemuzu..:)
    NOIK
    NOIK --- ---
    KUTNY: tyhle zkrácené koncovky s s apostrofama píšou rádi hipstři, bacha na to!
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    Tady to na me vykouklo jako reklama pri navsteve tohto auditoria - https://www.kukacka.cz/...m_campaign=bannerovka-adwords-vypestuj-si&gclid=CKmWkcyL19YCFUu-7QodNCYNpg

    To by mohlo byt dobre pro hipsterske bydlenky. Ale chybi tomu pribeh - bylinky v kvetinaich z palet.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    CROME: tak jasný, lepší než zmlátit starou
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    FOO: Podal's to?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    EZOP: nojo, jenze vojenskej material je pripravenej k tomu, aby neco vydrzel. :D
    EZOP
    EZOP --- ---
    VYHULENY_UFO: Ja mam pouze 1 jedinou tašku vyrobenou ze starejch vojenskejch vložek do spacaku. Zelenej len/bavlna mix asi, skoro jako vojenskej stan.

    Dostal jsem ji ke koupi tenisek Novesta. Hadam ze na Slovensku někdo poslal dal hromadu vojenského materiálu.

    Je bezvadna, jak do sámošky, tak event na pár 12”
    Mam ji tusim tak 5 let!! Občas si taky koupím igelitky.
    N_I
    N_I --- ---
    JESTEDMAN: jdi domu, prazsky hipsta uz to nedela pro sebe ale pro vejvar..:)
    FOO
    FOO --- ---
    N_I: no evidentně ne, když je tu dva joudálové do krve bráněj celý vodpoledne :))
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    KEPASO: máte v Praze nějaký divný hipstry. Místní hipstr si ušije takovej pytlík sám ze starýho trička a až se v něm udělá díra, tak ho použije na leštění hrníčků na flat white. Ale je fakt, že propocený tričko nemá ten spirit.
    A pokud se bavíme o polyethylenu prohnanýho místní spalovnou, tak při jeho likvidaci vznikne míň škodlivin než při spálení bavlny.
    N_I
    N_I --- ---
    tak jo...tak nahod ale fakt hipstr tema...ty pytliky sou slaby...
    FOO
    FOO --- ---
    N_I: argumentce proč nevolit piráty zabere jen několik vteřin :)))
    N_I
    N_I --- ---
    Mate kliku ze sem vam ho odlakal na fb na tema- proc nevolit piraty-..aspon si tu chvili vydechnete..:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CROME: hlavne na internetech, zejo. lidi by meli neco vydrzet.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEPASO: myslis treba s takovymhle pytlickem???
    muzu te ubezpecit, ze bejvalka par takovych tasek (s jinym obrazkem) pritahla domu a nevydrzely dyl nez tri nakupy. tak mizerny a levny sev sem dlouho nevidel. zlata igelitka, kterou pouzivam par mesicu, pak do ni nacpu odpad a vyhodim do odpadu.

    CROME
    CROME --- ---
    INK_FLO: troska nenavisti jeste nikoho nezabila
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam