• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    N_I: Klikani do MacBooku, pokusy o prazeni kavy a pestovani bylinek?
    FOO
    FOO --- ---
    NOFNAK: za pětikilo, kolego, za pětikilo.
    N_I: jestli se tadlé móda udrží, bude trestný čin znásilnění do pěti let zcela vymýcen.
    N_I
    N_I --- ---
    jasne, popojedem...

    KEPASO
    KEPASO --- ---
    aby to tady nebylo jen o kavarenskych pytlicich, neco z nhl.

    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    NOFNAK: vítej na nyxu, kde každý hejt auditko obsadili ti, proti kterejm bylo původně namířený. Vegety vegetěj ve Vegetě, ženský v auditku co vás sere na ženách, v klubu pražskejch sviní foo sviní svejma geniálníma postřehama, že Černošice jsou víc Praha než Praha a v NIH jede všechno, jenom ne to nový, natož humorný.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    NOIK: protože ho ještě nikdo nemá doma
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    NOFNAK: hmm, ale probehnuvsi debata o ekologickych pytlicich nevznikla na zaklade sporu, jeslti to je nebo neni hipstersky, ale vznikla na zaklade sporu o cene pytliku. to je dost podstatnej rozdil. samozrejme ty pytliky hipstersky jsou.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    MATT: tady to máš napsaný, nechce se mi to přepisovat

    wayusa, cesmína guayusa, čaj
    http://www.wayusa.cz/o-wayuse-cz

    ve zkratce - jakej je rozdíl mezi standardkou od Jihlavanky a kafem od Doubleshot?
    NOIK
    NOIK --- ---
    NOFNAK: náhodou třeba toho dementního polostanu se nezastal nikdo:))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Tyvole, tady nějaký psychedelický slunickari jedou moralistickou o omezenosti.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    Kvetinovy?

    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    NOFNAK: mě zase příjde že zhruba od řešení toho Kintery to často není "smějeme se hispterům" ale "smějeme se vlastní omezenosti/všemu co nechápeme"

    ale jelikož jsem taky samozřejmě hipster, tak káva už pro mě není dostatečně in a jedu tohle - ekvádorská verze cesmíny (alias maté), čokoládová chuť a vyváženější efekt než kafe...těším se na zdejší mudrlanty, co na tom najdou :-)

    WAYUSA | ilex guayusa | ekvádorská yerba maté
    http://www.wayusa.cz/
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Poslední dobou mám pocit, že kdykoli se tu objeví příspěvek/fotka, hned se někdo ozve: "Toho znám, ten je v pohodě, on není hipster, jen tak vypadá" nebo "To je ale dobrý, ekologický na tom není nic špatnýho".
    No nevím. Nemohli by si Ti, kterým jsou hipsteři sympatičtí založit své auditko a tam si popovídat o šití síťovek a príma sekačce za 3 kila?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    FOO: stejne jsi latentni hipster, jenom se bojis s tim jit ven, protoze co by tomu reklo okoli, zejo.
    NOIK
    NOIK --- ---
    tak především to není žádný hejtování ale okázalá prezentace niterných pocitů "všichni jsou nesvéprávný debilové kromě mě, lidí z Černošic, Schwarzenberga, dědy co vysázel sad a babičky švadlenky"
    OBCAN
    OBCAN --- ---
    KUTNY: Hipsterskej výraz pro machrování na internetu.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KUTNY: takova pisnicka

    Řezník - Pořád Jenom Hate (OFFICIAL VIDEO)
    https://www.youtube.com/watch?v=g0a80eYHrhg
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    A co je to ten hejt?
    FOO
    FOO --- ---
    MDFK: né, to je jen prostá debilita, způsobená ovšem hipstry, co se serou svéprávnej m lidem do hejtu!
    MDFK
    MDFK --- ---
    dva dny vyvíjet debatu pytlík je taky hipsteřina.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam