• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    FOO
    FOO --- ---
    hm, to já řeknu, že dělám v reklamě a hned všichni viděj děvky, kokain a statisícový faktury za výkřiky typu "tak trochu víc než jen automobil".
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: me staci rict, ze se zivim pocitacma a hnedka si me lidi daj do skatulky "ten divnej, co nam poradi s windousama" a pricemz sem uplne normalni malomestak a windousum nerozumim.
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO: napadá mě, že třeba jde o poslední možnou revoltu (v hudbě je to vypšklý, politicky je korektní téměř vše, bejt teplej nebo aspoň bi je téměř žádoucí ;), tak holt hledaj nový pozice který nenahradí ani Google AI, protože "it's highly illogical", jak by řekl Spock...

    .. nadruhou stranu, já když někomu řeknu, že mam vystudovaný environmentální modelování, tak na mě taky jen čumněj.. ;))


    FOO: myslíš "jakoby napsat vlastně větu která tě jako baví"? ;)
    FOO
    FOO --- ---
    VYHULENY_UFO: jako dělník z oboru bych ti mohl vyprávět veselé historky o tom, kterak občas píšu texty pro agentury plné takovýchhle mladých dynamických dřevorubců, kteří jsou sice in, trendy a vůbec, ale napsat dvě věty, co by dávaly smysl, je dalece za hranicemi jejich schopností.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: ja bych nechtel bejt uz znovu mladej, protoze dnesnim mladym musi dat hrozne prace vymyslet si pro sebe nejaky cool nazvy pracovnich zarazeni.

    //ne, ja se v titulech, kterymi se osluvuji kreativci nevyznam a faktem je, ze co sem takhle poznal zamestnance reklamek (citim, ze ty nazvy pracovnich pozic budou asi hlavne pro reklamky), tak vsichni meli na vizitkach funkce, kterym sem fakt nerozumel...
    FOO
    FOO --- ---
    MATT: vskutečnosti side projekt Školy Michael. A řeknu ti rovnou, že nic ti neztíží uplatnění v reklamě víc, než přiznané absolvování tohoto ústavu. Tam vodsuď lezou pouze a jen naprostí idioti a dle toho, co uměj, bych řek, že výuka spočívá v šestisemestrálním cvičení na téma sebevědomí.
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO: vidis, na FB maj aspon ty ksichtiky, o kterejch jsem psal. skoda, ze jsou blbe precist ty "profese": brand manager, media planner, digital designer, audiovizualni kreativec, ...

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: sem sem musel podivat do googla co je to zkratku... :D
    MATT
    MATT --- ---
    MUTHA: ja nedavno ve vlaku videl plakat na VSKK, spousta hipstr ksichtu a jeste vic hipsr slovicek. bohuzel jsem ho nevyfotil a online jsem to nanasel v takovy koncentraci, i kdyz na jejich webu se to kreativitou a influencovanim taky hemzi..
    FOO
    FOO --- ---
    (každopádně už Bondy věděl....)

    Na Umprumu visí stalin

    jak ho maloval Salvador Dali
    Má veliký fousy
    těma to nabrousí
    Pod nim choděj Umprumáci
    maj nový flaušáci
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: no s timhle dyzajnem ksichtu by nejaky sance mohli mit...
    FOO
    FOO --- ---
    VYHULENY_UFO: kéž by ho následovala současná generace.

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MUTHA: ja znam jenom jednoho absolventa umprumu. akorat je uz pres 20let zavislej na heraku.
    FOO
    FOO --- ---
    FOO: "kácenim stromů", selbstverstandlich
    FOO
    FOO --- ---
    NYKRUK: jenže ty neznáš pravý dřevorubce, ale jen nějaký manuály, co se živěj kácenim dřeva.
    SIMSA
    SIMSA --- ---
    NYKRUK: A co teprve vousy v motorovce...
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    N_I: neznám ani jednoho dřevorubce s plnovousem, protože žádnej z nich nemá zájem, aby měl ty fousy neustále plný pilin
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    N_I: netusim jaka reality show, znam jen takove ty Big brother, Trosecnik atp.,takze....to bude ten drevorubec v pive lezet nekolik TYDNU? :))))))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: reality show pro hipstery holt...
    FOO
    FOO --- ---
    N_I: každopádně reality show, kde falešnej dřevorubec dělá to, co je ve scénáři, to je taky dobrá redefinice.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam