• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    INK_FLO: diky za upozorneni na ten product placement.... bez toho se mi to nelibilo.. ted ten text dostava novy rozmer :)

    Nalej mi gin a Sprite
    Já jsem tam, kde tě maj, (furt) hey
    Peníze mi daj, (furt) hey
    Bez nich nemůžeme bejt, (ne, ne, ne) hey
    Bez nich si neužijeme life, (skrrt) hey, hey
    Tak se věci maj, hey, hey

    atd.....

    btw.: nacek mozna byl a ale uz neni... u me dobry... kdo za mlada neposlouchal Orlik at hodi kamenem :)

    a tady nejaky obrazek aspon k tematu klubu



    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    KEPASO: nj, dřív se tímhle stylem v klipech lilo šampaňský a tvrdý, dnes je to sprite - viz. 3:15....btw. product placement v 2.0, protože ho zařadil projistotu přímo do textu ("nalej mi gin a sprite")

    LOGIC (YYY) - MIKASA SUKASA [prod. Kyle Junior & Leryk // Decky Beats] OFF VD
    https://www.youtube.com/watch?v=PEyrvDvK6e0
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    GANDHI: Líbí se mi, že jim Coca Cola zaplatí za kampaň a oni ještě prodají ten příspěvek webu slovnik.cz . Mrchožrouti.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    je krasny, jak se ta banda krasnych, mladych kreativnich lidi nedokaze posunout za doslovnej preklad brandu a je fascinovana sebou samejma:) Skoro bych se bal zadat jim zpracovani reklamy na Gold Cock 12 y.o.
    JAYME
    JAYME --- ---
    umčo
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    co vsechno musite udelat, abyste prodali limonadu? nasledovat instinkt, ze hipsteri to zmaknou za vas.






    zavrsuje video https://www.instagram.com/p/BX7vroTnYD1/?hl=cs&taken-by=lenabrauner
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    INK_FLO: to devce na spodnim obrazku ma celkem slusny uces.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    pockat jako v 26 ma dite a nema maturitu?

    neslo by to nekam nahlasit tohleto???

    fuj to sou dneska lidi
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Jo to je supr holka, vypadá na 40, je jí 26, má 4letou holku a nemá maturitu..
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    už vím, koho mi pořád připomínala - mimozemšťanku ze slovenskýho 80s seriálu "Spadla z oblakov"



    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    měl jsem pocit, že jsem přes týden viděl na Centru něco s Lénou, tak to tam dám vyhledávat a dobrá nápověda :-)...co jsem hledal jsem nenašel, ale zjistil jsem, že je to vnučka majora Zemana....tím se vysvětluje to umělecký nadání

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    lol, mam dojem, ze tohle jsem potreboval vedet jeste min, nez ze Tobias uz dva roky nechlasta:)
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    BETTER: lol xD
    JONY
    JONY --- ---
    INK_FLO: tak není tam redefinovanou kávu a redefinovany čaj
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Vida, jak se toho pekne chytly zle nadnarodni koncerny:

    McCafé | TV Ad | McDonald's UK
    https://www.youtube.com/watch?v=Kra1eWAiKvE
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    No jo, kdo by to byl rekl, ze bez nadmerneo uzivani kavy a alkoholu je cloveku lepe.
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    GANDHI:
    TOMBRIDER:
    jj, ten clanek je epic, ma vskutku vysokou informacni hodnotu ))
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    PAIKA: geniální "Tobias Van Schneider se rozhodl experimentovat. Je mu 31 let a žije v New Yorku, pracuje jako kreativec."
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    no ty vole, tomu rikam redefinice terminu "neskutecny"

    btw, ten clanek je tak generickej, ze pusobi jako by nekdo dostal coby zadani napsat clanek na zaklade tech hesel uvedenejch nahore
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    tomu nemůžu uvěřit, někdo dokáže nepít kávu a alkohol!...to bude nějakej fake, takovej člověk by byl už dávno mrtvej
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    za tohle bych jim davala dynamity do vousu..

    Mladý muž se rozhodl nepít kávu a alkohol. Už to budou dva roky a změny jsou neskutečné! | Frekvence 1
    https://www.frekvence1.cz/...nepit-kavu-a-alkohol-uz-to-budou-dva-roky-a-zmeny-jsou-neskutecne.shtml
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam