• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //pyco, ja mel z tech videjicek co tady probehly takovej pocit, ze ta neboha divka nebude prilis vzdelana...

    Výtvarnice Léna Brauner: Vlastními obrazy se neobklopuji – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/kultura/451967-vytvarnice-lena-brauner-vlastnimi-obrazy-se-neobklopuji.html
    Mluví se o vás jako o nekonformní umělkyni. V čem tkví ta nekonformnost?
    Lidem zřejmě přijde nekonformní to, že nemám žádné školy, kromě základní.
    ...
    Takže jste rovnou po základní škole šla na volnou nohu jako malířka?
    V rámci odporu mě napadlo, že si vyberu tu nejbizarnější střední školu, na kterou narazím. Bylo to Waldorfské lyceum, pro mě naprosto neznámá instituce. Po dvou letech mi přišlo, že myšlenku, pro kterou jsem tam šla, už mám a v pololetí jsem ukončila studium.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SEN_: vubec netusim od koho to krade a je mi uplne u prdele, kdo vyrabi tenhle priteplenej hiphop. :D
    SEN_
    SEN_ --- ---
    VYHULENY_UFO: nektery negri z ameriky ted delaj uplne to samy, od koho myslis ze to kopiruje :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TSOH: u ni to zase vyresi maska pres oci...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TSOH: tak ta to ma samozrejme taky:p
    TSOH
    TSOH --- ---
    GANDHI: :) tak a teď si zase neumim představit ženskou se kterou sdílí lože...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TSOH: vecer nakroutis a na noc si vezmes tohle:
    TSOH
    TSOH --- ---
    PAIKA: vždycky když vidim takhle ,upraveného člověka, tak si představim jak si ráno před zrcadlem kroutí ten knírek a je mi jasný, že je to prachobyčejnej úchyl v pozerský masce... :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    UNTOY: teda tohle kdyby videl negri z ameriky, ktery vymysleli hiphop.. nikdy by s nim nezacali.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    NOIK: ne, je na ní "nenávist zadarmo" ;)



    (kecám, je na ní napsáno "Jan becher" :) )
    NOIK
    NOIK --- ---
    ADAMIRA: doufám že na tý placce je "Směj se, je to zadarmo!"
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KEPASO: No nedovolím si zapochybovat o těch prvních příkladech, ty jsou jak víno.

    Ale asi si teda dovolim hodně, když bych tu holku považoval za hippie, ezo, unicorn vílu - nic teda pozitivního z hlediska braníka upíjejícího burana - ale teda hipster, byl bych opatrnej.

    Pro mě to teda vždycky bylo (a to je asi v tomhle případě dost subjektivní) kromě posahanýho oblečení hlavně "dělání z prdu kuličku" - tzn redefinování salátu s holubím hovnem, ať se mi to třeba ani tak moc nemusí líbit - to ty její obrázky IMHO nejsou.

    Nedovolím si ani vteřinu odpustit jí že se vrhla do spárů vesmírnýho korporátu ani to, že - no ty vole - nemá maturitu (ještě ted z toho zvracim krev) a tím pádem ani žádnou uměleckou školu - takže zděšení nad tím že dělá umění bez pořádnýho vzdělání je naprosto na místě - ale ohledně toho zařazení bych byl opatrnej.

    Možná že se ze mě taky stává hipstr, včera jsem si dal na starý kolena na kšiltovku placku asi po 12 letech, možná nějaká krize, nevim :)
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    Nekde prachy na drogy brat musi. Ustrednim motivem jeho dalsiho tracku co jsem nekde nanestesti zaslechl je vers "coca cola koala", takze asi tak.

    Jo, tady to je:
    LOGIC (YYY) x LVCAS DOPE - HOLLY MOLLY [prod. Abe Beats & Cheeseman] OFF VD
    https://www.youtube.com/watch?v=hQm1QADFxrM
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    KEPASO: nj, dřív se tímhle stylem v klipech lilo šampaňský a tvrdý, dnes je to sprite - viz. 3:15....btw. product placement v 2.0, protože ho zařadil projistotu přímo do textu ("nalej mi gin a sprite")

    LOGIC (YYY) - MIKASA SUKASA [prod. Kyle Junior & Leryk // Decky Beats] OFF VD
    https://www.youtube.com/watch?v=PEyrvDvK6e0
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    GANDHI: Líbí se mi, že jim Coca Cola zaplatí za kampaň a oni ještě prodají ten příspěvek webu slovnik.cz . Mrchožrouti.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    je krasny, jak se ta banda krasnych, mladych kreativnich lidi nedokaze posunout za doslovnej preklad brandu a je fascinovana sebou samejma:) Skoro bych se bal zadat jim zpracovani reklamy na Gold Cock 12 y.o.
    JAYME
    JAYME --- ---
    umčo
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    co vsechno musite udelat, abyste prodali limonadu? nasledovat instinkt, ze hipsteri to zmaknou za vas.






    zavrsuje video https://www.instagram.com/p/BX7vroTnYD1/?hl=cs&taken-by=lenabrauner
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    INK_FLO: to devce na spodnim obrazku ma celkem slusny uces.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    pockat jako v 26 ma dite a nema maturitu?

    neslo by to nekam nahlasit tohleto???

    fuj to sou dneska lidi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam