• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    NOIK
    NOIK --- ---
    šmankote!
    FOO
    FOO --- ---
    ZUZKAOU:
    VYHULENY_UFO:
    když to tak čtu, jímá mne idea jít se jim tam vyblít do lokálu po pěti zelenejch a plácat tam ženy po zadku, jak to má ve správné čtyřce být. ALe dyž vona to asi bude jen taková jakobyčtyřka vocamcaď pocamcaď, co?

    ONDRAT: no, tak třeba to, že banda fousatejch nul zkurví Karlín v předraženej disneyland a pak páchá takovouhle exhibici? Kurva, dyk oni jsou přímo odpovědný za to, jak jde Karlín do hajzlu! To je jak kdyby Němci vroce 1945 zalitovali osudu Židů a přejmenovali Parteitag na channuku.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    ONDRAT: usuzuju podle toho co jsem čet.. a to co jsem čet nevyplodil nějakej trouba co tam nebyl a hází špínu, ale oni sami
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    EZOP: Je to tak jako U Fandy, Plzeň/gambáč v ok kvalitě.
    EZOP
    EZOP --- ---
    ONDRAT: Jaký maj pivo?
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    XINDLX: Já ti rozumím, byl ses tam teda podívat nebo tak usuzuješ podle toho, co sis kde přečetl?
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    ONDRAT: jenom hipster se cestou k vytvoření putyky ztratí a vyjde mu z toho výstava
    + (co tady už někdo postoval dřív) když tam ty úchyláci prohlašovali že tam lidi můžou zažít atmosféru klasický čtyřky a hned pod tim vyjmenovali ty atributy: fotbálek, utopenec (pocaď bych to chápal) dále výstavy, besedy, koncerty...

    Promiň ale tohle už snad víc hipsterský bejt nemůže. Vezmeš nějakej koncept, totálně ho zkurvíš a pak hlásíš do světa že se na tu tvojí pomatenou verzi originálu můžou lidi přijít podívat aby nasáli atmosféru toho originálu (z kterýho tam zůstala jen židle, stůl a pivo)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    VYHULENY_UFO: Můžu se zeptat: Tys tam byl? Co ti na tom připadá hipsterskýho?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Kdyby někdo chtěl reportáž z té redefinované karlínské putyky...

    Vývařovna: GASTRIFIKACE A ZOBCOVÁ FLÉTNA U HADA
    http://www.vyvarovna.com/2017/10/gastrifikace-zobcova-fletna-u-hada.html
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //zase nejaka umelecka vystava. hispteri nevedi jak skodit.

    https://magazin.aktualne.cz/bydleni/galerie-viper/r~f99b73dcae9b11e7ad190025900fea04/
    Karlínská galerie Viper se na měsíc změnila na klasickou českou hospodu s tradičním vybavením. Na výstavě je možné si posedět u štamgastského stolu, dát si pivo nebo nakládaný hermelín a především diskutovat, například o budoucnosti Karlína a dalších pražských čtvrtí. "Kvalitní zástavba a s ní související kvalita života, dobrá vzdálenost i dostupnost do centra, udržovaný veřejný prostor, volné stavební parcely, to vše vytváří tlak na cenu nemovitostí i pozemků. A v tomto prostředí nemá dnes klasická hospoda mnoho šancí, jak s pivem za dostupnou cenu přežít," popisuje kurátorka. Netradiční výstava potrvá až do 31. října.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    2NDREALITY: To jako vážně někdo vyhodí 30 000 za boty? Ty vole.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KEPASO: Jo ale tohle může sedět i na tu ezohipievílu - to je subjektivní - když jí postavim vedle těch ostatních exotů, cejtim se jako kdybych jim ubíral :)

    Ale pro mě za mě :)

    Taky netvrdím že nebejt hipster = kvalitní umění/umění
    JON
    JON --- ---
    2NDREALITY: to je nahrany - to psal nekdo z byvalyho cosmoboy.cz, ne?
    Kecky VakoMan s vlozkou z australsky vacice a tkanickama z rucne vytrhavanych myvalych strev - 40 000 jouro, Poon & Coni.
    DAHY
    DAHY --- ---
    2NDREALITY: Jeste par takovejch videji a hipsteri mi proti tomuhle zacnou pripadat jako odusevneli a skromni lidickove.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    INK_FLO: diky za upozorneni na ten product placement.... bez toho se mi to nelibilo.. ted ten text dostava novy rozmer :)

    Nalej mi gin a Sprite
    Já jsem tam, kde tě maj, (furt) hey
    Peníze mi daj, (furt) hey
    Bez nich nemůžeme bejt, (ne, ne, ne) hey
    Bez nich si neužijeme life, (skrrt) hey, hey
    Tak se věci maj, hey, hey

    atd.....

    btw.: nacek mozna byl a ale uz neni... u me dobry... kdo za mlada neposlouchal Orlik at hodi kamenem :)

    a tady nejaky obrazek aspon k tematu klubu



    GANDHI
    GANDHI --- ---
    slovy klasika: "30 tacu za kecky?! To je v nich televize nebo co?"
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KEPASO: Si rikam: bavi se s tou holkou a nebo s teniskama od cinskych deti?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    2NDREALITY: kdyz tyhle sníkrhedy, kterejm mamka kupuje boty za 30 tis, vidi pubosi volicu SPD, zakonite to musi odnyst uplne nekdo jinej, treba beznohej uprchlik, kterej by dal za nohy nevycislitelny castky.
    OHONEY
    OHONEY --- ---
    ZUZKAOU:
    "On tu lasku k drevu ma v sobe"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam