• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    FOO
    FOO --- ---
    ZUZKAOU: děkuji, já myslel, že je to nějaká změna pohlaví, co se zasekla v půlce.
    DAHY
    DAHY --- ---
    COLBEN: To se mi nezda. Když nechci pripravovat jidlo, zabehnu si do nejakeho food trucku, pro něco zabaleného do novin nebo tak.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    DAHY: nene. tady bude hipster konzumovat pozitek nepripravy jidla
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    FOO: jeslti se nepletu, tak vizážitstka. docela dobrá s mezinárodní klientelou.
    FOO
    FOO --- ---

    N_I: to vepředu je co?
    N_I
    N_I --- ---
    ahojky z vnitroblocku..



    * Skoro celý team série "Telefon". Díky moc všem!! Prezentováno novým audiovizuálním foto-formátem. K vidění poprvé na vernisáži 8.11.2017
    DAHY
    DAHY --- ---
    COLBEN: Pritom ten produkt mi prijde zcela anti-hipster. Tohle je pro sportovce v elastacich, health freaky, futuristy a nerdy, který odmitaj ztrácet cas pripravou jidla. Hipster je konzument pozitku. Potrebuje cerstvost, vyzralost nebo jejich redefinici. Mozna by to ale mohli zacit konzumovat ironicky.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    tahleta mana, to je taky slusna hipsterofirma

    NOIK
    NOIK --- ---
    JESTEDMAN: na národní by asi žádná nedošáhla ale za kulturní památku můžeš zkusit, vyber nějakou a sepiš návrh, podat ho může kdokoliv
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MATEEJ: holky z vývařovny jsou esence hipsterství.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    JESTEDMAN: U nás se říkalo "malý už šli spát"
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    MATEEJ: a o tom to přesně je. klasická IV je záflus s odstátým pivkem za 19,-, ožralým a obhroublým výčepákem s hláškama typu "malý nevedem" a většinovým osazenstvem tvořeným štamgasty, který mají zadky prorostlý do židle. Hajzl na dvorku nebo do žlábku. Má to genia loci a pokud se bavíme o Praze, tak si většina lidí takovou IV zařadí na Žižkov nebo Karlín, do čtvrtí, kde v minulosti bydleli většinou chudé lopaty a podivné existence.
    Redefinovaná IV toho nikdy nedosáhne.

    Já bych ty klasický IV prohlásil národníma památkama.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ZUZKAOU: Já mám vyvarovnu rád a čas od času si ji pročtu, protože mě baví, ale to nemění nic na faktu, že ty holky, co jí píšou, sou megahipsterky a konkrétně v tomhle článku si lžou do kapsy, až to mlátí dveřma. Lokál od Ambi je už z principu stejně neautentickej jako tenhle sousedsko-komunitní projekt partičky umělců, protože obojí si na klasickou českou čtyřku jenom hraje.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    FRK_R23: di do prdele :*
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Uprimne (jako kdysi Standu) me to zajima!
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ADAMIRA: A odpoved, mistre sarkasmu a treskuteho humoru?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    FRK_R23: no tak to bylo jak ze Swifta :) ouch
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    XINDLX: ne to bylo k ochote nekoho kdo neni na dany urovni dotykat se nekoho, kdo do ty ctyrky jak jsi napsal, chodi uz 20 let (bez ohledu na pohlavi)

    pak jsem si vzpomel ze to pise hovnama smrdici buran a ze u lidi jako on se ohled, na stav, vek, pohlavi nebo druh nebere

    hipsta ta redefinice rozhodne je
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ADAMIRA: A co presne napsal FOO spatne, ze se ptas na potok u vas doma?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam