• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Ale teda pan šéf ....

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NOFNAK: v menu maj sekanou za 48 Kč s chlebem.

    hipsterský nádech tam maj, ale tak decentní - v nabídce je fakt klasika z lahůdkářství, žádná redefinice.

    MATT
    MATT --- ---
    NOFNAK: mlsnej jazýček na orteňáku je pořád v cajku..
    QYDO
    QYDO --- ---
    NOFNAK: shit... tam to bylo dobrý :/
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    V Holešovicích na křižovatce ulic Komunardů a Dělnické bývaly lahůdky. Rád jsem se tam občas stavil pr teplou sekanou. U stolků stávali běžně zedníci v montérkách a kravaťáci v oblecích bok po boku a baštili tu skvělou sekačku a salát. Před časem bohužel tato prodejna ukončila svou činnost. Pak tam otevřeli LA HOOD KY (https://lahoodky.cz/). Nové, rozuměj lepší, redefinované.
    Uvnitř neobsluhovali hipsteři (skoro jsem byl zklamán), ale nepříliš dobře česky mluvící paní a mladá slečna (ta česky mluvit uměla). Vzpomněl jsem si na sekanou a optal se, zda mají teplou sekanou. "Nemáme, ale opečeme Vám ji" povídá slečna a ukazuje na sekanou v ceně cca 12Kč/100g. Inu kývl jsem na tuto nabídku. To jsem ještě nevěděl, jaká je cena za redefinici sekané ze studené na teplou. Až při placení jsem se dozvěděl, že za opečení sekané je 100% příplatek a to až poté, co jsem se divil, proč platím tolik peněz. Bohužel jsem měl fakt hlad a tak jsem sumu zaplatil. Tedy obchodní taktika jim asi vychází. Na druhou stranu tam už nikdy nepůjdu, tak vlastně nevím.
    Možná to sem nepatří, ten název a jejich stránky mne přiměly zařadit si to mezi hipsterské podniky. ale třeba se pletu. Kdyžtak se smažu.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    VYHULENY_UFO: Proc si všichni furt mysli, ze ponožky v sandálech jsou ryze ceska záležitost? Tady ve Švédsku to nosi v lete kdekdo.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KEPASO: Dě kuju, ju ju ju!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEPASO: bile ponozky, sandale. redefinace tradicni ceske mody :D
    JAYME
    JAYME --- ---
    neni ten kluk v tom spacaku nakej dlouhej? to bude ten klasicky sprym, kdy jsou dva a jeden druhymu sedi na ramenou, ze? povedene
    OBCAN
    OBCAN --- ---
    KEPASO: to nevadí, já to stejně od začátku četl vemens
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    KEPASO: se omlouvam, ale vypadlo mi z nazvu t, je to samozrejme vetements, to jen pro upresneni, kdyby nahodou nekdo hledal viceucelovej spacak, aby vubec nasel, ale gugl je chytrej, poradi si i s vetemens.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KEPASO: To musi byt soucasti jidla bez obalu.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    teckou spojujici modu a fastfood je fotografie z brnenske akce Mala noc mody

    KEPASO
    KEPASO --- ---
    BETTER: zakazka splnena na 100 %. video vystihuje tyhle nic nerikajici zvasty a ve vysledku celou znacku.

    McCafé Stories
    Kolem kávy se odehrává spousta příběhů.
    Nad kávou se dokážeme hodiny bavit s přáteli nebo se jen tak držet za ruce s nejbližšími. Pomáhá nám soustředit se, když to potřebujeme, ale dokážeme se díky ní i uvolnit a jen tak relaxovat. Káva je naším rituálem, který si rádi hýčkáme. Napadlo nás: „Jak by tyto okamžiky asi vypadaly na fotkách?“
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    VYHULENY_UFO: jo o tom jsem dneska slyšela v rádiu ráno. hele nemáš nějaký bytelný nahrávky?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEPASO:
    1) pico, mam hromadu vselijakych firemnich trik, ktery sem za posledni roky dostal zadarmo. ty trika pouzivam na kaleni, praci a nebo jako uterku na mokryho psa.

    2) fotka uprostred: nikdy me nenapadlo, ze by se dal obleknout spacak :D
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    modni hypermegaredefinice. high fashion znacka vetemens ohlasila dalsi spolupraci s expedicni spolecnosti dhl. zatim jsou venku jen naznaky jeji podoby, ale pro predstavu, tohle tricko z minule spoluprace bylo symbolem nejednoho fashion weeku. prodavalo se za pouhych 285 USD.



    jinak vetemens dela moc prima hadry. treba tuhle zuzovou larvič bundu muzete mit za pouhych 3850 USD.



    a ti, co po vikendech dylujou kolace biohazard, se hodi tahle bunda. vejdou se pod ni kila materialu vyrobenyho dle iso norem a kazdej navstevnik party bude vedet, za kym jit. cenovka 4190 USD.

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //to by sem mohlo jit, ze? :D

    Po vinylu se vracejí i audiokazety. Rozjíždí se kvůli tomu nová továrna - iDNES.cz
    https://technet.idnes.cz/...e-vraceji-07o-/kratke-zpravy.aspx?c=A171113_133806_tec-kratke-zpravy_vse
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    VYHULENY_UFO: Ach tak. Hihi.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KUTNY: no, prozradim ti tajemstvi, protoze ti to asi nedoslo. delal jsem si trosku prdel, protoze hygge se tu recykluje tak zhruba jednou za 3 tydny...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam