• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    oh kurwa. steam-hipsta-stalino-barperpunk
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ZUZKAOU: 7letslenoubraner, nejsem si jista, jake emoce bych mela.. 7letstimhle

    KUTNY
    KUTNY --- ---
    To "copy" je dobre. Nejak to vzbuzuje usmev.
    MATT
    MATT --- ---
    Lukáš Jindra> ‎Letenská parta

    Čusíček. Tak se cesty zkřížily a já sháním job. Copy, advertising, design apod. věcičky. Dyžtak pm a pošlu CV a portfolko. Díky .)

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LOPIK: blbost holt trestna neni :D


    SEN_: jo, na nyxech jich je taky dost, kdyz to jeste prolozi psychedeliky, na kouce je zadelano, ale diskuse jinam :D
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Náhodu takovej Stanley Bradley je pro mně fakt frajer - ten to dělá třicet let, sám ví nejlíp, že to jsou všechno dost krávoviny a ani se s tím moc netutlá, ale věřím že dost lidem fakt může pomoct, už jen že jim řekne "abrkadabra, to bude dobrý, nějak se s tim svým problémem musíš srovnat sám".
    SEN_
    SEN_ --- ---
    VYHULENY_UFO: hele svetskejm bych tohle obirani duverivejch ryb toleroval, pro ty je to tradicni remeslo :) me spis serou ty dementi co si prectou dve knizky o osobnim rozvoji a hned je z nich guru nebo kouc a maj pocit, ze muzou lidem kecat do zivota a jeste na tom rejzovat
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SEN_: to me pripomina rozhovor s kolotocarkou...

    KOLOTOČÁŘKA: Nejsme svatí, ale držíme se staré morálky. Na uživení to není - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/...-kolotocarka-svetska-flr-/lide-ceska.aspx?c=A171121_081647_lide-ceska_mav
    Jste senzibilní?
    Ano, potkávám lidi a vím, jaké mají nemoci a jak tu budou dlouho. Někdy mám vidiny, jako když vám někdo pustí před očima film. Věděla jsem předem, že se stane šílená tragédie v Polsku. Pak tam spadlo letadlo s prezidentem. Taky jsem tři čtvrtě roku dopředu věděla, kdy zemře máma. Přitom byla zdravá.

    Zabýváte se i výkladem karet.
    V Třebíči mám věštírnu. Maminka to dělala celý život, tatínek se jí bál, protože měla cítění. Prababička četla i z ruky. Mám také placenou linku s více než čtyřicítkou zaměstnankyň. Vybrala jsem si je z pěti set zájemkyň a odpovědně si troufnu říct, že ty holky umí.


    ZUZKAOU: to je jeji menstruacni kalendar?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DOKKTOR: podle všeho ne a stejně tak nezměnil svou produkci. Ale zase jako, hipster to není :-)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ZUZKAOU: on se pořád za tech 18 let, co ho znám, ten golf nenaučil?
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    ZUZKAOU: ježišmarjá tenhle člověk mě pronásleduje od chvíle, co jsem si na sídláku šla poprvý za kapesný koupit Spark, místo něho mi dali Sport a k němu pohlednici se sluníčkem od Wolfa.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KEPASO: tak to potřebueješ něco od Honzy Wolfa! (dobře, ten není hipster)

    KEPASO
    KEPASO --- ---
    NOIK: a uz jsi napsal jeziskovi?
    ZUZKAOU: ja jsem teda slunickarskej havloid, ale na porizeni takovyho denicku jsem az moc nasranej na vsechno.
    NOIK
    NOIK --- ---
    ZUZKAOU: to je tak strašná hrozně fajn píčovina že to snad ani neni možný
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---


    A už je na světě! Deník na 7 let. Pro ženy, s krásnými ilustracemi Lény Brauner.
    www.7letslenoubrauner.cz - tady se dá sehnat i s podpisem autorky!
    A co se na jeho zadní straně obálky píše?
    Ukládejte své každodenní vzpomínky do netradičního deníku s nádhernými ilustracemi Lény Brauner!
    Magických 7 let, během kterých se prý všechny buňky našeho těla kompletně vymění. Změní se možná i naše povaha, přístup k životu, naše hodnoty, lásky, lidé a věci kolem nás…
    Naplňte tento deník během 7 let svými postřehy z každého vašeho dne, uložte do něj své vzpomínky, emoce, prožitky... Můžete se ohlížet do minulosti i plánovat budoucnost. Přehodnotit své předloňské názory, těšit se na další rok. Dám si malé cíle, či velké výzvy?
    Tímto mimořádným deníkem vás budou provázet víly nadané pražské umělkyně Lény Brauner.
    A jak deník 7 let den po dni s Lénou Brauner používat?
    Každý den má sedm rámečků - každý je pro jeden rok, jehož letopočet si předepíšete do malého okénka. U každého dne je místo pro vaše poznámky a také 7 malých prázdných koleček - pomocí nich můžete vyjádřit náladu či emoce. Nakreslíte si tak vlastně svůj "smajlík pro tento den".
    A nebojte se začít psát si tento deník, i když zrovna nebude začátek roku. Je určen pro vašich 7 let, které přece mohou začít kdykoliv!
    SEN_
    SEN_ --- ---
    VYHULENY_UFO: obavam se, ze drtivou vetsinou to funguje obracene. lidi se daj na ezo, aby vydelali balik .))
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    ZUULLUU: éééé... ééééé... jakoby... éééé... éééé... jakoby... éééé... jakoby....
    DAHY
    DAHY --- ---
    VYHULENY_UFO: They went full Bio, man. Never go full Bio.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //uplne nevim kam s tim, ale slova bio a certifikovany sem ani nepocital

    Biopokoj, biojídlo, všude a všechno bio. Biohotely jsou novým hitem Alp - iDNES.cz
    https://cestovani.idnes.cz/...urgerland-hotel-f9b-/kolem-sveta.aspx?c=A171122_131157_kolem-sveta_hig
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam