• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    VIXLE: To jsme se zrejme nepochopili. Nerikam, ze autor na videu je hipster. Ale zda to jiz hipsterske kavarny adaptovali.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    KUTNY: to nebude hipster, ten by to nakonec neprelejval do hrnicku ale srkal rovnou ze zarovky..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Vánoční úlet: podívejte se na hipsterský betlém s mudrci na segwayích | E15.cz
    http://magazin.e15.cz/...anocni-ulet-podivejte-se-na-hipstersky-betlem-s-mudrci-na-segwayich-1340771
    „Kompletní sada obsahuje Marii, Josefa, Ježíška, manažera, tři mudrce na segwayi, pastýře, krávu, ovci a chlév,“ uvádí popisek k betlému. Celá sada přijde zájemce na 80 dolarů, tedy v přepočtu zhruba 1760 korun. Na každého kupujícího připadá limitovaný počet této moderní ozdoby – prodávající si vymínil, že každý si může koupit jen tři kusy.

    Na vánočním stole či pod ozdobeným stromkem tak můžete mít Josefa, který si fotí selfie s novorozeným Ježíškem a Marií, která mu do selfíčka ukazuje zdvižené „V“. V ruce drží kávu z některého ze známých kávových řetězců a jedno rameno má ležérně obnažené. Tři králové jedou na segwayích a černý už není vzadu, ale vpředu. Jeden z nich má poirotovsko-hipsterský knírek a dary pro jezulátko jsou zabaleny v krabicích od Amazonu.


    XARGH
    XARGH --- ---
    VYHULENY_UFO: chudak Kreuzberg :-/ bejval turecko punkovej
    EROTIC DEVICES - GOODBYE MOTHERFUCKING HIPSTER - LP ALBUM 2016 - ALL WE WANNA DO IS ROCK'N'ROLL
    https://www.youtube.com/watch?v=OemxNWnaCPo
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //fakt nevim, o co tem homousum, teda pardon hipstrum, vlastne nakonec jde.... debilnejsi kulturu sem jeste nevidel.

    Google se přistěhuje do Mekky hipsterů. Kreuzberg ztratí své kouzlo, tvrdí aktivisté | E15.cz
    http://zpravy.e15.cz/...tehuje-do-mekky-hipsteru-kreuzberg-ztrati-sve-kouzlo-tvrdi-aktiviste-1341450
    V Berlíně začne v příštím roce fungovat nový kampus společnosti Google, které zároveň poslouží jako zázemí pro start-upy. Technologický gigant se stěhuje do prostoru bývalé továrny v Kreuzbergu, tedy do vyhlášené hipsterské čtvrti. Areál, který si Google vyhlédl, již nyní funguje jako kreativní centrum, kde se mísí výstavy se sdílenými kancelářemi. Jenže část kreuzbergské komunity nového nájemníka nevítá kvůli obavám ze možného růstu nájmů a proměny čtvrti v luxusnější a dražší místo k životu.

    "Když přijde Google, změní se dost věcí. Vytlačí současné obchody, protože zaměstnanci Googlu a vůbec lidé ze startupového sektoru o ně mít zájem nebudou," tvrdí podle portálu PoliticalCritique Stefan Klein ze sdružení GloReiche, které bojuje za zachování rázu Kreuzbergu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FARFELOO: ale zase se asi bude muset uznat, ze tyhle koki budou mit nejspis i nejakou sledovanost a pravdepodobne i nejaky prijem z reklamy a produkt placementu.
    a ruku na srdce, kdo z mistnich idecek je aspon jednou rocne ochoten poslat nyxovi petikilo.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    ZUULLUU: From related videos:



    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ZUULLUU: To sou ti jutuberi, co jsme toho o nich tolik slyseli? Protoze jestli ano, tak jsem fakt hodne out :D
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    tvl z té to "všimněte si mě" řve na dálku, chtělo by to ještě maják na hlavu...hrozná afektovaná attention whore kreatura, takovej typ "Jana Kratochvílová", ale té jsem to tak nějak věřil (což neznamená, že by byl její projev míň nesnesitelnej)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUULLUU: je blba nebo je tak dobra herecka, ze to hraje?
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    S_O_U_L_MAN: Mě tam pořád odrazuje ten vysoce kvalitní polyester. Neumim si to moc představit.
    JONY
    JONY --- ---
    MATEEJ: nevím jak štáb, ale jak jsem znal Lindu, tak minimálně ona to myslí zcela vážně a upřímně :)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    JONY: Máme s bratrem už asi pět let takový spor. On tvrdí, že to je parta hipsterů, kteří to celé myslí ironicky. Já tvrdím, že je to banda idiotů, kteří to myslí smrtelně vážně. Zatím není jisté, kdo z nás dvou má pravdu.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ZUULLUU: Nemůžu se zbavit dojmu, že to je celý v czenglish typu "Mějte hezký večer".
    JONY
    JONY --- ---
    ZUULLUU: to je redefinovaná Vlasta Parkanová?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUULLUU: mně nejvíc pobavilo, že měla vytvořenej event "Koki prodává svůj merch"! Jak strávit večer? Přijít na "akcičku", jejímž gro je koupit si bílý triko s její fotkou v rámečku :O

    Jako tohle je skutečně redefinování zábavy:)))
    MATT
    MATT --- ---
    ZUULLUU: čet jsem "a hlavně tetovaná" ;))

    ..medituju nad tričkem "I have my own dick" .. a dále uvažuji, proč české "mám svůj vlastní rozum" přeloží na "i have my own brain", jakoby v podvědomí nechtěla lhát ;))
    MATT
    MATT --- ---
    ZUULLUU: bílý tričko s obrázkem! wow! such rebel! :D
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    BANANZLUTY: Jutový pytel s podobiznou jejího dědečka a zážitek by byl dokonalý
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam