• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    SADY
    SADY --- ---
    ZUZKAOU: do hajzlu, moje oblibena cepice, tos o tom musela mluvit?!? grrr ;)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Jejda.

    Víte jak jsem tady onehdá psala o tom, že když se český hipster chce stylizovat do dřevorubce, tak má nosit zmijovku a vaťák.

    TAK JÁ JSEM TO, KURVA, MYSLELA IRONICKY!


    Slavný návrat legendárních zmijovek – HNST.LY
    https://hnst.ly/blogs/blog/navrat-zmijovek

    Maxim Velcovsky
    31 January ·

    Zakládám klub přátel zmijovek. Dnes jsem si rozšířil sbírku. Tak krásná čepice a stojí 175 korun. V Retromuzeu Cheb. Doporučuji.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VON_GILOTINE: myslim zes Lenu nepochopil a proto to pro tebe nemuze bejt umeni. Vystoupit z pohodli subjektivismu se ti nechce, zda se mi.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    DAHY: Redefinuje minimálně Majku z Gurunu
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    A tahle ve vákuu plujcí definice hipsterství - není to trošku subjektivní?

    Definici sračky bych někde mohl najít? Já jenom když dám vedle sebe její kočky který maluje zavěšená na laně a nějaký tzv. "teg" tak bych sám sebe - pozorujíce se po cimmanově úkroku vedle - musel asi označit za dejme tomu... kryptofašistu?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    DAHY: protoze dela sracky a tvari se ze je to art. deal with it.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    DAHY: jj, ve mne ani nebudi chut do ni kopat. Oproti tomu takovej Jakub Marik....
    DAHY
    DAHY --- ---
    LA_PIOVRA: Bojim se, ze mas pravdu a oni proste nechtej, aby jim lezla na oci.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    DAHY: myslim, je predevsim to tou jeji nestandardni hlavou.
    Jo, souhlasim, radsi 100x L.B./V. nez 1x Jakub Marik.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    DAHY: Protože je to prekurzor. A taky trošku snadnej cíl.
    DAHY
    DAHY --- ---
    Ja nechapu, proc jste si tady zasedli zrovna na Lenu Brauner/Virgler, ktera nikde neskodi, nic negentrifikuje a neredefinuje koncepty v miliontym zbytecnym reklamnim studiu, ale poctive se zivi vlastni vytvarnou praci.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NOIK: ne. s tim předtím co s nim ma fakana. svetlonos prisel pozdeji.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Btw
    7 let den po dni s Lénou Brauner - Léna Brauner | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/238648/7-let-den-po-dni-s-lenou-brauner/
    Je to jen prázdnej diář a prodává se to za 400kila :D

    Anotace
    Magických 7 let, během kterých se prý všechny buňky našeho těla kompletně vymění. Změní se možná i naše povaha, přístup k životu, naše hodnoty, lásky, lidé a věci kolem nás… Naplňte tento deník během 7 let svými postřehy z každého vašeho dne, uložte do něj své vzpomínky, emoce, prožitky... Můžete se ohlížet do minulosti i plánovat budoucnost. Přehodnotit své předloňské názory, těšit se na další rok. Dám si malé cíle, či velké výzvy? Deníčkem vás budou provázet víly Lény Brauner.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    S_O_U_L_MAN: jako fakt nebo pokus o vtip?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    EVILMIND: me se ptej :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    VYHULENY_UFO: ta kocka je jeji kabelka nebo plysak ditete?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VON_GILOTINE: kazdopadne tohle sem patri. matka s ditetem....

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NOIK: ze by svetlonost pochopil, ze frnda, ktera ma akorat zakladku, neni vyhra?
    NOIK
    NOIK --- ---
    VON_GILOTINE: rozvádí se se Světlonošem?:)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    aha tak dost nuda.

    Exoticky znějící Léna Brauner je tvoje pravé jméno? Mám ho v občance. Teď se ale budu rozvádět, takže se vrátím k příjmení Virgler. V osmnácti jsem si jméno změnila. Bylo to i takové osvobození se od rodného příjmení, které bylo Brabcová po dědečkovi (legendární Vladimír Brabec – představitel majora Zemana – pozn. red.) a Lenka mi skoro nikdo neřekl.

    Zdroj: http://g.cz/lena-brauner-lasku-pretvarime-do-nesmrtelna/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam