• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: aha, serialovy celebritky, tak proto mi nic nerikaj
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VYHULENY_UFO: nějakej herec s nějakým tanečníkem.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: kdo to je?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    MATT: A gayové jsou hrozně rádi když za ně nějakej "televizní typ" bojuje v podobnejch umaštěnejch kolotočářskejch debilitách :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: retromuzeum?

    to je jako muzeum, ktery vypada jako tenkrat?
    DAHY
    DAHY --- ---
    ZUZKAOU: Vsak oni je taky budou nosit ironicky :)
    SADY
    SADY --- ---
    ZUZKAOU: do hajzlu, moje oblibena cepice, tos o tom musela mluvit?!? grrr ;)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Jejda.

    Víte jak jsem tady onehdá psala o tom, že když se český hipster chce stylizovat do dřevorubce, tak má nosit zmijovku a vaťák.

    TAK JÁ JSEM TO, KURVA, MYSLELA IRONICKY!


    Slavný návrat legendárních zmijovek – HNST.LY
    https://hnst.ly/blogs/blog/navrat-zmijovek

    Maxim Velcovsky
    31 January ·

    Zakládám klub přátel zmijovek. Dnes jsem si rozšířil sbírku. Tak krásná čepice a stojí 175 korun. V Retromuzeu Cheb. Doporučuji.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VON_GILOTINE: myslim zes Lenu nepochopil a proto to pro tebe nemuze bejt umeni. Vystoupit z pohodli subjektivismu se ti nechce, zda se mi.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    DAHY: Redefinuje minimálně Majku z Gurunu
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    A tahle ve vákuu plujcí definice hipsterství - není to trošku subjektivní?

    Definici sračky bych někde mohl najít? Já jenom když dám vedle sebe její kočky který maluje zavěšená na laně a nějaký tzv. "teg" tak bych sám sebe - pozorujíce se po cimmanově úkroku vedle - musel asi označit za dejme tomu... kryptofašistu?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    DAHY: protoze dela sracky a tvari se ze je to art. deal with it.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    DAHY: jj, ve mne ani nebudi chut do ni kopat. Oproti tomu takovej Jakub Marik....
    DAHY
    DAHY --- ---
    LA_PIOVRA: Bojim se, ze mas pravdu a oni proste nechtej, aby jim lezla na oci.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    DAHY: myslim, je predevsim to tou jeji nestandardni hlavou.
    Jo, souhlasim, radsi 100x L.B./V. nez 1x Jakub Marik.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    DAHY: Protože je to prekurzor. A taky trošku snadnej cíl.
    DAHY
    DAHY --- ---
    Ja nechapu, proc jste si tady zasedli zrovna na Lenu Brauner/Virgler, ktera nikde neskodi, nic negentrifikuje a neredefinuje koncepty v miliontym zbytecnym reklamnim studiu, ale poctive se zivi vlastni vytvarnou praci.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NOIK: ne. s tim předtím co s nim ma fakana. svetlonos prisel pozdeji.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Btw
    7 let den po dni s Lénou Brauner - Léna Brauner | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/238648/7-let-den-po-dni-s-lenou-brauner/
    Je to jen prázdnej diář a prodává se to za 400kila :D

    Anotace
    Magických 7 let, během kterých se prý všechny buňky našeho těla kompletně vymění. Změní se možná i naše povaha, přístup k životu, naše hodnoty, lásky, lidé a věci kolem nás… Naplňte tento deník během 7 let svými postřehy z každého vašeho dne, uložte do něj své vzpomínky, emoce, prožitky... Můžete se ohlížet do minulosti i plánovat budoucnost. Přehodnotit své předloňské názory, těšit se na další rok. Dám si malé cíle, či velké výzvy? Deníčkem vás budou provázet víly Lény Brauner.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam