• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: coze???? ja myslel, ze je to normalni kuchyn z bytu na pomezi vrsovic a vinohrad :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: jaxem pochopil tak toto není byt ale kuchyňka v podniku 300 m2
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: eko uklid, to bude trojnasobna drina za trojnasobnou cenu. takovy savo blbe nahradis, zvlast kdyz mas doma cokla, kterej z venku nataha hromadu bordelu. radeji uklizim normalne s normalnimi uklidovymi prostredky... uff uklidovej weekend se mi blizi :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    simvás je šicí stroj v kuchyni hipster nebo není ?


    a co eko úklid ? je to hipster úklid ?
    [ OFFERING WORKNABÍZÍM PRÁCI: Eko úklid / Praha ]
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Omylem jsem si zapl TV, tam tv hovna a robinsonův ostrov, když jsem viděl toho načinčanýho, fousatýho,pupkatýho "trosečníka" vypnul jsem.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Jasný, já to beru. Jen mi to k němu prostě nějak nesedí, když je to vlastně spíš nácek, než hipster... Ale třeba se to nevylučuje.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: promin, proste vypadaj jak buzeranti, ktery prave utekli z barbershopu. jako u pubertaku to chapu, ale tohle vypada na dospely muzsky....
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Ne že bych nechtěl Vávrovi křivdit, ale zrovna něco jako plnovous nosí asi patnáct let, i když pravda ne tak krutě pěstěný... Ale ta věc na hlavě - OK, to je fakt symptom :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: jo, ukazkovy prototypy hipsteru. kdyz sem je videl, presla me chut na jakykoliv hrani cehkoliv.
    MATT
    MATT --- ---
    Daniel Vávra z Warhorse: Nejlepší trofej v KCD je Panic
    https://www.youtube.com/watch?v=VMZfJgtDQ2s
    DAHY
    DAHY --- ---
    XINDLX: Super. To jsem nejak prehlidnul, ze Instac byl soucasti transformace.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    DAHY:
    to zní jak popis nějaký nemoci
    "As he was shedding weight and growing his beard, Gwilym created an Instagram account."
    DAHY
    DAHY --- ---
    Zrozeni hipstera.

    Barber Tells This ‘Shy’ Insurance Man To Grow A Beard, And It Ends Up Transforming His Life | Bored Panda
    https://www.boredpanda.com/overweight-welshman-businessman-transformation-model-gwilym-pugh/
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    KUTNY: ale jistě za to dostal zaplaceno... v naturáliích nebo zážitcích samozřejmě :)
    DAHY
    DAHY --- ---
    GAISAKA: Dobre jim tak. Zelnej trh je jedno z nejkrasnejsich namesti, ktery jsem v zivote navstivil a tohle si nezaslouzi. To si muzou zkouset nekde ve Vankovce.
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    Redefinice tržnice se poněkud nepovedla,)

    Nová brněnská tržnice zeje prázdnotou
    https://video.idnes.cz/?c=A180209_382016_brno-zpravy_krut&idvideo=V180209_093700_brnoh_jda
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    MHO: Fuck-trade.

    ZUZKAOU: A jo. Jsem v tomto ohledu kratozraky.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KUTNY: posílá jim mentální energii, neasi.
    MHO
    MHO --- ---
    Několik generací conquistadorů tam za staletí prolilo potoky krve, aby pan Maurer teď mohl zlepšovat život místních indánů tím, že ho baví jimi sbíraná káva.

    Tomu říkám fair-trade ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam