• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    RETAL
    RETAL --- ---
    MATT: Propána, co to má s ušním lalůčkem? Ani ten knír není moc aspirativní. Pak ty kruhy pod očima...
    To bude nějaký laowai model sebraný na ulici.
    MATT
    MATT --- ---
    hipstr z aliexpresu ;)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    BETTER: ty jo... jako čekal jsem nějakou pořádnou odpověď, ale máš pravdu... jak to hřeje srdíčko, rozum jde stranou :)

    ale aspoň jsi mi připomněl, že bych si měl někdy udělat hezký večer... smotnout a pustit si alba od Cocteau Twins a od Siouxsie and the Banshees. díky za to ;)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    BETTER: co se ti na tom přesně líbí, prosím?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BETTER: nedokazu si predstavit, ze bych tohodle musel prezit celej koncert.... vzdyt je to neco mezi komatem a smrti...
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    Mě trošku leze krkem ukňouranost mnoha současných interpretů a interpretek.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    asi tak..
    dá se to, ale u toho to končí. nic víc
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    BETTER: Ten kytarista si z toho dělá prdel :)
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    BETTER: No když je člověk nevidí, dá se to.
    HESPELER
    HESPELER --- ---
    paletovych nabytek. nekupto http://www.letgo.cz/item/8167618
    MATT
    MATT --- ---
    N_I: bez toho vokalu by se dalo i poslouchat ;)
    N_I
    N_I --- ---
    boris carloff, jedna velka nafouknuta bublina

    N_I
    N_I --- ---
    kuzmu sem mel rad, ceny sem nechapal uz tehdy kdyz jsme se nekde na blesaku potkali se stankem a neco obcas vymenili, chapu ze se drzi trendu, ale,no zlaty prciny....



    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    ATUARFIK: Chata v jezerní kotlině!
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    INK_FLO: Oni tomu snad fakt nekteri i veri - ze delaji neco uslechtileho. Buditele, underground, kvalita a pozitivni energie.
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    LA_PIOVRA: Je to Boardparadise.sk,fakt,drhnu tedka tu hrůzu už potřetí a brečim smíchy.
    Kdokoliv i jen trochu příčetnej z Boardstar a spol. by asi nechal figurovat méno firmy v TOMHLE jen těžko :D
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    TALPENNY: cetl jsem boarparadise.cz
    Jinak uz jsem to tady myslim psal, ale me na vsem tomhle hipsterpopu facinuje jedna vlastnost: neslape to a neodsejpa - a je to povyseny na prostredek a cil zaroven:)
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    MATT:
    Podprůměrnej konfekční popík,chalupa je úpe Hygge,deskový hry,kytara a buzna s fousama ve vintage plavkách jak ze Saturnina.Co mě pobavilo asi nejvíc je reklama na Boardparadise.sk.
    TOHLE je zřejmě představa progresivních kreativců o tom jak se baví mladí inklinující k zimním sportům :D
    EZOP
    EZOP --- ---
    BETTER: Sorry za velikost mobilovka...

    EZOP
    EZOP --- ---
    TSOH: Tu má z Lídlu, uvidíš...
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Už do tohohle klubu nebudu ani nahlížet. Si tady člověk přečte pár příspěvky a pic ho, kontextová reklama mu obratem předhodí tohle.

    SAMBUKO - dřevěné bedýnky a nábytek z bedýnek
    https://www.sambuko.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam