• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    ALENNAI: Paní s mísou na hlavě v pozadí mě děsí.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---

    Letná stajl
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    PNXNTDD: Jiste nahodny shluk nebo instalace. Treba lustr. Vesak na hipstr saka.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    KUTNY: no jo ale to je moc obyčejný... čekám že právě využijou nějak ten storage těch lahví co je uvnitř těch kastlů... víš co, rozřezat to a nějak to překombit přes sebe aby vzniklo něco. Jééžiš, mluví ze mě hipstr.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    PNXNTDD: Bedynka = basa? Stul/zidl/nocni stolek, stolek na kafe, knihovna a tak.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    KUTNY: Jenom čekám, kdy po paletách, ti hipstři začnou recyklovat a redefinovat kastly od piva.... Mě se jich doma válí ve vedlejší místnosti asi deset, tak by se hodil nějakej bezva cool outstream idea neasi.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Atmosféra byla toho roku třaskavá, pogrom zkrátka visel ve vzduchu:

    Agresivní muž v centru Prahy demoloval výlohu holičství  – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/krimi/467634-agresivni-muz-v-centru-prahy-demoloval-vylohu-holicstvi.html
    MATT
    MATT --- ---
    Bětka z letný vás pokéruje.. ;))



    Super kérka za málo peněz? Bětka s dlouholetými zkušenostmi vám ji nakreslí za pětikilo plus materiál. Více info v komentu...

    Bětky práce k vidění zde: https://www.instagram.com/bet_pepper/ Bětka je teď oficializuje prostřednictvím rekval. kurzu a může vám za těchto super podmínek váš kérkový sen splnit. Domluvte si termín v nejbližších dnech, zájemci si pište o kontakt..
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    COLBEN: hipster
    N_I
    N_I --- ---
    kup si me a moje rebelstvi
    byl jsem prvni kdo mel furtoslap
    prazdno....



    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Ještě bych pod ten chumel světlopánviček dal bazén s vodou, ve kterém by se mohla koupat hipstodrobotina - aby to bylo komplet :)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    hele chorvatsko to je jinej svet. kdyz je neco pruser tak prezident poprosi novinare aby o tom nepsali
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Docela bych chtěl vidět tu kolaudaci, to na toho revizáka mířili brokovnicí ne?
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    a uz fakt nevim co si o tom myslet .. kaslu na to. jako je to tady celkem sofistikovany

    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    COLBEN: Ta kombinace profesionálně zapojené elektřiny a množství dřeva ve mě vyvolává pocit, že to už moc dlouho nebude ani jedno :)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    COLBEN: a pytke s cementem :))
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    KUTNY: jsou to palety :D takze je tam skvira na nohy.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    COLBEN: Vypada to jako stolek pod ktery se nevejdou nohy nebo to tak je?
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    definitelly hipster :D :D:D

    COLBEN
    COLBEN --- ---
    not sure if hipster or artist but i guess hipster :)

    SKA_P
    SKA_P --- ---
    Mucha - Hipster (official klip)
    https://www.youtube.com/watch?v=gU0_gmEF47o
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam