• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    btw. po pytlíkách co nejsou plastový anébrž z organickýho plastu mě nedávno zaujala další bio novinka - bezlepková veganská soda:
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    ZUZKAOU: No to je fakt... nedávno jsem měl celkem vypjatej asi dvouhodinovej rozhovor na téma "Ty víš hovno jak to je, to mám nejradši, když furt musím poslouchat od šulinů vole tyhle kecy, vole pičo, ale za tím je vole myšlenka a nám jde o komunitu, to jsou všechno lidi co to myslej dobře a obzvlášť když teď ve vládě sedí ty čuráci a všude jsou náckové blablabla.." - a to jsem to ani fakt nemyslel nějak špatně tu otázku "To musí být složitý, to tady držet, když si podobný zboží dneska každej druhej koupí za pětinu v Číně"
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MATEEJ: hele spousta hipsta majitelů tomu fakt věří....
    AMANT
    AMANT --- ---
    :DDD tohle neni id Gregi
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    VYHULENY_UFO: no, prokoumano, neni, Gregi neni Ctirad:)) Gregi je na Nyxu. Kde je Ctirad?
    (bewooden jsou znamy jakoze delaj jen ty motylky, ac jak vidim, tak ne. Hmm, v tom byla asi ta marketingova chyba, take vyrabet takove divnosti - motylky, hodinky, ale i jiny veci a nemluvit jen o ty jedny veci. Mne ted prekvpilo, ze motylky nedela jemn Gregi, ba ze na to mame v Cesku jinou hvezdu :)) )
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MOUNTBATTEN: vubec netusim :D
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    VYHULENY_UFO: to neni Gregi? Ten taky dela(l) dreveny motylky.... ale asi malo o tom hipstersky remcal
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //drevene motylky od normalniho kluka z vesnice, ten by tu snad mohl byt...

    ‚Design nejsou jen kousky vystavené v galerii, ale to, co běžně nosíme’ | Design | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/...ii-ale-to-co-bezne-nosime-1fn-/design.aspx?c=A180404_155145_ln-bydleni_ape
    Lidovky.cz: Dokázali byste žít v Praze? Nebo k životu potřebujete přírodu?
    Pro mne je vždy nejdůležitější mít kolem sebe ty správné lidi a poté je až to, kde právě jsem. Přestože, je zde velký kontrast mezi životem na vesnici a ve velkém městě, Praha se pro mne stává jedním z míst, kde se cítím dobře.
    ...
    Lidovky.cz: Myslím, že vás lidi stále vnímají jako značku, která dělá dřevěné motýlky, co všechno ale, krom zmíněných novinek, máte v repertoáru?
    Vyrábět i jiné produkty než dřevěné motýlky byl pro nás jeden z důležitých kroků při rozhodování. Podpora řemesla, zachování a vznik nových dílen či radost v lidech nám ukázaly, že dává smysl pokračovat a rozšiřovat nejen produkty, ale především řemeslná odvětví. Rádi bychom tak začali objevovat svět papírů a psacích doplňků nebo designové vybavení do interiéru a spojovali tak nové řemesla dohromady.
    ...
    Lidovky.cz: Jaký strom a dřevo z něj máte nejraději?
    Přiznám se, že vybrat jeden strom je pro mne opravdu náročné. Především, když poznáte, že každý z nich má svůj charakter a povahu. Jeden z těch hlavních je pro mne možná kaštan, už jenom při pohledu v parku, kdy jeho plody s radostí sbírají jak děti tak dospělí, tak po jeho vzácnost. Příliš se o tom nemluví, avšak za poslední roky kaštany trpí nemocí a může se stát, že za pár let budeme znát tento strom pouze z obrázků.
    ...


    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Anglický Brighton je nejvíce hipsterským městem světa – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/cestovani/469418-anglicky-brighton-je-nejvice-hipsterskym-mestem-sveta.html
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ZUZKAOU: Ale to platí o velké většině hipsterských podniků, že to je dobře udělaný marketing.
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    Podobnou lopatou sbiram psi bobky ze zahrady, nedik.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    QUIP: neni to marketing viralni, spis, ehm?
    NOIK
    NOIK --- ---
    OCTOPUSS: ibákama viď?:)*
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    EZKATER: Já bych navrhoval hromadnou sebevraždu...
    EZKATER
    EZKATER --- ---
    Scénář pro léto. Kam Pražáci půjdou, když se zavřou tři podniky na náplavce? | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/...ro-leto-kam-prazaci-pujdou-kdyz-se-zavrou-tri-podniky-na-naplavce-7161866
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MATT: takže byznys, žádný hipsta-příběh.
    MATT
    MATT --- ---
    OCTOPUSS: tady pisou, ze v nakupu 65,-

    Korunní prodal, teď Komár uvádí na trh ručně stáčenou „vodu k jídlu“ Krondorf — Retailek
    https://retailek.mediar.cz/...ni-prodal-ted-komar-uvadi-na-trh-rucne-stacenou-vodu-k-jidlu-krondorf/
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    L4MA: to je tam, co mají chleba s pomazánkou za stovku nejlevnější žejo?
    L4MA
    L4MA --- ---
    OCTOPUSS: tady si za to rikaj 158 korun.

    nápojové menu | Restaurace s pekárnou Eska Karlín
    http://eska.ambi.cz/cz/menu-restaurace?id=18630
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam