• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Na tom poutine z Karlína mě vždycky dostane to, že je asi o dvě koruny levnější, než identickej obchod v centru Quebecu.
    EZOP
    EZOP --- ---
    LEDGE: Já ani v jednom nebyl ale podle toho jak se prezentují on-line je jeden za 18 a druhej bez 2 za 20.
    Společné neduhy obecně jsou - musel jsem cestovat přes půl zeměkoule abych něco objevil, inspiroval..... blablabla.
    Nakonec hranolky s hovězím si můžeš šat v bufetu akorát to bude jinak zabaleno a nazváno. To samy se sušenkou a zmezlinou. Vždyť je přece normální dat zmrzlinu do sušenky - kornoutu.

    Hele já mám třeba rád italskej styl barů/cafe. Kde si za 1€ někde i pod, das super kafčo, hodíš ho do sebe a během chvíle odchazis. Taky by se k tomu dal udělat příběh jak jsem to svými toulkami po Sicílii objevil a chci to dopřát i nám Pražanům.
    Asi i chapu ze dnešní doba si přesně takovéto bludy žádá.
    Tvl ale proč??? To nepochopím.

    Tvoje na tom ta hipsteřina-objevit objevené.... a na webovky dat “náš příběh” :-)
    LEDGE
    LEDGE --- ---
    LA_PIOVRA: Myšleno smaozřejmě "ne mražené", ale uznávám, anběhl jsem si :)

    Jestli mi něco v tý samý ulici přijde jako hispter bullshit tak je to Parlor - kopeček zmrzilny plácnujet mezi dvě sušenky a posypanej nějakym bordelem - taky skoro za kilo. Nedá se to žrát a ani to neni extra dobrý.

    https://www.parlor.cz/
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    KIKU: ne, neni to alternatifa fastfoodu, je to generickej copycat "fastfood s pribehem", kterej ani zda se nenabizi bezmasou variantu a kterej vypada naprosto jako 1000+1 podobnejch curackejch gentrifikujicich cokoli s pribehem po cely planete a lidma, co vypadaji jako 1000+2 podobnejch generickejch curaku a pic po cely planete.
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    LEDGE: Chapu, ze kdyz to ma aspon trosku vydelavat, tak to kolem kila asi stat musi a jestli jsou to opravdu domaci hranolky a gravy tak to po par pivech bude asi chutnat
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    VON_GILOTINE: Jak bude prilezitost tak tomu dam sanci :-)
    NOIK
    NOIK --- ---
    KIKU:

    "kdyz ti nevoni tohle easy bistro...."

    .. !hipster alert!


    ..ale taky mi přijde, že jsou tady někteří až moc přecitlivělí:)
    KIKU
    KIKU --- ---
    KUTNY: Garage je prima alternativa fastfoodu, kterou si obcas rada dam. Zas neuspechavejte ty svoje hipster soudy.... To by me zajimalo, kam chodis jist, kdyz ti nevoni tohle easy bistro....
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Domaci hranolky. Coz treba remeslne?
    LEDGE
    LEDGE --- ---
    EZOUN: Za kolik si představuješ ohromnej kotel domácích hranolek, s trhanym hovězím, omáčkou a sýrem? Za páďo? Zrovna na Garage neshledávám hipsterskýho vůbec nic, možná tak použití světlýho dřeva v interiéru lol
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    EZOUN: az ochutnas pochopis
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    Hranolky s gravy za kilo? Wtf
    BERROSCH
    BERROSCH --- ---
    Hele tam je 90% objednávek s sebou. V létě se dá venku na stojáka. A mají to docela dobrý :)
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    SITH: A co bys tam jako chtel? Paletu? Nakej vorachlej, mladej :P
    :D
    SITH
    SITH --- ---
    KUTNY: chápu správně že se tam v té hipsta restauraci dá sedět jen tak, že mám kolena naplácnuté na tom topení ? v zimě ideál
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    LOPIK: Rano to je kolem tech kancelarskych budov strasidelne. Kazdy povinne v ruce kybl late od hipestru naproti za kilco v ruznycjh obleckach.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    + se tam postavilo deset kancelářskej baráků..
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    KUTNY: Je to furt stejná díra, jen si pár lidí začlo myslet od tý doby, co tam otevřeli Bagette Boulevard, že to tam je super a že na Karlínským náměstí přestali srát psi.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    KUTNY: v roce 2002 bylo nutne zachranit obchody v Parizske, cili o to vetsi vlna vyplachla Karlin, diky tomu se podarilo zbavit duchodcu a neprizpusobivych na jejich misto se dostali mladi a velmi prizpusobivi.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    Co se to stalo s Karlinem? :-o

    Garage — Poutine — Karlín
    http://www.poutine.cz/#Galerie
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam