• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    NOIK
    NOIK --- ---
    MHO: to je náhodou pěkná diy bastlička:)
    MHO
    MHO --- ---
    Nástupce polaroidu! Na tohle nemá ani filter ani instagram ;-)

    Game Boy Camera Canon EF Mount — Bastiaan Ekeler
    http://ekeler.com/game-boy-camera-canon-ef-mount/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Regionální hipster • RESPEKT
    https://www.respekt.cz/tydenik/2018/23/regionalni-hipster

    (ale teda redaktorka si úplně práci s rešeršemi nedala)
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    Kdyz uz jsme u tech vyrobku z palet Takhle vypada centrala airbnb v Dublinu


    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    TALPENNY: Však proto Krnáčová zavřela bajkazyl, aby se mohla náplavka zařadit do holdingu. Budou se tam dělat reklamní a stranické akce.
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    LA_PIOVRA:
    Krása,když tak čumim na ty přítomný exempláře chybí mi tam asi jen podium s Krajčem a vlajky Agrofertu
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    HANOUCH: tak ono dost těhle "bytových prvků" typu stolek na TV z ohořelého pažezu apod. má svý kořeny v obyčejné mládežnické chudobě, prostě se to vrací, mám ještě někde ve sklepě pozvracenýho harringtona, tak až se to vrátí tak na něj hodim ještě pár tělesnejch tekutin a prodám toi jako dělnickou bundu s příběhem :)
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    ADAMIRA: tak urcite! Jsem presvedcen o tom, ze cela pokoleni bezdomovcu nedobrovlne ulehala v paletova luzka davno pred tim nez to bylo cool :D
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    HANOUCH: no tak o tom žádná, jen jsem chtěl říct, že postel z palet neznamená vždy hipsterství ale občas je to prachsprostej punk :)
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    ADAMIRA: At sii dela kazdej co se mu libi, ale nekteri jedinci se s tim svym "trendseterstvim" dostavaji na uroven jehovistu :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    HANOUCH: já se přiznám že pár lidí co má postel z EURovek znám, k hipsterství maj hodně daleko a šlo spíš o sehnání levnýho "spaní" a ještě to maj přikrytý aby to ideálně nebylo vidět, nicméně pokud je to pro někoho "cíl" tak je pobodání bez diskuze. :)
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    UNTOY:
    LA_PIOVRA: Nedavno sem resil postel do loznice a jeden znamej, kteremu jsem se ja vul sveril se svym problemem, mi tak dlouho vnucoval postel z palet az jsem na nej musel zarvat, ze jestli rekne jeste jednou paleta nebo nejake slovo od toho odvozene tak ho pobodam.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ALENNAI: nebo dochazi k plizive hipsterifikaci mas:)
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    LA_PIOVRA:
    VYHULENY_UFO:
    koukam na to a a nevidim zadneho hipstra. Imho se to presouva vsechno na Prahu 7.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MARASAN: sorry za rotaci
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ted brno hl.nadr.

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BETTER: rekni mi, kdo dobrovolne chodi na naplavku. ja tam nebyl ani nepomatuju.
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    Hromada palet na ktery se neda poradne sednout, vidim se tam zkroucena jak paragraf.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    BETTER: ta trava byla ta pomyslna kapka, co mne presvedcila, ze se to tady chyti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam