• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    LA_PIOVRA: jo ten hotdog zkrachoval cca behem pul roku...pak se prestehoval jinam a taky zkrachoval
    JAYME
    JAYME --- ---
    LA_PIOVRA: vsak jsem to uz pred casem prorokoval, zaklad pro gentrifikaci je smogovej kotel plnej hoven od psu, kam nevede metro. I Vrsovice i Zizkov jsou v tomhle ohledu jen chudi pribuzni Nusli, takze ten potencionacional je tam obrovskej.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Mozno proklikati si, zakoli se v Horkach a okoli prodavaj byty uz ted:/

    https://www.sreality.cz/...%C4%9Bstsk%C3%A1%20%C4%8D%C3%A1st%20Nusle®ion-id=14960®ion-typ=ward
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    INK_FLO: hele, uz pred rokem jsem si par desitek metru odtamtud smerem k Synkaci daval veganskej hotdog a nejaky craft ne-alko pivo. Myslim, ze na gentrifikaci Nusli fakz nebudeme dlouho cekat.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    tenhle podnik je vtipnej primárně svým nesmyslným umístěním...buď mají majitelé neobvykle nezdolnýho podnikatelskýho ducha a jsou ochotni čekat dalších několik let na postupující gentrifikaci. Nebo jsou jen tak naivní/blbí, že si nevšimnou, že široko daleko není žádnej office, kterej jedinej by je mohl zásobovat dostatkem kravaťáků s cashem na sushimastera, a po ulicích se tu do nejbližší vietnamské večerky pro lahváče, vlašák a rohlíky plouží akorát cikáni, lidi na pracáku, důchodci a bezdomovci (smažky vynechávám, ty nejí...)

    https://www.facebook.com/organicsushi.cz/
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    tvl to je dražší než kubánský lysohlávky
    NOIK
    NOIK --- ---
    JONAS3: samozřejmě, že se těm souchotinářům udělá z olejem nacucaných těžkých hub špatně, jejich zlučníčky takovej atak nemůžou pobrat ...a kdyby začli ze střechy blít na tu no-go zónu dole, ještě by z toho byla site-specific performance
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    ZUZKAOU: Dlouhodobá spolupráce a hipsteři, to jsou dva jiný vesmíry, v tom problém nebude - už jsi někdy viděla nějakýho, co by u čehokoliv vydržel delší dobu jak tři roky?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MOUNTBATTEN: Pozor, na kusu fármářského chleba!

    Ale prdel bude, až ti kreténi zjistí, že jim lesní houby vlastně vůbec nechutnají, protože doteď měli jen žampióny nebo šiitake.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    von totiz v lese neni hajzl jestli mi rozumis...ted mi to cely doslo...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Drzte huby, jestli provarite houbarskej raj tesne vedle vaclavaku, tak to dost poserete nam nadsenym houbarum
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    já furt o tom přemejšlím, jsme národ houbařů, i já, která vidím houbu, až když o ní zakopnu, nasbírám na kupku smaženice na krajíc chleba!
    Kdo tedy může bejt cílovka? :O Zaplatit vstup do hospody+ kilo za hrst smaženice na kusu chleba?

    Takže mi z toho vychází, jestli máme dost imbecilů, co místo zajít si do lesa radši daj takový prachy a půjdou do hospody se vstupným, dobře jim tak. Jen ať na těchdle blbcích vydělá!
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    tywoe i s prednaskou:D paneboze to je fakt odpad...dyz chci smazenicu tak jdu do lesa a ne na strechu na vaclavaku:D ty lidi jsou uplne vypatlany uz
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JONY: moment- Kobzu na chvíli schlamstla Krnda a pražskou hipsterskou scénu už stihl nasrat a to vcelku opakovaně. Von není úplně vhodný materiál na dlouhodobou spolupráci.
    JONY
    JONY --- ---
    Tak nějak mám takový pocit, že pokud nakonec na magistrátě to vezme TOP+Piráti+Čižinský, tak se můžeme těšit na spoustu nových Kobzových projektů
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Prosim, nafoťte tam někdo ty čůráky.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    ZUZKAOU: Vstupny pade do hospody - to de
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEEFHA: asi bych radsi s osvedcenim o odborne zpusobilosti, ssl ti da kdekdo
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    PALEONTOLOG: Certifikovaného!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    A teda poprvy ctu, ze si dal nekdo praci a splasil znalce hub.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam