• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    KONOPKA
    KONOPKA --- ---
    ADAMIRA: O 5 let dřív to bylo v South Parku jako Cerokézké vlasové tampony

    Commercial Break | South Park | CCUK
    http://www.comedycentral.co.uk/south-park/videos/commercial-break
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    INK_FLO: V tomhle mají prvenství české anarchofeministky okolo bloody marry blogu. ;)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    KEPASO: kdyz uz to s tema tripama fakt prehanis a vidis ty spiraly vsude ...
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    uz jsem videl vse, muzu umrit.

    SKA_P
    SKA_P --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Tímhle se dlouhodobě napájí jeden exot u nás v práci. Kromě toho taky vypadá jak kříženec čaroděje Mrakomora a d´Artagnana
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    A kdy prijde ona redefinice hipstra? Nebo uz tu byla?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Tak to jsem asi semihipster ale já si hipstery spojuju určitě s něčím jinym než "eko, bio, vegen a hand made maximálně z vedlejší ulice" (navíc bych řekl že většina všemožnejch hipstaobchodů a "hipstaskupinek" tomu rozhodně neodpovídá).

    ENKATT
    ENKATT --- ---
    JUNIOR: No nevím. Teď je těžký ve švédskem supermarketu omylem nekoupit bezlaktózový sýr nebo mléko a všechno je hrozně bez cukru, lepku a organic.
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    INK_FLO: Tenhle článek mi připomněl dobu cca před 6ti lety kdy tu byla kamarádka ze Švédska na návštěvě. To byla taková ta +- doba kdy se stal hipster mainstream - najednou bylo všechno eko, bio, vegen a hand made maximálně z vedlejší ulice a už tenkrát se na mě zasmála a řekla: "To jednou přejde. U nás už to asi před pěti skončilo". Asi bych se měl vydat minimálně na předměstí Kodaně nebo do Mälmo abych byl v obraze co sem přijde za trendy za deset let.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MARASAN: esence hipsterstvi


    Svůj dopis začal Petr slovy, která vyloudí úsměv pochopení na tváři každého rodiče: „Dcera studovala v Praze vysokou školu a s kamarádkami měla pronajatý byt. Jednou přijela na víkend s tím, že by chtěla udělat postel z palet. Moje první reakce byla, že větší hloupost jsem ještě neslyšel. Ovšem druhý den jsem už samozřejmě vybíral palety, brousil je, řezal atd. Další víkend jsem už rozebranou postel vezl v octavii combi do Prahy.“
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Číst Novej Prostor je taky Hipsteřina
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    The techie is the new hipster — but what is tech culture even? | Salon.com
    https://www.salon.com/...-even/?fbclid=IwAR1IlFHoLIiptJLcm4TVeMZupUxyzE6u-PEgWFQmFEnqYPMs4OMc2fhhcvw
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    MATT: Bojovat proti tomu, ze se prodava hrozne moc hadru tim, ze budu prodavat taky hadry... jop cira hipsterina
    DAHY
    DAHY --- ---
    MATT: Taky jsem ještě před deseti minutama netušil, že něco takovýho existuje.
    MATT
    MATT --- ---
    DAHY: já ještě nevim co to je, ale slyšel jsem to v rozhovoru :^) každopádně to cenim a dám si to na insta :D
    DAHY
    DAHY --- ---
    MATT: Samozřejmě. Ušít kvalitní hadry, který něco vydržej, totiž doteď nikoho nenapadlo. Čirá hipsteřina.
    MATT
    MATT --- ---
    #slowfashion je taky hipsterina?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ADAMIRA: 2,5kg polyurex který má atest na hračky, stojí asi 800 a takových palet s tím natřeš tak 50 ve třech vrstvách
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ADAMIRA: hoblovaná paleta z hornbachu za 625,- s dph, 4*625=2500 kč, to máš lak, něco stojí odvoz, protože do wartburgu ani šáde to prostě nedáš. no maník píše europalety, ale jsou to tyhlety z buildify ( https://www.hornbach.cz/...91ggJXxq9RvBAdkbh3rmGc2y4wbAnIRoC8EEQAvD_BwE&WT.srch=1&WT.mc_id=cz16av618 )
    a jak se tak koukám, mohl si to kutilství ušetřt a spát rovnou na těch parketách
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam