• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    JONY
    JONY --- ---
    MATT: Náš tým se postará o vaše zapařené koule.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HANOUCH: no to víš, čím víc slim kalhoty, tím zapařenější podpalubí.
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    ZUZKAOU: och jaky to poeticky opis pro potici se koule
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MATT: To bude fejk, ta třetí osoba zleva vypadá celkem příčetně.
    MATT
    MATT --- ---
    ZUZKAOU: Kvalita!
    DEB
    DEB --- ---
    VIRUS31: nene. k tomu musis pit tohle

    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    KEL: A chcanky, kterejm se rika craft beer.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Below The Belt Grooming - Gentleman Store
    https://www.gentlemanstore.cz/Vyrobce/below-the-belt-grooming

    V Below The Belt Grooming si v roce 2014 uvědomili, že muži mají problém, který nikdo neřeší: Mezi celou tou paletou pánské kosmetiky nebyl ani jeden jediný přípravek pro svěží a suchá pánská podpalubí.

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ZUZKAOU: z jejich webu: Chcete být prodejcem v Manifestu? Pošlete krátký příběh své značky.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    ZUZKAOU: z fotografie mi vyplývá, že se jedná o horolezce, který se vrací ze labáku a do lana se mu zamotal kamzík .. nu co už, vzal ho tedy s sebou do Prahy
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Zažijte alternativní vánoční a zimní trh v srdci Prahy.

    20 restaurací * 50 designových značek *
    vyhřívaná iglú * zářiče a ohniště * sváteční neokoukané kouzlo

    Kurátorem je Lemarket - moderní tržiště
    Otevřeno vždy od čtvrtka do neděle

    Manifesto Winter Market je vánoční trh v novém stylu v centru magické Prahy, který potěší všechny milovníky designu a řemeslných výrobků i ty, kdo si potrpí na kvalitní gastronomii. Čeští designéři, tvůrci a umělci prošli pečlivým výběrem kurátorů LEMARKETu a doplní festival chutí, jenž najdeme u stálých prodejců a kuchařů Manifesta. Užijte si atmosféru, jakou jinde nenajdete, zahřejte se s přáteli ve vytápěných bublinách nebo v teple zářičů! Jako vždy u nás v Manifestu se neplatí vstupné.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOUNTBATTEN: chceš do Lvova ;-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: jo, přesně v Budapesti sem si tohle uvědomila, že mne nikdy nebavily ty touristic spots a radši se toulám v centru postranníma uličkama, pobývám v okrajovějších čtvrtích, přijde mi to tam živější.... a když sem v Budapešti hledala, kam jít a když mne zaujal tip, byly to hipsterský blogísky apod, tak mne omylo potem děsu :)))))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOUNTBATTEN: jestli to pomůže, tak jsem teď před výletem do Budapešti hledala hlavně klíčová slova "indie budapest" a tak.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: je mi trapně, že se v tom poznávám
    (ale já jezdila do Berlína a spala na F*hainu dřív, než to bylo cool! A pracovala sem v dobrovolnickejch neziskovkách! *)














    ad *: ano, typické hipsterské věty
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: lol

    Službě Hoodmaps.com stačil pouhý rok fungování na to, aby se na ní mapy měst po celém světě zaplnily dřív těžko dohledatelnými zkušenostmi místních obyvatel. Návštěvník Prahy se z popisků dozví, že je na Petříně „malá Eiffelovka“, na Žižkov ho naláká nápis „marjána“ a od Karlova náměstí odradí informace „všude nachcáno“. Z mapy Brna ční rada „koukněte na sochu koně zespoda“.
    KEL
    KEL --- ---
    ZUZKAOU: "Krutější životní zážitek než hipstří turisti už je snad jen studený latéčko a pomalá Wifina."
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: nebude to proste jenom nejakej starej dobrej kozomrd?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    FRK_R23: no ta je pointou toho dostatečně hipsterského venčení. I když je zde podezření, že majitel je ve skutečnosti hipík a né hipster ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam