• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    INK_FLO: dělá se ještě turek za 12 korun? nebo už ho hipsteři střílej za 80 a řikaj tomu jinak?
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    aha, tak já si dám maximálně presso a neorientuju se v cenách flat white atd. tak jsem žil v domnění, že přes 60 - 70 kč se ani tyhle mléčný tekutiny nedostanou...btw. Starbucks je v UK nejdražší, předpokládám že podobně to bude u nás
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    INK_FLO: I v posraným Starbucksu..
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    v nějaké kavárně mají kafe za kilo? :-)
    MHO
    MHO --- ---
    Tak můj syn běhá venku po zdech a skáče parkour. Což je jen jiný název toho, když jsme lezli po těch samých zdech.

    Ale udivuje mne, kdo z rodičů dá za střih kluka pětikilo? Sám se považuji za celkem movitého člověka, ale tohle bych nedal. Stejně jako nedám za pivo na letišti 300kč nebo kilo za debilní kafe v hipstakavárně.
    GREW
    GREW --- ---
    MHO: njn, jina doba :D Ja si v tomdle veku placal prehrady z bahna a sutru na potucku. Teda, on to nebyl potucek, ale praskla vodovodni trubka na sidlisti, ale to je fuk :D
    MHO
    MHO --- ---
    NOIK: Syn chodí do jedné školy, která je těsně vedle toho salónu. Do 7. třídy. Tři kluci z té třídy tam pravidelně chodí na stříhání. To mi hlava nebere.
    NOIK
    NOIK --- ---
    dyť to tam je, v paketu premium dostaneš sklenku, zatímco ti maska vytahuje póry

    ..nicméně mě pobavila nabídka úpravy obočí pro chlapce do 12 let
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    FARFELOO: já měl za to, že panáka maj dostat pitomci co se tam přijdou ostříhat a ne že se zmrdá kadeřník... teprve teď mi to začíná připadat zajímavý
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Navic teda, Kingsman a Jack Daniels? To jako vazne?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FARFELOO: Ten strihanej mistr ma na hlave cepici... ale mozna tomu jen nerozumim
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    MHO: Tyjo. Tam mají fakt na fotce, jak leje Jacka rovnou z lahve a druhou stříhá strojkem!! Já když jsem se naposledy zastřihával po dvou skleničkách vína, tak to dopadlo hodně špatně... nedoporučuju!
    MHO
    MHO --- ---
    KEL: Jak říká klasik. Alkohol nikdy nebyl přítelem pistolníka.
    A nejsem si úplně jist, zda bych se svěřil do rukou člověku s břitvou v jedné ruce a klenkou whisky ve druhé.

    U nás na maloměstě se tento trend také pomalu uchycuje. Konkrétně zde http://kingsmanbs.cz/
    Docela mne pobavila holka, ke které se chodím stříhat. Popisovala jak zoufale hledají lidi a jak k ní občas chodí chlapi se zkušeností z tohoto gentlemanského klubu. Ono na kadeřnických učnácích žádní kluci nestudují. Takže vystudovaný pánský holič je v čechách dosti vzácný artikl. Takže ti elegantní muži v barbershopu na Kladně zpravidla mají za sebou několikadenní intenzivní kurz, který jim zaplatí. Někdy ani to ne a jedinou kvalifikací je styl, vizáž a absence zaměstnání. Takže logicky tam dochází ke spoustě excesů, kdy někomu ujede ruka, tu se napatlá něco se na daný typ vlasů nehodí a tak.
    KEL
    KEL --- ---
    KOZLIKK: místo whisky rum, místo koltů břitva
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    ADAMIRA: to vis sranda musi bejt i kdyby koule smrdely
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOZLIKK: je to tezky, kdyz delas v podniku pro homosexualy... ja bych ty buzeranty poslal do lesa na sumavu.
    KEL
    KEL --- ---
    Po dlouhé době zase jeden Prigl

    Parta volů na deset: Barbershop
    http://prigl.cz/genius-loci/parta-volu-na-deset-barbershop/

    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LA_PIOVRA: ale to nejsou kovbojové, spíš židi, letci a irský gangsteři :)

    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ADAMIRA: novej kovbojskej klobouk rikas? Denne chodim kolem tyhle gentrifikacni mrdky:

    Cowboys & Indians
    http://cowboysandindians.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam