• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    EZOP
    EZOP --- ---
    ZUZKAOU: :-D sešit za 500, díky moc si mě pobavila
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ZUZKAOU: Už existuje hipsterské bingo? "Designový", "s příběhem", "organické materiály"? Oceňuji ovšem pojmenovat barvu "olivová", ne "hnusozelenohnědá", jak to vidím na svém monitoru já.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Kolegové na okounu objevili knihář! čtenářský deník s příběhem! Vyrábí kniholky!

    tvujknihar.cz | Začni číst jinak s prvním chytrým zápisníkem knih.
    https://www.tvujknihar.cz/
    GREW
    GREW --- ---
    MATT: Maly pitaval z velkeho mesta, rok 2018. :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LA_PIOVRA: popripadne tribalek na ksichte....
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    VYHULENY_UFO: lide co si dokazali nechat udelat na krku tetovani, co bude za par let stejne trapny jako parozi nad zadkem a tribalek na bicepsu.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    VYHULENY_UFO: "Které baví tuzemská výroba." Ještě jednou někdo použije slovo "bavit" ve smyslu "líbí se mu" a neudržím se.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VYHULENY_UFO: Tento rozhovor učinil Ludvíka XIV smutným. A papeže to taky moc nebaví. A co teprve Jana Lucemburského! nebo Caesara!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: ...a Nora a Ponorka. To byly časy... Tuhle jsem se v tom městě po dvaceti letech zase objevil a většinu míst jsem nejen že nepoznal, ale vlastně ani nenašel :-D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: no jo pardubice, ty taky znam. zluty pes, ales bleha, krychlic, gun dreams, superstar franta zeman...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Ten rozhovor je velmi WTF, hlavně ta část o cibuláku s koulema. Ale vlastně to chápu, v Pardubicích jsem prožil značnou část života a vím moc dobře, co tamní ovzduší dokáže s člověkem udělat. Z jedné strany Semtín, z druhé Paramo, do toho Kávoviny, hospody na hovno... Takové prostředí je pro nejrůznější mutace naprosto ideální.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //mozna by mohl byt, ale nema uplne znaky v podobe drevorubeckyho fousu

    Těším se na dobu až se muži začnou oblékat jako muži, říká designér | Design | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/...clothing-chce-aby-se-muzi-oblekali-jako-muzi.A181212_151314_ln-bydleni_ape

    Lidovky.cz: Jak dlouho značka My Dear Clothing existuje a začal její příběh?
    Existuje už 5 let. Všechno začalo v Pardubicích, kde jsem se pohyboval v komunitě lidí, co vždycky rádi tvořili. Vždycky jsem byl zapálený pro oblečení a chtěl jsem tvořit něco vlastního, tak jsem sebral našetřený peníze z ostatních prací a začal na tom intenzivně makat. Dneska se už všichni kluci z téhle komunity soustředí na svůj business: dělají hudbu, tetují, malují, nebo si třeba otevřeli vlastní barbershop.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    fascinuje me jak ma lezerne hozenou tu pulku vousu pres rameno:p to si asi regiojet zas najal odbornika:)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MATEEJ: Šplíchal zase píše prigl? Nebo se dokonce vrátil od Babiše a Maláčové do Brna?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ZUZKAOU: Hezkej pandán k tomu článku z prigl.cz - image opravdovými chlapa ti dodá plnovous a to, že svoje oblíbený místo ve vlaku si nenecháš vzít!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    OMNIHASH: střecha lucerny. Věž je hořejšek rohového kubistického baráku od štěpánské
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ZUZKAOU: trochu mimo dotaz, ale odkud to je? Pod tou věží sem se probudil po maturitním mejdanu a dodneška nevím, jak sem se tam octnul...


    FARFELOO: na burning man akorát, tam už dávno hipíci nejezděj, bo by museli prodat brouka po dědovi a možná přihodit i ledvinu, a jejich místo obsadili podobný nicky. Halt ho potkal stejnej osud jako Goa, Woodstock, Boom a Cokolivtek, kde daleko snáž najdeš bandu vyfetlejch blijících anglickejch turistů a třetiřadou instagram celebritu, než nějakýho spiritmakera, ať si pod tím představuje kdokoliv cokoliv...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ZUZKAOU: Klasickej hipster. Sedět u okýnka je pro nej too mainstream.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam