• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    GANDHI: hh to jo, shitie!
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    *upcycling
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    BLAMI: ted uz jen zbejva lisovat je z hoven....to by byl pane upcacling:p
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    GAISAKA: Vidis to mi vubec nedoslo! Furt vidim jen FEL, jaderku a strojarnu...
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    BLAMI: Tak zase jako merch stavebních fakult mi to přijde vtipný, ale opravdu jen a jen tam.
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    GAISAKA: No, kdyz spadne hipstr z naplavky, jde s tim rychlejc ke dnu... Horsi je, ze jsem to videl s logem CVUT v obchode se skriptama...
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    BLAMI: To už je snad trolling, tohleto...
    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    JON: Ušetřit na daních a několikanásobek ušetřeného obnosu utratit za pobyt na ostrově, který předopkládám nepatří zrovna k nejlevnějším na světě. Deal of the year :)
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    Asi uz bylo ... https://contie.cz/
    JON
    JON --- ---
    no vole nene:

    CoworKite, a co-working space in Cape Town, has opened a branch in Mauritius, promoting the concept of Workation (work-vacation). The programme includes workshops for “digital nomads who want to reduce taxation over their global earnings” and “features a local host, who is both an entrepreneur and a kitesurfer”. CoworKite
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HANOUCH: byt gentleman nikdy nevyjde z mody

    ne, neda mi to, ale nemuzu si nevzpomenout na hitlera gentlemana....
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    SHYLOCK:

    INKOUSTOVÁ TEČKA | Inkoustová tečka
    http://www.inkoustovatecka.cz/2017/03/inkoustova-tecka.html

    Po precteni par radku jsem si musel najit prislusne pasaze jinde:

    Korporátní tupost se výborně doplňuje s touhou vzdělanějších hipstrů po vlastní důležitosti, což neuniklo oku personalistů. Nikdo nevyžaduje loajalitu k brandu tak jako korporace a nic není větší feromon pro posthip kokoty než fanatický dodržování stylu, tentokrát navíc i za prachy. Změnit si tak na Facebooku políčko zaměstnání na “Pečovatel o značku libovolnýho zmrda” není ostuda, ale především věc, o které se dá důležitě hovořit.
    Kdo miluje vysokoškolský tituly, bude milovat i dobývání ranků v korporačce nebo obří neziskovce. Právě až v korporátu může i suchar z knihovny platit za největšího volnomyšlenkáře pracovního kolektivu nebo dokonce za vážně braného intelektuála. Dlouhé roky lehkovážnými posměváčky znevažovaný pedant nachází pro své suchopárné přednášky konečně publikum. Vždyť i střední podnikoví kádři, co jezděj do Boby centra na muzikály, potřebujou osvětu a rádi si ve výtahu poslechnou zhutněnou recenzi výstavy odlitků pičí transexuálních performerů z Malajsie.
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    autorka clanku o diy nábytku z větví.....

    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Klukovna.cz | Nejoblíbenější eshop gentlemanů
    https://www.klukovna.cz
    XARGH
    XARGH --- ---
    BANANZLUTY: priznane divnej parecek - to je histerisch,ne? :)
    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    UNTOY: Tohle je spíš úplnej opak hipsterství, ne?
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    VYHULENY_UFO: ne, horsi
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    UNTOY: zeptam se: je hudba tech lidi stejne hnusna jak vypadaj? videjko sem neklikal.
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam