• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    VYHULENY_UFO: Ehm, jedná se o německý pivní styl gose, který se vaří od 14. stol. dodnes. Dokonce je tak tradiční a populární, že mu byla udělena výjimka ze zákona o čistotě piva, tzv. Reinheitsgebot. Český ležák plzeňského typu byl objeven až o 500 let později. Tak nevím, co je víc hipsta. :(
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DOKKTOR: to je nutny davat do piva?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    N_I: tobě se vysmáli kámoši, kteří poznají koriandr v chuti? very suspicious
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    N_I: budeš
    N_I
    N_I --- ---
    FRK_R23: jó rovina :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DEEFHA: Jenom v Peckach! :))
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Tyve já tady už hodinu přemejšlím, jak se dá vyrobit piko z pecek...!
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    LA_PIOVRA: Pecky jsou nejvic, ale taky uz to dneska neni tak romanticky jako driv. Mam tam kamarada. Kdyz jsme tam za nim pred mnoha staletimi byli prvne, tak nam udelal tour po mistnich varnach. No byla to vlastne jen cesta z nadrazi k nemu domu, ale bylo to jak tour de piko :D

    Dnes uz se tam fetuje trochu mene a vyznam slova hipster tam podle me ani neznaj. Se schvalne zeptam:))
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    VYHULENY_UFO: jsou Pecky tak zoufaly misto, jak pusobej z vlaku? Vzdy mne napadne, ze to nevypada vubec jak Stredni Cechy, ale neco mezi Zaporozim a Luhanskem...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    EZOP: v koline se ale dalo koupit na nadrazi levne piko od cikanu z pecek.
    N_I
    N_I --- ---
    DEEFHA: to zatím ne, tak uf uf dobrý :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    N_I: Důležitý je ale hlavně to vyřezávání motýlků. Vyřezáváš?
    N_I
    N_I --- ---
    DEEFHA: opravdu? kua! asi sem fakt hipsta, většinou si u nás v knajpě dám po práci jednu ipu nebo porter a stačí mi to v pohou. Nežli sedět tam deset hodin o deseti desítkách. Pořád to tam teda vypadá jak v hospodě, ale už se mi tam samo kámoši kerý viděj hipstra za každym rohem taky vysmáli, co se to tam jako pije, ze to je nejaky kysely a slany a koriandrovy napr. :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SADAKO: Absence alkoholu je taky hipsterská póza. Stačí jim jedna IPA a jdou domů vyřezávat z překližky motýlky :-P
    EZOP
    EZOP --- ---
    EZOP: Beru zpět!!! Takhle si to tam nepamatuji... asi na mě dejchla Itálie a pěkné kolínské kočky v šatičkách.
    EZOP
    EZOP --- ---
    EZOP: Fuj tyvole!!! :D
    EZOP
    EZOP --- ---
    N_I: Tyvole teď jsem chtel psat o Kavárně u strýčka :D
    N_I
    N_I --- ---
    EZOP: jsme tady dost OT / sejdeme se u strejcka :) / - tradice je právě shit kafe za to pade a interier jak vole ikea 1998 levandule hnus..ale plno maj....:) ale plno veget ne hipsteru :)

    EZOP
    EZOP --- ---
    EZOP: Ale mě baví kavárny kde maj toceny pivo a chlastá se tam :-))))
    EZOP
    EZOP --- ---
    N_I: Kolín je špatnej..... i když jsem si teď vzpomněl ze tady to bylo docela dobrý.... obzvláště v létě, je to v takovém vnitrobloku s balkóny. Příjemné to bylo.

    Café & Interier TRADICE 1894
    Kouřimská 10, Kolín I, 280 02 Kolín, Česko

    https://goo.gl/maps/kFr6kEdziek

    N_I
    N_I --- ---
    EZOP: no jak psali nize, esli ty lidi vypijou kafe na masarycce nebo pri nastupu do vlaku je jedno. Me treba hlava nebere proc dle me uz vetsi mesto jako nas Kolin nema jedinou dobrou kavarnu a kde kazdy kafe stoji to samy a je to hnus. Taky me prijde, ze by hipster nedal do nabidky rohlik za 22kc tam by proste pravej hispster pak nesel jak to neni pres kilo je to podezrele.
    Kafe za pade me ale jako znak hispta hospody/kavarny neprijde...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam