• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    VON_GILOTINE: Ono jim to myslím nikdy nešlo - maj to blbě nastavený, každej si tam naobjedná deset hadrů a odnese si možná jedny, tohle fungovat nemůže. Doteď to táhli investicema a papírovým růstem, ale nevydělává to..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    uprimne, dlouho jim to fungovalo, rostli a pak nezvládli růst a gg. shrug. demenci manageru stesti nezpochybnuju
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEPASO: to teda nevim jestli je marketingovej guru, kdyz zoot proste a jednoduse krachuje.

    ukazuje to akorat to, ze vydejna radosti a nejaky experti nestaci, kdyz nemas co dlouhodobe nabidnout.

    marketaci jako tahle zenska nebo prchal, horak ci jaros jsou proste dobri aby nahnali lidi v okamziku, kdyz nemas vlastne poradne co prodat a potrebujes kratkodobe zvednout cisla o uspechu, ze ANO?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    VYHULENY_UFO: tahle pani je marketingova guru, co dela mimo jine do mody. pred trema rokama byla marketingovou reditelkou v zootu. pri nastupu to skoro to vypadalo, ze zoot vynese vzhuru.

    nektery rozhovory ukazujou, kde byl problem :D

    „Vysoká škola je skvělá věc, ale je dobré při ní makat.“ Heslo, které už během svých studií zastávala nynější marketingová ředitelka online obchodu s módou ZOOT Pavlína Louženská. Absolventka anglistiky si tak vybudovala jméno ve světě marketingu. Snad i díky tomu, že si mysl nenechá jen svazovat pravidly z příruček pro marketéry. Jak sama říká, „jestli někde vzniká duha, tak tím, že zkombinujete věci z různých oborů.“ ZOOT není zrovna klasický internetový obchod. Povahou mi připomíná spíš firmu Redbull, kdy už nejde jen o nápoj.

    Byla jsem teď na konferenci v Berlíně, kde zaznělo, že ze značek se stávají mediální domy. Redbull je právě takový projekt. Vydává nejprodávanější časopis, produkoval nejstahovanější film na Apple iTunes, chystají televizní kanál a vydělávají jako mediální dům víc než na tom nápoji. Je to i jeden z důvodů, proč jsem já před půl rokem nastoupila do ZOOTu. Vůbec se nechováme jako e-shop. A mojí nejčastější metaforou, kterou vysvětluji, kde pracuji, je „občanské hnutí“. Máme hodnoty a filozofii a někdy mi přijde, že prodej oblečení je k tomu „jenom tak bokem“. Proto máme třeba i náš časopis, abychom ukázali lidi, kteří za značkou jsou, a věci, které nás baví, čím žijeme.

    Více na https://www.e15.cz/...ina-louzenska-kdybych-chtela-byt-slavna-zalozila-bych-si-youtube-kanal-1238037
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEPASO: nevim kdo je louzenska, ale hlavne zoot nejak krachuje, ne?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KEPASO: explain this bullshitry, z toho mi vytek mozek ušima hned po úvodní znělce.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    legracni takhle zpetne

    Pavlína Louženská - ZOOT Energy Hack
    http://www.youtube.com/watch?v=cGqK1aqeJf8


    na twitteru se k tomuhle vyjadrila tak, ze video je tri roky stary a dva roky v zootu nepracuje:

    Hvězdná panelová diskuse Eshopisty (Louženská, Čupr, Rozhoň, Škoda)
    http://www.youtube.com/watch?v=u6QVt8-RyP4
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SALAMAN: ja se priznam, ze tem nemeckejm predrazenejm chcankam moc neholduju. ja sem jednoduchej malomestak, kterymu staci plzen a trava.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    VYHULENY_UFO: Ehm, jedná se o německý pivní styl gose, který se vaří od 14. stol. dodnes. Dokonce je tak tradiční a populární, že mu byla udělena výjimka ze zákona o čistotě piva, tzv. Reinheitsgebot. Český ležák plzeňského typu byl objeven až o 500 let později. Tak nevím, co je víc hipsta. :(
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DEEFHA: musíš mít ty správný pecky, nám chodili sbírat "efedrinky" podezřelý methheadi do školního areálu pravidelně.

    Chvojník dvouklasý – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Chvojn%C3%ADk_dvouklas%C3%BD
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    VYHULENY_UFO: tak uz vim odkud pochazi termin "pecka na kapse"
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO: jak to tady ctu, tak mam pocit, ze jednorozci jsou v kurzu kdykoli je v okoli petileta holcicka.. ;)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    aj! já myslela, že jsme v Čechách kuriozních a komentujem todle :)))
    [ ZOLTAN @ Čechy kuriozní - choďme a foťme - FOTKY ! ]

    (jednorožec byl hit loni, jakože v 2017:) )
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NAGASAWA: letos prej byl jednorozec nejakej hit mezi detma zakladkou povinnejma. rikala mi matka, ze shanela vnuckam cokoliv s jednorozcem a byl to docela problem,protoze vsechno vyprodany.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    SA_KRA_: uz tu pozici manazera stesti, stejne jako jednorozce v zootu zacinam i chapat

    E-shop Zoot.cz požádal insolvenční soud o ochranu před věřiteli – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...96006-e-shop-zoot-cz-pozadal-insolvencni-soud-o-ochranu-pred-veriteli.html
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DOKKTOR: to je nutny davat do piva?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    N_I: tobě se vysmáli kámoši, kteří poznají koriandr v chuti? very suspicious
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    N_I: budeš
    N_I
    N_I --- ---
    FRK_R23: jó rovina :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    DEEFHA: Jenom v Peckach! :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam