• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    N_I: ok sem rad ze nejsem sam kdo si toho vsim...holy kotniky...uplne pokazdy to jen nechapu....a radsi neresim...
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    N_I: Jean Reno z Vršovic
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    To frčelo někdy před… 17 lety?
    Mám to spojené s Ukrajinci a malými podsaditými/tlustými chlápky.
    N_I
    N_I --- ---
    NOIK: ono to neni uplne ksiltofka, spis takova divna hucka...je to desne nehezky
    NOIK
    NOIK --- ---
    N_I: kšiltovka bez kšiltu? ..co třeba klobouk bez krempy, to by mohlo mít úspěch!
    N_I
    N_I --- ---
    pár výstřelků chápu, ale současný trend modré jeans s vysokým pasem u chlapce, holé kotníky, sustakovka nebo dziska, vous a tato cepice....to je ulet silenej..hlavne ta cepice je hnuj vsech hnoju..to fakt nema sanci sluset nikomu..


    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    "kupte si dočasné podtácky! neváhejte, ať si je aspoň trochu užijete, než vám seschnou a rozpadnou se za těch 15Kč " Nepřestává mě fascinovat, kam až může klesnout lidská důstojnost, že prodávají tohle ... a kam až může vystoupat lidská blbost, že to někdo koupí (v srdci tedy pořád doufám, že to nikdo nekupuje)
    L4MA
    L4MA --- ---
    to je cely naka legracka, ne? "posledni kus" spalku s vyvrtanejma dirama? :)


    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KVINKUNX: zase to má ale výhodu, že když posereš přidělat ten pant u Prstýnkožroutu, pořád to můžeš zachránit změnou do Dřevosviťě!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NOFNAK: Proč? Protože jsou to nuly a na nic lepšího se nikdy v životě nezmůžou. A protože e-shop dneska dokáže zprovoznit / pronajmout si každý kokot. Nějaké další otázky? :-P
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    S2FI: Z názvu produktu Krkověs mi začalo píchat v kříži...
    DEB
    DEB --- ---
    FRK_R23: woooaaaaaah!
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    NOFNAK: Chceme být originální a jedineční, tudíž si své názvy vymýšlíme.

    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    KVINKUNX: Upřímně by mne zajímalo, jestli si někdo objednal z toho e-shopu jedinou věc. Uříznuté dřevěné kolo s dírou? "Svícínek", vizuální kvality produktu dětských dílniček... Proč proč proč?
    KVINKUNX
    KVINKUNX --- ---
    JONY:
    S2FI: Fantastická je popiska u toho "Prstýnkožroutu".

    "Krabičky se snažíme stále zdokonalovat, proto je v názvu Vol. 1"

    Porovnal jsem si Vol. 1 a Vol. 2. Pořád stejný Frankensteinský peklo, jen v druhým případě narvali pant do svěráku a přihnuli kleštěma. Volba spojovacího materiálu již byla zjevně považovaná za dokonalou už u Vol. 1.
    Vol. 2 je kždp o 50 korun dražší. 299,-

    Vol. 1:



    Vol. 2:

    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BARTOK: Boho krabička na uložení překvapení píčo.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    JESTEDMAN: To jo, jedna paleta se prodava tak za tri az ctyri kila :)
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    DEB: náhodou 500 za dvě vybroušený eurovky je férová cena, tuším, že fabriky to nakupujou za víc
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    JONY: nemáš k tomu nějakej odkaz? zajímalo by mě, kde se to dá koupit a hlavně za kolik!:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam