• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    KEL
    KEL --- ---
    N_I: hele to fakt není za trojku to kecáš, takový koule Kuzma zas nemá :)))
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    Selfie se Sněžkou '87/'88 :)

    Já tu soupravu nenáviděl, ale na výběr jsem moc neměl no :))) je mi zle, když to dnes opět vidím

    NOIK
    NOIK --- ---
    to je nesmysl výběrovýho vintage shopu ...jako už ty lepší kousky ze sedmdesátek a osmdesátek dost vymizely, ale víc než ty tři čtyři kila jsem snad za to nikdy nedal ..a tyhle zmačkaný devadesátkový ohavnosti jsou podle mě normálně za stovkový položky všude možně, i když je fakt, že sekáče už tak nevoblejzám jak dřív, tak třeba se situace změnila:)
    N_I
    N_I --- ---
    EZOP: bura sem mozna prehnal ale...
    N_I
    N_I --- ---
    EZOP: tohle je z kuzmartu a myslim ze je to kurva drahy..kdyby to stalo 300kc tak by to letna nenosila....
    EZOP
    EZOP --- ---
    N_I: Počkej a to je opravdu takhle drahý??
    EZOP
    EZOP --- ---
    N_I: Já mel jako mladík celou soupravu té poslední :-) nebo ve velmi podobných barvách.
    NOIK
    NOIK --- ---
    N_I: no, takovýhle bundičky nosím už dvacet let hehe

    (..ale to vlastně taky říkaj hipstři žejo, a kurva!)
    N_I
    N_I --- ---
    NOIK: je hezky, ze se snazis drzet prst na tepu doby!:)
    NOIK
    NOIK --- ---
    N_I: ta druhá odshora je náhodou docela pěkná:)
    N_I
    N_I --- ---
    tohle mi tak nevadi, ikdyz to taky slusi malokomu, ani tehdy nam to vlastne nikomu nesluselo:) ikdyz o to asi jde...:)
    a ted bych za to trojku nebo bura asi taky nedal...



    TSOH
    TSOH --- ---
    ,,sháním jogamatku, v ramci klubu. budu rada kdyby byla barevná nebo tak něco, klasickou karimatku mám a není to tak motivační, cool a hipsterský :D Praha,,
    [ ORISKOVANUTELA @ Daruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-) ]
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    MATT: nevim mlada to taky nosila sice cerny ale nosila...nahodou mi do toho vytekla kyselina...ajajaj...na motorce to byl batoh primo zivotu nebezpecny....ale uz neni mezi nami:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: k tomu aby ses oblik jako pytel od brambor musis mit proste hnusne vypatlano. tecka
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO: myslíš to asi dobře, ale ještě jsem nepotkal hnusoměr pracující na deterministických základech.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SEMTELE: myslim, ze nikdo rozumnej a hezkej se dobrovolne nedela hnusnym. aby ses hnusne oblekl musis byt hnusak.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    JONAS3: možná ti to ty normální neřekli a proto nevíš že jsou vegani
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SALAMAN: V tom případě jsem ještě nepotkal normálního vegana
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SEMTELE: Protože se cítí být výjimečná. Normální vegani to nemají potřebu cpát každému na potkání.
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    ZUZKAOU: jsme tu v auditku kde pomlouváme hipstry, žejo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam