• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Přírodní Carnilove klacek je zcela unikátní a poctivý klacek nalezený v tuzemské divočině.

    1 199 Kč

    Dog stick from the Wild – Carnilove
    https://carnilove.cz/cs/produkty/promo/hra-ky/dog-stick-from-the-wild
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    nechte ho, třeba to měl na masopust
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    DEEFHA: Úplně špatně. To je totiž LV x Supreme přehoz.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: To má určitě, když chodí na barvu do buzního holičství a nechá si si u toho přes sebe přehodit vikslajvant s potiskem LV :-/ Tyvole fakt, tohle je doba na píču, už aby něco bouchlo a bude konečně chvíli klid!
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ZUULLUU: ale jiste:p
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUULLUU: ocividne nejsi cilovka, na kterou by chtel dotycny muz cilit...
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    VYHULENY_UFO: Vzdycky jsem se citil vic jako traktor?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ATUARFIK: treba ma ten clovek nevyjasnenou sexualitu.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Člověk, který si nechá obarvit plnovous tak, aby mu ladil s traktorem, je hipster nebo magor? (Přinesl si s sebou fotku, aby trefili odstín.)

    (Zdroj https://www.mbl.is/frettir/innlent/2019/03/30/skegg_i_sama_lit_og_traktorinn/)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUULLUU: tady se ale jedna o kafe, pokud me diskuse nejak krute neplete. co se tyce vlivu hudby a ruznych tibetskych krystalu na rostliny, mam silne pochybnosti, byt jsem poznal par lidi, kteri do pestirny marihuany davali krystaly kristalu a hrali ezohudbu. ne, nema to vliv na rust rostlin, natoz na vyslednou susinu. premyslim, ze neznam nikoho, kdo by huleni hral i behem suseni.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SPIKE411: heh, toho jsem videl nazivo - zakhle za tmy se ale uplne ztrati ta ryzi ultramarinova modr jeho kabatu:p
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    VYHULENY_UFO: Zřejmě inspirace Pláničkovým experimentem.

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    NOIK: No vidíš, jsem ještě nezkoušel. Ale když už jsi to nakous...

    NOIK
    NOIK --- ---
    JAKOUBEK: a jakou hudbu pouštíš tomuto zázračnému preparátu?
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Jak to tu tak pročítám, zřejmě splňuju některé parametry hipstřství. Takže se mi můžete smát. Třeba:

    Žitná mouka a kafe = šampon a kondicionér.

    Po deseti letech zkoušení superdrahých šampónů na mastící se vlasy, ekzemy a kdesi cosi, od renomovaných farmaceutických gigantů, už čtyři roky pohoda za pár kaček. Mytí jednou za 14 dní a vlasy čisté, zdravé.



    EZOUN
    EZOUN --- ---
    ZUULLUU: Lecit se neupravenejma rostlinama jenz maji pozitivni ucinky na tvoje zdravi neni nic proti vede - to s homeopatii ma pramalo co spolecnyho. A ted uz opravdu posledni OT :-) cau
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    ZUULLUU: Posledni OT komentar. Ze ti pomaha medunka neni homeopatie. Cesta do pekel je verit necemu, co se tvari vedecky a je vedou vyvracene.
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    ZUULLUU: Presne - dnes se vyvrati a uz by nemelo byt potreba se s nima vazne zaobirat - bohuzel tenhle pripad a treba flatearth, homeopatie atd jsou porad popularni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam