• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    GANDHI: malo co ma takovej pribeh, jako pribeh chudeho chlapce z Bratislavy, ktery se pres STB struktury propraskal az ke spolecnosti na hnojiva, kde mu uspech vydlazdil cestu az na vrchol ceske politiky. To je hipsta selfmade man non-plus ultras. Kdyby na kazdy kureci palicce byl pamflet s takovouhle historkou, pekne na cernym papire napsan psace bilou/stribrnou fixkou, tak se tam stojej fronty!
    GREW
    GREW --- ---
    XINDLX: Kdyz ono je to od zacatku dost proflaknuty, ze to je vlastne Babis a tam moc naky "kure s pribehem" neokecas. Teda, pokud to neni pribeh, jak chudy Slovensky mládenec k Agroferu a dotacím přišel apod.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    taky je mozny, ze se jim proste nelibil ten pribeh, co za tim je:p
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    GREW: když to šikovně okecáš tak jo.. o tom to přece celý je ne?
    GREW
    GREW --- ---
    RADOWAN: No hlavni problem bych spis videl v tom, ze snad ani hipsteri nejsou tak blby, aby kupovali vodnansky kure za vyssi cenu, nez stoji naky bio/free/happy kure z farmy.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    VYHULENY_UFO: v holesovicich je problem, ze tam bydli romove, nebo nemovity hipstaz, co jezdej na tajnacku tramvaji do Kauflandu a nakoupej pro dva na tyden pod 1200,-. Kdyz uz mas usetrenou kacku, nebo se se chces po vejplate predvest, tak to utratis ve Vnitroblocku nebo kdekoliv kde ses videt.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Sázka na prémiové řeznictví Agrofertu nevyšla –
    https://neovlivni.cz/sazka-na-premiove-reznictvi-agrofertu-nevychazi/

    Zjištění Neovlivní.cz na přímý dotaz potvrdil mluvčí holdingu Agrofert Karel Hanzelka. A současně přiznal, že sázka na prémiové řeznictví v hipsterské čtvrti nevyšla.

    “Mohu potvrdit, že k dnešnímu dni je uzavřena prodejna v pražských Holešovicích. Projekt nesplnil naše očekávání,” uvedl Hanzelka.
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    Ahá , takhle by člověk pochopil , proč je dobrý být hipster. Jakože bez nich vypadá chlapík divně ? ...

    Překlad - důvod, proč někteří muži nosí vousy .

    EZOP
    EZOP --- ---
    FAEKAL: Ale ten svetr, kterej má se mi líbí.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    FAEKAL: jezkovy voci, jeste vice vzoru at je vic hipstr. Peknej ulovek
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    SEMTELE: Asi jsem se špatně vyjádřil (a nenahrála se mi fotka).
    Na tom by nebylo nic divného, tenhle mladíček to ale řešil ve smyslu, že to bude fakt úlet a několikrát se u toho tupě zahihňal.
    Tak tady ještě jednou..

    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    FAEKAL: predstav si, ze jsem resila s zijici babickou jak ji pohrbime.
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Omňomňom.. aktuální pražské trendy. Jeden samčí úlovek s redefinovanou barvou nehtů právě řeší jaký oblek vybrat do rakve pro jeho žíjící babču. :o))
    CDR
    CDR --- ---
    Můj oblíbený hipster :)

    FACT CHECK: Does a Photograph Capture a Time-Traveling Hipster?
    https://www.snopes.com/fact-check/time-traveling-hipster/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: ja se priznam, ze tomuhle recitovani basnicek neholduju. proste tenhle ceskej hiphop nebo rap ci jak se tomu rika, mi proste pripomina deti v matersky skolce. respektive nejsem schopen sdilet a pochopit problemy zivota v ceskym ghetu.
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO: zrovna Renne jez toho ceskyho rybnicky spis nadprumernej (mysleno obsahove)..

    vlastne ma i track, kterej lehce s timhle tematem souzni
    Renne Dang - Vaše děti feat. Protiva, Schyzo (prod. Leryk)
    https://www.youtube.com/watch?v=bR7c94QtR50
    ZITOSLAVA23
    ZITOSLAVA23 --- ---
    VYHULENY_UFO: jezis, ja tohohle kokota uplne z duse nenavidim :D
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    Kdybych ten rozhovor jen slysel a nevidel ten jeho knirek, tak mi ten moderator z nich dvou prisel trapenjsi. U toho tracku jsem cekal typicky nejakej macho gangsta rap (coz nebyl), takze jeho hipster potencial je v porovnani s ostatnima exotama tady docela low.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SALAMAN: dela akcni hudbu

    Renne Dang - Kytky z pumpy (prod. Ceha) OFFICIAL VIDEO
    https://www.youtube.com/watch?v=hqWS_Wu28eU
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam