• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    JONY
    JONY --- ---
    SKLICIDLO: zasune, vysune a sní
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    To se nějak jí, nebo se to někam zasouvá?
    DEB
    DEB --- ---
    ZUZKAOU: the fuck? :)))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DEB: řepný burger v bulce z avokáda.
    DEB
    DEB --- ---
    ZUZKAOU: the fuck?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    ZUZKAOU: that's a good BINGO!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BUSH13: s A kruci. Děláme workshopy v projektu Příběhy našich sousedů. A je k tomu potřeba produkční! A teda občas instalace výstavy. A posíláme přitom děcka do rozhlasového studia.
    BUSH13
    BUSH13 --- ---
    Bingo pro procházku na Letné či v Karlíně.
    Autor: Pavel Fuksa

    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MATT: řikám si, že to vypadá jak u podbaby a dneska dost pršelo. třeba je to jen nějakej obyč pedofil, co očekává velkou vodu...?!
    MATT
    MATT --- ---
    co tenhle?

    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    VYHULENY_UFO: A taky by pak středem zájmu musela být ta věc a ne JÁ a jak u toho vypadám.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KAIRRA: no jo no, to je takovy to, kdyz bys chtela svetu neco dat, ale nemas co, tak hledas krestanstvi, tradicni rodinu, objevujes kvetiny a vymyslis pseudopohadky.

    ja fakt nechapu, proc se ty lidi nesoustredi na klasickou etnografii, vesnickych tradic je hromada, ktery se daj studovat. jenze jestli to neni namaha pro mozek.
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    ZUZKAOU: já si jen u tohohle říkám.. ještě že když jsme zamlada jezdívali fetovat na venkov a v zapadlých obcích fascinovaně hleděli na shluky projevů české tvořivosti obklopeni smyslumplností všehomíra.. ještě že jsme z toho nemohli dělat instastories. Anebo nevím, možná jsme mohli bejt slavný..?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KAIRRA: jé tak tenhle aspekt jsem neznala - zjevně to už z alternativy dorazilo i do toho hipsterství.

    Czechia #trijakojedna #expedice #krajinakrajekroje #tobecontinued #staytuned je jasná!


    https://www.facebook.com/Czechia-305377119915828/



    Ale jako přijde mi zajímavější, že teda zkoumají lokální zdroje, než přejímání třeba estetiky toho, jak si lidé v Seatlu představují kanadské dřevorubce :-D
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    KAIRRA: Jj, toto rozhodně není fašo. Není v tom prostě fascinace venkovem a to křesťanství je vzatý jako taková pevná bezčasá součást venkova? Kaplička na kopečku, svatba v kostelíčku a kroje na Velikonoce?
    MATT
    MATT --- ---
    KAIRRA: dyt je to jak na kolotoci, na prelomu 19 a 20. st. intosi objevili krestanskou mystiku, michali do toho egypt, upiry a kdovi co vsechno ;)) po triceti letech se vsechy ty budhismy, hipisarny nebo odhackovani okoukali, tak je cas na navrat ke korenum :D
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    ZUZKAOU: jo, tohle je taková pokročilá scéna. To co mám kolem sebe je asi nevinnější.. Například jsem prolezla tu skupinu Czechia a to jsou klasické "holky u umprumky" co lavírujou mezi uměním, sebeadorací, wannabe zneklidňujícím mícháním známého a děsivého a nechtěnou trapnou parodií téhož.
    Holky od květin jsou zase takové snadno ovlivnitelné hipsteřinky, víc boho než ironic, permakultura jako kult...
    A teď do toho to křesťanství! Estetika lidové zbožnosti se mísí s estetizujícím městským vytěžováním na sítích... Jedna z těch co znám ověnčila koně při orání nějakého mikropole , foto, filtr a celé to nazvala bohoslužbou. Ale to vlastenectví a nacionalismus tam u nich není, aspoň zatím. Možná o to mě to víc dráždí, ta povrchnost..

    Eh to jsem se nějak rozjela sorry :D
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    ZUZKAOU: uložil jsem si do hlavy poznámku i, že kdyby něco... znám odborníka :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam