• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    AMANT
    AMANT --- ---
    JONY: to s tou klicenkou je btw uz taky vousatej vtip
    JONY
    JONY --- ---
    Děkujeme a tady máte hand-crafted klíčenku s příběhem.
    MANTISRELIGIOSA
    MANTISRELIGIOSA --- ---
    VYHULENY_UFO:
    Nerozumím konstatování, co je trendy?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MANTISRELIGIOSA: ze ty delas s hipsterama? chapu, je to trendy a v nekterych oborech je trendy hlidat trendy. bracha dela v reklamce a taky se nechal zarust. sem myslel, ze mi jebne, kdyz sem ho nedavno videl.
    MANTISRELIGIOSA
    MANTISRELIGIOSA --- ---
    Jinak když už mě úžas nad zdejší prudkou pseudoerudicí dohnal k tomu se vyjádřit, tak ještě doplním.. Opravdu mi tenhle džihád a urgentní potřeba se vymezovat proti hipsteřině přijde směšná úplně stejně, jako hipsterská banda sama. Je to úplně stejná póza, stejná zasekanost ve své bublině a stejná iluze o kompetenci určovat, co je cool a co je divný.
    MANTISRELIGIOSA
    MANTISRELIGIOSA --- ---
    MHO:
    Nice try. Až na to, že grow hacking vůbec neřeší proces "ve firmě", ale definici produktu a jeho cestu k zákazníkovi a na to, že ho neřeší zmateně, ale podstatou je oproti klasickému marketingu právě definice tvrdých metrik, vyhodnocování dat a A/B testování.
    MHO
    MHO --- ---
    VYHULENY_UFO:
    startup: za mně je to hlavně metoda jak lidi natáhnout do šílenýho kolotoče přesčasů za málo peněz. Dáš jim trochu peněz a udičku prodeje investorovi. A oni už si domyslí vizi a smysl. A pak jedou jak myši. Kdybys to měl platit v normální firmě, tak nemáš šanci. Součástí je pochopitelně to, že občas to někomu vyjde.

    growth hacking: zmatené hledání jak něco ve firmě zlepšit.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    COLBEN: dve veci.
    1. co je kurva startup? silene modni slovo a me furt nejak vychazi, ze je to zacinajici firma mladych lidi, ktery chtej nekomu prodat za hodne peneze napad tykajici se internetu (napriklad appku pro vyhledavani nejblizsiho kebabu).
    2. co je growth hacker? to je firemni pestitel huleni?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    COLBEN: Dnes jsem se setkal s pracovní pozicí "room manager" (úniková hra). Kill me, pls.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    u pritelkyne ve startupu ted hledaj "growth hackera" :D
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    CABOWITZ: Dle fórku z jednoho novýho filmu v kinech to budou " hipsteři z velkoměsta " toto . Pokud ti to pomůže , na stránkách píšou , že ta firma HGUL+BAG , je z Francie , tak tam bych hledal kořeny ...
    JONY
    JONY --- ---
    NAGASAWA: případně nějací trendsetteři z East Village.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CABOWITZ: Nebudou to ruští turisti?
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    prosim vas poradte mi, potrebuju se v tom zorientovat - co je to za nove (hipsta) stylo/jak se to jmenuje? nejsem s to dohledat zadny fotky, tak aspon slovne: obvykle na sobe maji neco jako normocore (oblek, nebo kalhoty + bily rolak) a do toho spousty retezu na kalhotech, ledvinkach etc. + klicky. ledvinky/ci co to je/maji obvykle trochu potunenejsi - neco jako tohle napr: https://hgulplusbag.com/ (na fotkach onoho webu je ve srovnani s tim co sem videl nazivo retezu a klicku jeste malo). kdyztak dik za pouceni :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NAGASAWA: To nic, to jsou jen pravoslavný...
    Vousy muže „chrání“ před homosexualitou, myslí si ruský církevní hodnostář | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/...muze-chrani-pred-homosexualitou-mysli-si-rusky-cirkevni-hodnostar-5962706
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ATUARFIK: Pod falešným plnovousem
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    JONY: Teď je otázka, má-li pán v růžové kravatě pod plnovousem schované hambaté obrázky.
    JONY
    JONY --- ---
    NAGASAWA: koukám že si tam na foto odskočil Miloš Kopecký a Augustin Kubán z natáčení Tajemného hradu v Karpatech (horní řada, bílá košile s kšandami a růžová kravata).
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NAGASAWA: zabils
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam