• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Sbohem langoše (no dobře, stejně jsem nějak nikdy nepochopila touhu po smažené mouce s kečupem)



    Ve vlastní šťávě o ohroženém druhu letního fastfoodu – langoši | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/ve-vlastni-stave-o-ohrozenem-druhu-letniho-fastfoodu-langosi-7981397

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //reportaz o tom, co se stane, kdyz si u vas hipsteri z prahy rozjedou ve stodole byznys se svatbama.
    //osobne chapu domorodce, z byli zvykli na vesnickej klid, kterej skoncil a navic je asi budou iritovat mladi idioti, kteri se sjizdi na svatby starejma skodama 105, protoze nyni je to cool. vetsia tech domorodcu ma s temahle vrakama svy zkusenosti a divat se na kreteny, jak se jim tlemi, ze nevydrzej trochu hluku, asi nasare...


    Veselek už máme dost, řekli si v obci. Svatebčany chtěli zablokovat. VIDEO - tn.cz
    https://tn.nova.cz/...k/veselek-uz-mame-dost-rekli-si-v-obci-svatebcany-chteli-zablokovat-video.html
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    CDR: no jistě, pokud to pak celý sypeš do komuny, ale obávám se že tenhle robin hood si spíš koupí něco s příběhěm ;)
    CDR
    CDR --- ---
    odírání korporátních blbečků se s anarchopunkem nevylučuje :3
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SLL_QUY: No1 zavání úspěchem :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    MHO: yep, z těch stránek ten anarchopunk úplně tryská :)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MHO: takze se ohnul a udelal cocumu. ale chapu, vydelat na cilovce pozlatkem a tak dosahnout vlastni sbovody... se musi smat, ale jestli si za tim stoji, tak je to stejnej picus, jako kazdej, kdo se dokaze na tech fotkach tlemit a predstirat, jakej zije superzivot.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PRASECI_SOIREE: ty stastny lidi a designova prostredi bez jedineho smitka ci papiroveho stitku na monitoru me desi. muj kutloch rozhodne tak nevypada, ale sem v nem spokojenej.
    MHO
    MHO --- ---
    DEEFHA: jak říká můj tchán. Každá práce je více či méně prostituce. Ale snažím se to dělat snesitelny.

    Ale spíš jsem reagoval kvůli cocume. Znám dlouhá léta jejího zakladatele. Původem z Řecka a fakt ne hipster. Spíš anarchista a pankac. Trochu blázen, ale jeden z lidí co se neohybaji a jdou si za svým názorem. Vážím si ho a to nemůžu říct o úplně každém.

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MHO: ...a jsou u vás v práci lidi šťastný?
    MHO
    MHO --- ---
    PRASECI_SOIREE: opatrně pane kolego. Jedné z těch firem na seznamu shodou okolností sefuju.
    CDR
    CDR --- ---
    lazer viking :3
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Třeba je to namalovaný fixou, nějaký sofistikovaný trolling...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OVERFLOATER: ted mi jeste nekdo tvrdte, ze ty cmaranice na nohach sou kerky...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    PRASECI_SOIREE: Tak já to neposlouchám, jen je občas potkávám na chodbě. Jsou všichni takoví... sví :-)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    PHRASE: To je Kaifosz z Wave, není? Ten takhle vypadá už leta :-) https://wave.rozhlas.cz/jakub-kaifosz-5000412
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    OVERFLOATER: na to krčení obočí ála psí oči jsou taky nějaký kurzy?
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    OVERFLOATER: ... a ten popruh na kejtru bych určitě ještě zkrátil!
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam