• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    MATT
    MATT --- ---
    jsem kolegum rikal o tech drevenejch batohach.. tak to hledam a oni uz to delaj dve firmy.. woodbag tu byl, tak ted SMAG
    https://www.facebook.com/smagwb/
    JONY
    JONY --- ---
    XINDLX: to bude borec, co hlídá, zda je ten eidam dostatečně uzrálý
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    N_I: to je zas nějakej Lil?
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    N_I: já to tak mám s makovým dortem, kterej prodávají v té zmrzlinárně na rohu na Výtoni...za ten mi 78kč není líto vyhodit jednou dvakrát za měsíc, protože obsahuje tolik máku a chuti jako dvě štangle makové buchty z penamu
    N_I
    N_I --- ---
    FRK_R23: píče to asi poskočilo zase ne :)

    fakt úlet..ale nejvíc mě drtí vždy na horách ty bufíky kdy sem za dva párky v rohlíku a limču platil dvoukilem a vrátili mi 23 Kč a ještě to bylo hnusný..:)

    přidám k pindům gabberhipsta a jdu si dát zákus do cafe sladkovski..

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    N_I:
    Smažený sýr vyzrálý šest týdnů s naší tatarskou omáčkou, 150 g - 175 Kč
    Nové brambory vařené ve slupce - 45 Kč
    ---------------------------
    220 Kč :))

    Ale je fakt dobrej a jednou za rok se to da :)))
    N_I
    N_I --- ---
    EATHAT: ten má Lokál za bratru 190kč, ale já si ho teda jednou za rok dám velice rád protože je to opravdová lahoda....nějak to smažej myslim na másle a zraje jim ten sejr nekde nevim placnu mesic...
    Mě ve stravování víc než hipsteři serou spíš starý komo provozovny, kde maj hotovku za 149 s malym pivem mas obed za 200 a je ti potom blbe, a kuchar je uplnej toj, hlad mas za hodinu. Vlastne mi nevadi si dat supr kafe za pade, chleba kerej mas fajn treba na pet dni za 80 a koblih kerej je z mouky na kameni mlety za pade....kdyz si aspon opravdu pochutnam..nic z toho nekupuju bezne krome kafe a jen obcas...
    / ale srat na me, me se jednou líbilo i v Cobře a v Berlíně v každý kafárně..:) /
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    a doprdele kde je vubec redefinovanej smazak...asi vyrazim do prahy na lov...to mi nerikej ze to nikdo neudelal este:D
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    JAYME: podle me je ten jogurt uplne stejna picovina jako ten smazak uprimne...nicmene kdyz si to lidi kupujou asi v tom nevidim problem...ja proste utratim svejch 120 jinde...
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    nechci vám kazit spravedlivé rozhořčení, ale není celej princip života ve velkých "moderních" městech založenej na nekonečném vymýšlení dalších způsobů, jak z lidí vytáhnout peníze za něco, co většinou nepotřebují?....nedávno v Praze někde u centra jsem počítal kavárny a byl bych na suchu maximálně 50 - 100 metrů, každá druhá až třetí byla s nějakou přidanou hodnotou alá rukodělný koblih za 80kč či řemeslná houska s parmezánem a rukolou za 100kč
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: me chvili trvalo, nez mi doslo, ze id gilotine si nepovida sam se sebou, ale s nejakym debilnim ideckem, ktery me ma v ignoru.
    myslim, ze v tom pripade diskusi mohl zkratit na 'jdi do prdele" ci "chcipni kokote"...
    MATT
    MATT --- ---
    VON_GILOTINE: víš kolik práce daj ty čmouhečky, a to ovocíčko se taky samo nenarovná?!? ;)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MATT: Kill it with fire.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    JAYME: nevim odpust, vidim rpzdil mezi teplym jidlem ktere musis nak varit a sklenici jogurtu kam das jednu vrstvu musli a dve vrstvy marmelady. ale nesmer neomarxistickych nejidel neschvaluji taktez
    JAYME
    JAYME --- ---
    Aha, takže nutriční hodnota 350g jogurtu s rohlíkem bude asi stejná jako tý hotovky, ale ta rozdílová kvalita je, že jedno je vohřátý a druhý ne. Jako za našich babiček. Prostě něco teplýho do žaludku, aby byl svět ještě v pořádku, ne žádná levicová nejídla jako je jogurt.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jinymi slovy, az bude sedet tva metafora, mozna pujde zodpovedet tva "recnicka" otazka, do te doby bohuzel
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    JAYME: aha, takze, kdyz neco nepochopis a prirovnavas teplej obed ke sklenicce jogurtu tak ja sem sezral salamounovo hovno, ok, dekuju
    JAYME
    JAYME --- ---
    VON_GILOTINE: Co je na tom mimo? Jakože jogurt není oběd? V tom článku se píše, že je to "skoro obědová porce", což je definice, která sedí i na klasickou hospodskou hotovku, s důrazem na to "skoro" :) Ale dobrý, co tak čtu tvoji odpověď, tak ty to prostě neřeš, nejseš cílovka, ty pojiš normálně šalamounovo hovno, jak seš zvyklej ;)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    JAYME: zkus tu otazku polozit spravne a ne zcestne ci zcela mimo, rovnez doporucuji opravit to prirovnani ktere dost nesedi, pak ti vyjdou i odpovedi
    JAYME
    JAYME --- ---
    VON_GILOTINE: Řečnická otázka - já jogurty nejím, zdobený ani nezdobený, ale napadá mě, 115 korun je běžná cena za smažák v hospodě - obvykle tak 80g plátek nějakýho 20% eurosýra a k tomu hrst hranolek, to celý v nákupce tak 15 korun celkem, chuchlůvka petrželky kudrnky a tři kolečka zvadlý okurky included. Je člověk, co si takový jídlo dá, taky imbecilní kretén? Jako, přiznám se, že mě ty jogurty taky nějak podvědomě dráždí, ale právě by mě zajímalo proč vlastně, a proč víc, než marže a styl "normálního", ne-hip gastro podnikání.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam