• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ARGANNAH: Nešť, já jsem z vesnice, takže jsme hranolky vždycky dělali jen z brambor takovým tím ručním lisem skrz plechovou mřížku. A k tomu tatarka z domácích vajec... Nebyli my jsme kurva nakonec hipsterská rodina? :-D
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    DEEFHA: Standardní hranolky nejsou brambory a volej. Standardní hranolky jsou rozšmelcovaná zmražená bramborová drť se spoustou aditiv a volej. Fskutečnosti to chutná a vypadá dost jinak, než hranolky dělané jen z brambor a oleje.

    Což nemění nic na tom, že návrat k normálním surovinám + příběh + mediální pokrytí + šílená cena = hipsta.
    AMANT
    AMANT --- ---
    DEEFHA: a sôl
    JONY
    JONY --- ---
    JOHY: jenže tyhle jsou redefinovaný
    JOHY
    JOHY --- ---
    DEEFHA: přesně. Jinak pravý hranolky by měly bejt dělaný sádle.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: ale je dulezity to umet prodat...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Ale jako furt jsou to hranolky, jasný? Lowend junkfood. Brambory a volej.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ZUZKAOU: Nasrat! "Místo tradičního kečupu nebo majonézy dvojice fastfoodovou klasiku vyladila takzvanými dipy podle vlastní receptury."
    SNUPAK
    SNUPAK --- ---
    ZUZKAOU: Já si je dal a to jsem ani nevěděl jak hustou, řemeslně - konceptuální věc si kupuji. Jsou dobré, chilli dip opravdu pálil, jen stály cca 80,- Na Manifesto stále za hubičku.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Tak nějak to bylo, ale bohužel, když si mám vybrat mezi hranolkami a slušným pivem za stejnou cenu, raději si zajdu kousek dál do Hoppy dogu
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: 38 malé 48 velké v praze o desetikoruni navíc. Ale do Manifesto kvůli ochutnávce chodit nebudu.

    FÆNCY FRIES
    https://faencyfries.cz/#kam-na-hranolky
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Když začínali v Ostravě, měli ty hrancle docela dobré a relativně nepředražené. Kdo ví jak je to teď.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DEEFHA: tak základní otázka poststrukuralistické antropologie je "s kečupem a nebo s majlokou"?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Ovšem hipstrhranolky - těm se u nás daří!
    Faency Fries expanduje se svými hranolkami do dalších měst | E15.cz
    https://www.e15.cz/...koncept-zabral-ceska-hranolkarna-neprestava-expandovat-do-dalsich-mest-1358736

    Od rychlého občerstvení se snaží odlišit i servisem. „Chceme našim zákazníkům zprostředkovat co nejlepší zážitek. Důležitý je nejenom interiér, ale i hudba a vysoká kvalita obsluhy,“ vysvětluje Müller.

    Vysoká kvalita obsluhy. U fastfood hranolků. S hudbou. V tom správném interiéru. Tak teda jo...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ZUZKAOU: hahahaha našmelili Petra Novaguea!
    N_I
    N_I --- ---
    v albu jedina cernobila fotka..proc asi...

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ZUZKAOU: Jojo, dokud jsou dotace, tak se daří... Ale upřímně - tohle nemohlo fungovat nikdy. Ty ceny byly fakt úplně debilní.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    LEDGE: a kterej rok myslíš? že ses styděl. těsně po revoluci (teda aspoň u nás) to bylo top. bílý nejlépe kotníkáče se svítivýma tkaničkama. si pamatuju ty momenty absolutního štěstí nad nákupem v Polsku - ty boty a k tomu bílý lesklý elasťáky nebo ustřižený džíny až na půlku prdele (máma mě boužel tak nechtěla pustit ven, tak jsem se převlíkla u kámošky a šly balit fotbalisty na hřiště TJ Sokol)
    NACITALKA: a nebylo to kousek později? spíš tak 95 než 90?
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    LEDGE: Ja je chci! A chtela uz tenkrat, ale mela jsem Marteny, tak uz nebyl budget... a ted zas neni, U G H!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam