• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XINDLX: budou hodne zklamany az vyrostou.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    VYHULENY_UFO: tojo, jenže motto hipsterů je "moje budoucnost je stejně úžasná jako já"
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SHPAGIN: no future. to by nemelo dat problem vysit...
    SHPAGIN
    SHPAGIN --- ---
    DEEFHA: navíc taková debilní věta... zlatý punk's not dead aj. :-D
    SHPAGIN
    SHPAGIN --- ---
    DEEFHA: právě :-)))
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MRKEVREDKEV: cim dal tim vic zacinam byt presvedceny ze se zivim nejak blbe...
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Kariérový kouč? Tvl, cože?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OMNIHASH: vydelavat na debilech neni trestny.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MRKEVREDKEV: tak oholit nějakýho hejla, co vysolí stovku za desetidenní pobyt v Karibiku se zaručeně pravým šamanem, byla vždycky nejejdnodušší cesta, jak si zajistit v podobnejch lokalitách děvky chlast a chlebíčky bez hnutí prstem.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SHPAGIN: Cywe ručně vyšít "I cannot live by coffee alone but I will give it a damn good try" muselo dát kurevskou práci, respekt náhodou! Vím, o čem mluvím: coby jinoch jsem si vyzdobil džísku nápisem "Kill your mother" vyšitým rudou bavlnkou na zádech. Málem jsem na tom nechal ruce, a to jsou to jen tři slova :-)
    SHPAGIN
    SHPAGIN --- ---
    ráno jsem jel v tramvaji s jedním exemplářem, na batohu měl ručními stehy samodomo vyšito I cannot live by coffee alone but I will give it a damn good try a nad tím ještě samodomo háčkovaná duhová vlajka.
    Pohlaví se nedalo určit.
    Napadlo mě, že méně sympatická subkultura už byli snad jen agroskini))
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Vlastně trochu jo, ale to sem nepatří .-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DAHY: to si myslim neni problem
    DAHY
    DAHY --- ---
    DEEFHA: Musíš ho ale hrát na Amize.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Doom je trendy furt.
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    EVILMIND: Zabrousil jsem do popisu videa a dozvedel jsem se nepekne veci. Treba to, ze existuje termin #karierko. Posudte sami. Jen tedy tapu, co by tak mohlo znamenat ZEN YOUR SURF pripadne opacne. Dozvim se to na pobytu? Dotahnu to na nejlepsi PR osubku?!

    www.ZenKariera.cz #kariérko #retreat #guatemala #inspirace
    ... "ZEN your career" = symbolizuje prostor pro vaše soustředění, klid
    ... "SURF your career" = symbolizuje energii potřebnou k re-startu
    ... "ZEN & SURF YOUR CAREER" = klid + inspirace na profesních křižovatkách


    ° ​retreat je spojován většinou se spirituálním rozvojem či jógou - obecně však jde o jakýkoliv pobyt mimo vaše klasické prostředí, které vám pomáhá získat inspiraci a odstup od naší každodenní rutiny
    ° jde o kombinaci kariérového rozvojového programu a zážitkové dovolené
    ° pobyt je založený na principech "slow travelling" tj. vidět méně, ale více do hloubky, poznat opravdu dané místo a místní lidi
    ° nové místo, odlišná kultura, krásná příroda, poznání místních lidí a jejich profesních cest ... to vše vám pomůže podívat se s nadhledem na vaše další důležitá kariérní rozhodnutí
    ° dopřejte si relax a zároveň intenzivní sebe-rozvojové aktivity zaměřené na vaši další profesní cestu pod vedením zkušeného kariérového experta

    www.ZenKariera.cz
    www.CareerDesigner.cz/karierovy-retreat
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LA_PIOVRA: aha, to vypada i barevny... kde jsou dve barvy, kde 16 cga barev? kde je olckul?

    Xonix gameplay (PC Game, 1984)
    https://www.youtube.com/watch?v=zJCbKPNEnF8
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    VYHULENY_UFO: pixelartovy retro?

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LA_PIOVRA: ok. mimochodem, kdyz uz si to nakousnul. vime jaky hry hrajou hipsteri? (vynecham teda simulatory barbershopu). je doom trendy?
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    VYHULENY_UFO: Polka asi zbytecna, protoze se obrazek libi, chtel jsem upozornit na dve pekne PC hry:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam