• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    "kariérový retreat Zen&Surf Your Career" sounds just like a string of buzzwords to me.

    Andy v Guatemale - co říká na kariérový retreat Zen&Surf Your Career?
    https://www.youtube.com/watch?v=lYyy8dUsl0c
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    ZUZKAOU: probůh, kdo psal ten článek?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    S2FI: K sebeobrane dobry, když to útočník vidí, hned ho přejde chuť. Navíc se může sám podívat, co všechno v kabelce není a nemusí útočit zbytečně. Banksy na to zase kapnul!
    S2FI
    S2FI --- ---

    Nechcete někdo prima kabelku?

    AMANT
    AMANT --- ---
    ja je mel a nosil je furt a vydrzely mi dva roky. vyhodil sem je proto, ze sem prosoupal podrazku, jinak na nich neprasknul jedinej sev. tedka mam druhy, nosim je rok a pul na stridacku a sou furt jako novy. sunt to teda imho neni, vyrobeny jsou dobre.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KAIRRA: mezi hiphoperem a hipsterem je nejakej rozdil? obe skupiny jsou pozeri v divnejch hadrech.
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    ZUZKAOU: Shodou náhod jsem byla u toho když to vzniklo, ti designéři jsou mí spolužáci z umprumky. Nechci stát na žádné straně, je fakt to, že firma tehdy byla před bankrotem a designová řada ji zachránila, navíc Kloss je hiphoper a ne hipster ;) Ale na druhou stranu se taky divím, že to vůbec vydrželo tak dlouho, vždycky mi přišlo že si to kupujou jen další umprumáci a je vlastně jen nabarvenej šunt
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    ZUZKAOU: Haha, nad tímhle jsem vždycky kroutil hlavou. Botas 66 mělo vždycky nejhorší barevný kombinace. Bylo to přeplácaný na úrovni fakes z Číny a dělal to snad někdo barvoslepej. To, že to všude prezentovali jako vrchol českýho designu, ale vlastně to nakonec patřilo spíš do Kauflandu bylo docela příznačný :-D nakonec to taky nosili snad jenom hipíci...

    Ale ten ředitel podle způsobu vyjadřování taky nebude asi žádná výhra.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A kromě favorita končí aj i hipsta botasky

    Barevná řada botasek končí po sporu s designéry. Nic nemají, jen kolem sebe kopou, tvrdí šéf firmy – Deník N
    https://denikn.cz/...konci-kvuli-sporu-s-designery-autorska-prava-nemaji-jen-umprum-tvrdi-sef-firmy/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: to mi pripomina jeden starej vtip: vite, jakej je rozdil mezi vietnamcem a ostravakem? ....? vietnamec umi cesky.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DAVE_PAGE: lol

    Proč Bopcorn? Bo jsme z Ostravy!“
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    v Ostrave se redefinuji nejen hranolky ale uz i popcorn...
    Dva mladí podnikatelé z Ostravy přišli s nápadem na tak trochu jiný popcorn: Bopcorn! | Patriot Magazín
    http://www.patriotmagazin.cz/...ladi-podnikatele-z-ostravy-vymysleli-tak-trochu-jiny-popcorn-bopcorn
    SMIDRA
    SMIDRA --- ---
    DEEFHA: Nerusit, pereme prachy?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DEEFHA:

    Z prodavače kebabu a pouličního veksláka až na vrchol! Josef Rataj je dnesnejžádanější popartový malíř v Česku – eXtra.cz
    https://www.extra.cz/...kslaka-az-na-vrchol-josef-rataj-je-dnes-nejzadanejsi-popartovy-malir-v-cesku
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Btw jak se tady před časem hejtovalo to holičství / tatoo místo papírnictví na Francouzský, tak dneska tam na dveřích vedle toho neonu vyrostlo tohle. Moc to nechápu, zatím jsem totiž ještě neviděl, že by tam nějaká výroba tatuáže někdy probíhala, fronty nikde, pořád zhasnuto... Ale třeba je to vychytralý způsob marketingu, čert ví.

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ARGANNAH: Nešť, já jsem z vesnice, takže jsme hranolky vždycky dělali jen z brambor takovým tím ručním lisem skrz plechovou mřížku. A k tomu tatarka z domácích vajec... Nebyli my jsme kurva nakonec hipsterská rodina? :-D
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    DEEFHA: Standardní hranolky nejsou brambory a volej. Standardní hranolky jsou rozšmelcovaná zmražená bramborová drť se spoustou aditiv a volej. Fskutečnosti to chutná a vypadá dost jinak, než hranolky dělané jen z brambor a oleje.

    Což nemění nic na tom, že návrat k normálním surovinám + příběh + mediální pokrytí + šílená cena = hipsta.
    AMANT
    AMANT --- ---
    DEEFHA: a sôl
    JONY
    JONY --- ---
    JOHY: jenže tyhle jsou redefinovaný
    JOHY
    JOHY --- ---
    DEEFHA: přesně. Jinak pravý hranolky by měly bejt dělaný sádle.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam