• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    MHO
    MHO --- ---
    INK_FLO: Tak do půlky videa vůbec nepochyboval o autenticitě. Teprve pak mi začalo připdat jako parodie. Přemýšlím, zda to víc vypovídá o mně nebo o hipster kultuře.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    [VIDEO] Brooklyn Ball Barbers: A Brooklyn Barber Shop Specializing in Grooming Male Genitalia | Viewing NYC
    https://viewing.nyc/...-ball-barbers-a-brooklyn-barber-shop-specializing-in-grooming-male-genitalia/
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    anebo si namotat dred na vakouvé rotační odparce. jo bolí to, ale smrtelné to není :) záleží kolik otáček jste nastavili
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HONZAS: já znám případ dekapitace pletenou šálou, rotující hřídel nějakýho zvedáku, myslím že borec si nestih uvědomit co je špatně. mě se u flexoisku namotal svetr do válce, naštěstí to byl poctivej svetr a válec se zastavil, jinak bych tady psal jen pravačkou.
    HONZAS
    HONZAS --- ---
    MHO: jj, totéž dlouhé vlasy - znám skalpovaného týpka od hřídele od traktoru.
    MHO
    MHO --- ---
    PRASECI_SOIREE: Typická situace - ujede ruka mu s dlátkem a prsty se dostanou do kontakty s rotujím dřevem. To je blbé samo osobě. Ale prsten zvyšuje šanci, že se se zachytí o nějaký výstupek a pak se bude v následujících milisekundách testovat zda je pevnější prstýnek nebo kost.

    Se soustruhem jsem nikdy moc nedělal, ale chodím lézt na stěnu, kde jsou pravidla stejná. Nic volného, žádné šperky. A pochopil jsem, že, cokoliv volného se dříve či později zamotá do jistítka a jsi v pytli. A také jsem viděl, že pokud se Ti udělá smyčka z lana kolem ruky, tak je to blbé. Ale když jsou na té ruce třeba hodinky a nebo i ten prstýnek, je to mnohem blbější. A tak dále.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DEEFHA: Zrovna koukam na tohle a slušně se to prolnulo

    Kde je moje tělo? / J'ai perdu mon corps (2019) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/722199-kde-je-moje-telo/prehled/
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    PRASECI_SOIREE: Ten prsten samozřejmě nevadí ničemu, ale místo trendy hipstříka bychom časem mohli mít zcela netrendy čtyřprsťáka:

    Bezpečnost práce na soustruhu a CNC stroji - povinnosti BOZP
    https://www.bezpecnostprace.info/povinnosti/bezpecnost-prace-na-soustruhu-a-cnc-stroji/
    "...nedovolte, aby zaměstnanec nosil jakékoliv šperky – řetízky, prstýnky, náušnice, hodinky, vázanky, šály apod., protože to zvyšuje riziko zachycení rotujícími částmi CNC stroje..."

    To ví každej, že soudruh soustruh je potvora :-) Horší je snad už jen radiální vrtačka.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AMANT: že spon pejzy pro jew-hipstery
    AMANT
    AMANT --- ---
    nahodou supr. z odpadu ma matros na fousy na 4 roky. taky by slo naparit dyhu v tom papinaku a pak ji zpracovat, snad je na yt i takova verze
    CDR
    CDR --- ---
    já jsme trochu naivně doufal, že to budek hrnek s povrchem, co byl na začátku :(
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Tak jsem zklamanej. Doufal jsem ze do toho vyvrta otvor, nasroubuje ucho z pecky od avokada a bude mít hrnek a ona je to nakonec akorát taková...hipsterina
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MHO: ale zato s plottwistem, když tam nalil pryskyřici, aby jí hned obrousil pryč!
    MHO
    MHO --- ---
    TROX23: Opravdu jsem se teď pět minut díval na to, jak někdo dělá dřevěný válec?
    TROX23
    TROX23 --- ---
    DEEFHA: By pak nebyl trendy, neasi
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TROX23: Jak se tak koukám, tak se mu zjevně ve škole na dílnách nic ošklivýho nepřihodilo. Že se nenaučil sundávat si při práci se soustruhem z pazourů šperky.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TROX23: ty vole to je picovina, ja myslel, ze vyrabi primo hrnek a von je to jen drevenej obal...
    TROX23
    TROX23 --- ---
    Tady resite prkotiny, ale hrnek na kafe si neudelate! shame
    Woodturning - Log to Coffee Mug
    https://www.youtube.com/watch?v=E8_aHxcF56A
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: navic by stejne nikdo takovy buchte, co by na nyxech hlasila, ze je unesena, neveril a jeste bysme se ji vytlemili a vytrolili...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: pravda dneska holky hledají tyrany na internetu a zmalovaný prdele samy postujou,
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: ty vole, je 21.stoleti a frndy maj jiny naroky nez pred 40 lety. si myslis, ze holky dnes zvladnou byt uneseny, aniz by mely dostupny interner...???
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam