• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    INK_FLO: Někdo v ÚSTAVU nám naservíroval možné vysvětlení kauzy "pyžamo&papuče":

    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    Mluvčím TOP 09 se stal dosavadní šéfredaktor časopisu Hipster — Médiář
    https://www.mediar.cz/mluvcim-top-09-sefredaktor-casopisu-hipster-vladan-vanek/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SUR: kde ma rizek s chlebem?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SALAMAN: To samozrejme lze, nevidim v tom prekazek :) Ale i zensky muzou bejt zmrdi. Chovani je faktor, ktery urcuje miru zmrdstvi. Nikoli pohlavi :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    FRK_R23: Aha, já žil v domnění, že v případě ženského pohlaví se používá spíše výraz "píča".
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SUR: Zmrd je terminus technicus, pohlavi v tom tedy nehraje zadnou roli.
    SUR
    SUR --- ---
    FRK_R23: je to slečna
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    SEDELAVLOKALE: cca před 20 rokama, když jsme bydleli na kraji Bruntálu vedle Selika, tak jsem chodil do jejich podnikové unimotrafiky ráno (ve všední den, abych mohl ostentativně upozorňovat na svoji nezaměstnanost) v pyžamu kupovat slevněný prošlý jabčáky na zapíjení dopoledních chilumů...musím říct, že v tom věku mi to taky přišlo cool a připadal jsem si jak Bukowski či Hunter Thompson
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SUR: To neni hipster. To je vobycejnej zmrd.
    SUR
    SUR --- ---
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    ALWA: to je kluk jo?:) za nasich mladejch let se temhle lidem rikalo buzny:D
    SYDO
    SYDO --- ---
    Prej "toothbrush".
    CDR
    CDR --- ---
    fu manchu :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CDR: ty vole, ty ses zlej :D :D :D

    CDR
    CDR --- ---
    Hipsteři mohou mít problém. Rouška, ústenka i respirátor v jejich případě nemusí fungovat – VTM.cz
    https://vtm.zive.cz/...ka-i-respirator-v-jejich-pripade-nemusi-fungovat/sc-870-a-202672/default.aspx
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: ukaž mi svou kérku a já ti řeknu, co jsi zač ?
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    ALWA: bejt lokal v holesovicich je hrozne cool, ale aby to bylo cool, musi se to dozvedet lidi kolem. Nevim uz jak vic naznacit, ze jsem mistni v cool ctvrti a v cool podniku, nez tim, ze proste chodis po nejbru v pyzamu a papucich...proste tak, jak sis odskocil od psaciho stroje.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ten chlapec bude mit solidni hovno misto mozku.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    třeba je násměsíčnej
    NOIK
    NOIK --- ---
    ALWA: a pozici okázale zadumaný buzny má vybroušenou taky dokonale
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam