• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SYDO: a já si říkal, co je divnýho na dvou ženských s lampou!

    btw
    [ KCE @ peklo v interiérech ]
    MATT
    MATT --- ---
    SYDO: ja bych to teda tip presne naopak, vpravo zacinajici pleska a culik, vlevo naky mikado s melirem
    SYDO
    SYDO --- ---
    TOBIAS: Tvl, takhle zezadu neni jedina indicie, ze to vlevo je chlap.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    SEDELAVLOKALE: ja u predavky primo nebyl, jen jsem poznal nasi lampu. prej byli sympaticky
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    COLBEN: vyprávěj, jaké z toho máš dojmy? Měl ten týpek mokasíny bez ponožek? A ta holka oxfordky bez ponožek?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VYHULENY_UFO: to muze bejt klidne jeste armadni .- taky se mi flaka nekde ve skrini komplet, kterejjsem kdysi nafas od strejce. Do pulky osumdesatek se to v armade iirc jeste nosilo - i kdyz je fakt ze je to pomalu 40 let zpatky, takze fakt solidni retro:)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    TOBIAS: tyvole ty byli u nas pro lampu! :)))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TOBIAS: tyvle, to je maskacova bunda ze skladu Lidovych milic?? to uz se casto nevidi, nekdo v rodine je srdcar...
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    TOBIAS: oprava, roh Veverkovy a Kostelni
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    Dnesni Trampsta ulovek z rohu Veverkovy a Letohradsky. (sry za kvalitu, narychlo z mobilu, navic vyrez). Jde o pár, samec je vlevo.

    KVINKUNX
    KVINKUNX --- ---
    SEDELAVLOKALE: Včera po poledni jsem šel okolo Letec Espresso baru na rohu Šimáčkový a Janovskýho a jako tam život formou okýnkovýho prodeje teda neutichnul.
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    PRASECI_SOIREE: Dreamcatcher pork belly deep v jean shorts tumeric iceland banjo.

    Vyborny :D
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    LOPIK: tak meli nevyhodnou tu smlouvu no...kterou ale stejne podepsali...protoze prece chteli vratit hradcany prazanum...za pomoci macerovane vody...
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    No jak jsem tu onehda rikala, ze si pri prujezdu letnou v duchu sestavuju poradnik hipstapodniku, ktery pujdou jako prvni az prijde krize, tak tohle jsem uplne necekala :/
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    To musí bejt stejně velký hogofogo, když takovej podnik položí měsíční výpadek..
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    SEDELAVLOKALE: to je drama!!!
    JOHY
    JOHY --- ---
    Zrovna ambiente není moc hipster, spíš posh, pro japíky30-50
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZUZKAOU: Podařilo se nám udržet ryzost konceptu. Samotnou restauraci ale nikoli.
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    ZUZKAOU: jejda.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ZUZKAOU: jinymi sl0vy: hodne a rad jedu v koksu
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: ajajaj.

    Toho bude krize bolet. Kromě dluhů za investici do Kuchyně.


    Filip Šimoník. 28 let, INFJ, estét, puntičkář a stratég. Konzument popu a producent chytrých řešení. Čtyři roky jsem vedl marketingový tým pečující o značky Ambiente a jejich komunikaci, nyní jsem součástí projektu Kiduo a řídím značku Grandhotelu Pupp v Karlových Varech. Vystudoval jsem marketingovou komunikaci a PR na Univerzitě Karlově. Dosavadní spolupráce se točily kolem módy, gastronomie a prémiových služeb. Miluju značky! Rád se jimi obklopuji a ještě raději je tvořím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam