• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    hipstovegetí, ze sušené placenty :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MHO: Hlasuju pro skelnou vatu! :-D
    MHO
    MHO --- ---
    DEB: To je nějaká soutěž kdo bude mít motýlka z debilnějšího matroše?
    Když už se pustili do betonu tak bych doporučil zkusit tvořit motýlky z těchto neokoukaných materiálů:
    - rezavý armovací ho drátu
    - svařené hřebíky ve stylu trůnu s Hry o trůny
    - litina
    - skelná vata
    - IPA
    - sádrokarton
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Myslíte, že kdybych lisoval motýlky z hoven, tak by to hipstři kupovali? Kdyby to byla hovna s příběhem...?
    JONY
    JONY --- ---
    Tak já hlavně doufám, že v kolekci budou i betonové boty. Svého času byly v USA v jistých kruzích velmi populární. Hlavně k vodě.
    DEB
    DEB --- ---
    betonovy uz byly?

    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    PRDELOID: to jsem celá já ... v realitě flafíček, na internetech zrůda
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    SEDELAVLOKALE: jsi zlá, soudíš člověka podle nazouváků a nevidíš, co má v srdíčku
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    PRDELOID: hele považovat takovou obuv za letní jen kvůli "střihu" přestože je z kůže, to mi teda moc nehraje. Když si ušiju džíny, ale komplet střih, kapsy, provedení, bude jako pro společenské kalhoty, tak to bude taky na hodně na hraně. To, že se tento typ bot nosí bez ponožek (stejně si do toho všichni berou ty "neviditelné" ponožky, jinak se topíš ve vlastním jezírku), ještě neznamená, že je to nějaká estetická parádička. Jak jsem psala, u plátěné verze to ještě skousnu, ale oba ty jeho modely jsou strašné a prostě to vypadá divně.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    PRDELOID: Soudě podle toho, že v té hrůze nechodil ven, byl děd moudrý muž.
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    SEDELAVLOKALE: souhlasím s Mutha, jsou to loafers (nazouváky) a na boso je OK, to nosil můj děd když v hedvábném županu sepisoval u mohutného dubového stolu své memoáry
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    MUTHA: hele podpatek nepodpatek...strasny mi prijdou oboje. Kdyby byly alespon platene. Ale co ta fotka, na kterou jsem reagovala? Ta jestli ti prijde v poradku, tak my dva kamaradi nebudeme.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    JOHY: jako ironie vocaď poraď, ale společenský boty nebo mokasíny bez ponožek, to už je pro mě fakt fakt za hranou
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    „Som hipster a neviem o tom“ Pátranie po príznakových estetických hodnotách hipsterstva


    Michaela Malíčková


    http://ceskylid.avcr.cz/article/106/1/715/
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    PRASECI_SOIREE: ja mam vzdycky hroznej problem se u takovych vousacu nechechtat aby si to nevzali osobne. automaticky se mi totiz zacne v hlave zacne prehravat tahle scena ze saturnina...
    https://youtu.be/ayAouFVIUkw?t=35
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    PRASECI_SOIREE: neproběhlo to už i tady? Článek, že hipstři jsou hodně ohroženi covidem, protože jim nedolejhá přes fousy rouška? :-))))

    Jinak smeták zpod roušky, to má i jedno nyxí ID (RVHP), ale fotku nedal veřejně (ani nikam na Nyx), tak budu slušná a nedám ji sem....
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    PRASECI_SOIREE: Božíčku...!
    GREW
    GREW --- ---
    KEL: Zutro alias Tóma Hluchoněmec ... ty Tondo...
    KEL
    KEL --- ---
    Je Tonda Hluchoněmec. Ale má příčesek.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    KEL: no to nejsem:D a ty vanoce sem taky nebyl pac jako kazdy vanoce na stole bylo presne 24g skunku:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam