• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    KEL
    KEL --- ---
    ADAMIRA: nemáš pravdu. Jarda ten pásek měl!

    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SEDELAVLOKALE: vždycky si říkám že člověka může oslovit skoro jakýkoliv období lidské civilizace, klidně období nějakýho brutálního moru - cokoliv, ale nikdy nepochopím, jak někoho mohli oslovit devadesátky

    A echt v módě, hned mě napadnou "byznysmeni" v baloňácích, fialovejch jeansech a kravatou se vzorem jaksona pollocka na ketaminu, Jarda Jágr ve vyblitejch jeansech bez pásku ve kterejch má zastrčený triko jak zabržděnej - v ruce huba buba a Jonák kterej má po boku vždycky dvě kurvy, co vypadaj jak Olga Śípková po třicetihodinovym aerobik marathonu.

    bleh, jaká jalová doba to byla :/
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    NOIK: ano, minulá móda ovlivnila současnou, opravdu pozoruhodné :)
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    NOIK: děkuji, že jsi pro mě objevil Ameriku ... tato univerzální větička mě nepřestane fascinovat v žádném audítku určeném pro vylévání osobních frustrací
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GANDHI: In my days....!!!!! :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: co ja s tim, ja kroutim hlavou dost dlouho a ani se tady na nyxech netajim tim, ze jsem duchodce. prdel je pozorovat, jak mladez z nyxu dospiva a zacina konecne premejslet.
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO: vcera me pobavil pani, co sla predemnou, takovejch 60+. proti nam sel parecek jak z vypraveni CDR. ja si vduchu rikal, jak ty kalhoty neslusej, ale pani se nima vyznamne otocila a nesouhlasne kroutila hlavou. ;))
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    GANDHI: Přesně!
    NOIK
    NOIK --- ---
    GANDHI: tak zblblý, prostě vidíš, že na TikToku se tak oblíká každá druhá puboška tak chceš taky držet prst na tepu doby no:)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    NOIK: tak dneska jsou ty decka holt uz zblbly internetama:) V devadesatkach se style odvijel od dvou plakatu Nirvany, co mel doma clovek na stene:)
    NOIK
    NOIK --- ---
    ...jinak podle mě to už nabralo trochu jinej směr než jak naznačujete, oblíkaj se tak holky už na druhým stupni základky a ty to neberou programově ani jako hipsterskej mód, ani jako fascinaci devadesátkovým retrem, transformovalo se to v zásadě do mainstreamový záležitosti, která se už obejde bez těhle aluzí
    NOIK
    NOIK --- ---
    SEDELAVLOKALE: ano, tehdy se to někomu líbilo a někomu ne, stejně jako dnes, opravdu pozoruhodné:)
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    DEEFHA: já prožila v devadesátkách základku. Moje maminka ale uměla šít a měla v té době sekáč, tak jsem si tam vybrala podle svého vkusu a ona to akceptovala nebo mi i něco ušila. Si pamatuju, že už někdy ve druhé třídě jsem nepobírala, jak mají všechny holky okolo stejné a stejně strašné takové ty džínové sukně s bílou krajkou, květované šaty s takovým tím zvlněným okrajem .. nevím, jestli víte, co mám na mysli, ale měli to všichni. A hnusné elasťáky a strašně barevné šusťáky. A nebo taková ta trička ze žebrovaného úpletu s proužky v uplně nemožných barevných kombinacích....toho je teď plné Háemko a mě se z toho ježí chlupy. Když v tom vidím někoho na ulici, pomyslím si: "ubohé děvče" ...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GANDHI: az zmizej hipstri, prijdou jiny kokoti, co budou recyklovat minulost. az z tebe bude duchodce, jako prave nyni k tomu dochazi id CDR, tak to pochopis... :D
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    dejte jim cas:) kazdej musi holt dospet k zaveru, ze kazdy hovno je taky uzasne unikatni, ale furt je to jenom hovno, po vlastni ose
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CDR: míříme tam šici.

    mě dostalo, jak ženský začly nosit turecký nasrávačky a kluci oblíkali utažený plísńáky, oh kurwa
    CDR
    CDR --- ---
    VYHULENY_UFO: nojo, už začínám mít mentalitu boomerského důchodce, stejně jako ty :3
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Jasný, zato u nás to byla těžká parodie. Ach, jak jsem rád, že jsem pubertu prožil/přežil právě v těch devadesátkách! :-D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: takovou plachtu mohl vymyslet jenom kokainsta. vpredu byznys, vzadu party :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: osmdesatky byly aspon na zapade prosakly kokainem. tam spoustu veci davalo logiku. treba disko a prave obleceni :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam