• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    KEPASO: no páni, nekonečný dobrodružství .. je dobrej, že je tak odvážnej a dokáže o tom přemýšlet, taky ono už dvě noci venku tě trochu donutěj se zamyslet .. jiný lidi klidně i deset let sbírají odvahu, čtou o tom knížky, weby a stejně to nevychytají tak, aby fakt mohli takhle někam vyrazit .. jako jen tak prostě .. fakt inspirativní
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    EVILMIND: "tohle" někdo kupuje??
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    zklidnete se laskave a dejte si chvilku influencerske filosofie:

    Profilový obrázek jakub_marik
    jakub_marik
    New window to the world. Pro mě je výhled z auta stále relativně novou záležitostí. Tedy myslím to orámování kufrem auta, protože to co se rozprostírá dál, je nové vždy znovu a znovu. Byl jsem zvyklý jezdit pod stan, do kempů, spát pod širákem nebo v hotelech, hostelech, airbnb a podobně. Spaní v autě je zase o dost jiné. Hlavně si musí člověk zvyknout, že prostě místa na spaní hledá jinak. "Nebudu tady někomu vadit? Jak postavit auto tak, aby byl z kufru pěkný výhled? Vyjedu odsud bezpečně zpět?" To jsou víceméně základní otázky, které jsem si teď kladl.. Je to ale jako cokoliv jiného, jde o zvyk a o cvik. Mám za sebou dvě noci v severní části Českého Středohoří a už se těším až svého Passata a matraci od @anny_carmat někam znovu vytáhnu.
    Co vy a spaní v autě? Máte zkušenost, láká vás to? Máte pro mě nějaké tipy a doporučení?
    #scoutingplaces #scoutandthecity #vanlife in #passat #volkswagencz #výlet #víkend #igerscz #visitcz #camperlife #travelblogger #czechblogger

    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Pravej punk vysockovanýma ádama nepohrdne. Pankáči jsou jako technaři tzn. jako mouchy, co na všechno serou přece..
    GREW
    GREW --- ---
    INK_FLO: Tak myslenky punku sou nepodporovat "korporaty", nadnarodni znacky a konzum, to kdyz bude nekdo nosit teplaky nike a oznacovat se za punkace neni poruseni konveci, ale de.ilita :D Neni problem v tom, ze to sou teplaky, ale v tom, ze to sou teplaky od nadnarodniho korporatu.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Co maj jeste pankaci spolecny s ekologii, kromne tricka adidas?
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    GREW: když ti to někdo daruje nebo to máš ze sekáče, tak je to ekologický, což může být průsečík s punkem....btw. vymezovat se proti konvencím jinou konvencí (set ustálených představ o tom, jak by měl punkáč vypadat) je trochu protimluv ne?
    NOIK
    NOIK --- ---
    INK_FLO: hlavní je se oblíkat normálně, jak říkají místní experti
    AMANT
    AMANT --- ---
    takze existuje konvence "pankaci nenosej adidas"? to je prece jasna vyzva ji porusit:P
    GREW
    GREW --- ---
    INK_FLO: Punk se mimo jine vyhrazuje proti komerci, globalizaci a konvencim, takze nosit jako punkac obleceni od Nike a Adidas asi neni uplne koser, ne?
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    co je větší známka punku? - zakládat si na tom, že mám subkulturním stádem schválenou uniformu (roztrhaný černý hadry osázený pyramidama a nášivkama + marteny nebo pracáky) nebo srát i na tohle a klidně si vzít adidas tepláky a nike kšiltovku, protože mi to někdo dal/bylo to v second handu/je to pohodlný/koupil jsem to a nepřemýšlel nad tím, jak moc to bude stylový nebo jak moc (non)mainstream značka to je
    DEB
    DEB --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEB: takze se oblikas ve stylu sedmdesatkovych venkovanu?
    DEB
    DEB --- ---
    VYHULENY_UFO: to bych vubec nebrala v potaz, zase clanek splacanej dohromady z kopce nesmyslu a fotka Davida z prochazky se psem
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Chalupáři na vzestupu. Nová móda se prosadila i v kolekcích předních značek | Čekstajl Adama Junka | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/...-se-prosadila-i-v-kolekcich-prednich-znacek.A200708_165142_ln-cekstajl_ceh
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TOMBRIDER: taky z toho mam pocit, ze prisly deti a predstava, ze je bude bavit cele detstvi slejzat stromy byla spatna, viz "PŘÍPADNĚ VYMĚNÍM ZA TABLET NEBO ELEKTRONICKOU ČTEČKU KNIH." chaaa
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    EL_KO: tyvle, neuveritelna zabava tahle diskuse, decka z nyxu konci pubertu a zacinaji chapat, proc si dela ufo sam ze sebe duchodcovskou prdel... :) mademyday
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    TOMBRIDER: tak eurovka svetla v dobrem stavu se vykupovala za 250. Nevim, jestli cena porad plati. Dve matrace za 500 asi taky dobry. Ale rikat tomu "pohovka", to je docela komicky.
    RSZ
    RSZ --- ---
    TOMBRIDER: zn. holím vous a končím
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Simvás, je to drahý nebo levný?
    Pohovka - Nymburk - Bazoš.cz
    https://nabytek.bazos.cz/inzerat/122092528/pohovka.php
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam